Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szwajcaria blokuje niezarejestrowane prepaidy

Szwajcaria blokuje niezarejestrowane prepaidy

WitekT 6 Grudnia 2004 11:40

0 0
Szwajcarski operator Swisscom zablokował w tym tygodniu karty prepaid klientów, którzy dotychczas ich nie zarejestrowali. Do końca października nie zrobiło tego ponad 130 tysięcy z 1,5 mln użytkowników.

Rzecznik prasowy Sepp Huber powiedział, że Swisscom został do tego zmuszony przez nowe prawo nakazujące rejestrację kart prepaid. Zostało ono wprowadzone po atakach terrorystycznych w USA i ma rozwiązać problem anonimowości użytkowników telefonów.


Źródło tekstu: Dow Jones / Cellular News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet