Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szeptel zmienia nazwę

Szeptel zmienia nazwę

WitekT 21 Grudnia 2004 09:56

0 0

Walne zgromadzenie akcjonariuszy przyjęło uchwałę dotycząca zmiany nazwy spółki z Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Szeptel SA na MNI SA.

Zmiana nazwy jest kolejnym krokiem w kierunku budowania grupy kapitałowej, której celem jest nie tylko oferowanie tradycyjnych usług telekomunikacyjnych, ale także integracja oraz świadczenie usług o tzw. wartości dodanej dla wszystkich abonentów telefonii komórkowej i stacjonarnej, w tym również dla abonentów operatorów zagranicznych. Już dziś Spółka świadczy usługi na rynku czeskim, austriackim i niemieckim. Dotychczasowa nazwa spółki kojarzyła się ze "starym", tradycyjnym biznesem telekomunikacyjnym, który po ostatnich zmianach w naszej spółce przestaje być głównym źródłem przychodówDodatkowo WZA udzieliło zgody na nabycie 100% udziałów w spółce Media Personel Service, która się specjalizuje w produkcji i obsłudze serwisów multimedialnych oraz dostawach oprogramowania do ich zarządzania.

Podczas WZA dokonano także zmian w Radzie Nadzorczej - odwołani zostali Gromosław Czempiński oraz Cezary Przybysławski. Nowym członkiem Rady Nadzorczej został Tomasz Swadkowski.

Źródło tekstu: Szeptel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet