Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szeptel podpisał umowę z TP

Szeptel podpisał umowę z TP

WitekT 28 Września 2004 10:33

0 0

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne SZEPTEL SA zawarło umowę z Telekomunikacją Polską SA o połączeniu sieci obu operatorów i wymianie ruchu telekomunikacyjnego na podstawie zasad RIO, zatwierdzonych w tym roku przez Prezesa URTiP. Jest to jedna z pierwszych umów z TP SA zawarta na warunkach określonych przez RIO poprzedzona długimi i trudnymi negocjacjami. Dokument obejmuje pełen zakres usług telekomunikacyjnych.

Podpisana umowa pozwoli PT SZEPTEL SA na znaczące rozszerzenie zakresu i możliwości działania oraz oferowania nowych rodzajów usług. PT SZEPTEL SA uruchomi dodatkowe punkty styku z siecią TP SA między innymi w warszawskiej strefie numeracyjnej. Wskazane poprzez RIO warunki i stawki wzajemnej wymiany ruchu telekomunikacyjnego pozwolą na budowę atrakcyjnej oferty marketingowej oraz pozwolą na wykreowanie grupy atrakcyjnych produktów kierowanych bezpośrednio do abonentów sieci innych operatorów telekomunikacyjnych, w tym Telekomunikacji Polskiej SA.
Abonenci z województwa podlaskiego będą pierwszymi, do których zostanie skierowana nowa oferta usług telekomunikacyjnych skonstruowana według nowych stawek rozliczeniowych.

Dzięki podpisanej umowie, w pełni będziemy realizować strategię docierania z szeroką ofertą usług powszechnych do wszystkich aktualnych i potencjalnych abonentów w całym kraju - powiedział Mariusz Pilewski, Prezes Zarządu PT Szeptel SA i dodał - Jesteśmy drugim po TP SA operatorem, który zaoferuje na rynku telekomunikacyjnym znaczącą ofertę usług z wykorzystaniem czterocyfrowej numeracji skróconej AUS.

Źródło tekstu: Szeptel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet