Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Szef Salonu Poleca" - co miesiąc nowy zestaw promocyjny w Orange

"Szef Salonu Poleca" - co miesiąc nowy zestaw promocyjny w Orange

WitekT 5 Lutego 2007 15:04

0 0

Do końca 2007 roku, każdego miesiąca Orange zaproponuje klientom oferty Nowy Twój Plan inny zestaw składający się z wybranych usług i telefonu w korzystniejszej cenie. Pierwsza promocja z cyklu Szef Salonu Poleca wystartowała 1. lutego. Kolejna już w marcu.

To pierwsza tego typu oferta promocyjna na rynku. Na czym polega? Można ją porównać do sytuacji, kiedy klient wchodzi do restauracji i nie jest zdecydowany na konkretny posiłek. Przegląda menu i wreszcie pyta, co najlepszego poleca szef kuchni? Taka oferta zawsze jest w lepszej cenie i można dostać specjalnie przygotowane danego dnia specjały. Zestawy zmieniają się często, aby każdy klient był zadowolony. Podobne rozwiązanie - Szef Salonu Poleca, będzie czekało od lutego we wszystkich punktach sprzedaży Orange. Może z niego skorzystać klient, który zdecyduje się na ofertę Nowy Twój Plan. Zestawy usług i telefony w lepszych cenach będę zmieniały się, co miesiąc. Oznacza to, że do końca roku Orange zaproponuje 11 różnych ofert promocyjnych.




Pierwsza propozycja Szef Salonu Poleca to zestaw usług: Wszyscy i na Wszystko, Orange i Stacjonarne oraz Najtaniej z Przyjaciółmi, za które klient zamiast 65 zł, zapłaci 50 zł i to przez 12 miesięcy. Pozwoli to klientowi oszczędzić w skali roku 180 zł. Ponadto będzie mógł kupić Samsung SGH-E250 w promocyjnej cenie 1 zł.

Z oferty Szef Salonu Poleca mogą skorzystać tylko nowi klienci. Zestaw usług w promocyjnym abonamencie obowiązuje przez rok. Użytkownik Nowego Twojego Planu podpisuje umowę z Orange na 24 miesiące.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~mirss  2007-02-05 16:27:54  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    do bani era fan cul

  • 0

    19.  2007-02-05 16:34:18

    tejerek: będzie w dzisiejszym skrócie dnia - to nie jest wiadomość stricte telekomunikacyjna. :)

  • 0

    20. ~r  2007-02-05 16:49:09  host: chello087206151164.chello.pl

    Czyż to nie pani Kossman mówiła, że Orange jest siecią dla lubiących płacić więcej? Czy pan grubszy Jacek? Więc co może polecić szef salonu? Pewnie jakieś mega drogie badziewie :D

  • 0

    21.  2007-02-05 17:03:54

    Wszystko ladnie i pieknie - ale bonusy obejmuja tylko 12 miesiecy - jak to w orange bywa pozostale 12 placzesz i placisz

  • 0

    22. ~Marioos  2007-02-05 17:10:13  host: 80.50.232.214

    Przeciez szef salonu od zawsze poleca. aktywacje bez terminala na 36mies:)

  • 0

    23. ~skers  2007-02-05 19:06:55  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    niech poleca mi cos jako dla stalego klienta umowa konczy mi sie w czerwcu i lepiej niech znajda umowe ktora mi przypasuje inaczej postawie swoje warunki a jak nie to papa pomarancza

  • 0

    24. ~managment  2007-02-05 19:34:05  host: ip24-c26.gl.digi.pl

    easy- jak ktos jest nie rentowny to sie do niego nie doplaca- proste. ja sie nie dziwnie orange, ze woli firmy placace od kilkuset do kilku tysiecy zl od sluchawki, bo oni przynajmniej zysk dgeneruja. czysty biznes. Mam srednia raczej mala firme, ale z duzymi potrzebami telekomunikacyjnymi.nikt nie da ci tyle w cenie 400zł za sluchawke ile Orange. w tym segmencie sa najlepsi. czysty biznes. a jesli chodzi o TPsa to polecam Netie.

  • 0

    25.  2007-02-05 20:39:27

    Ten jakiś @max zatrzymał się na ofertach idei kilka lat temu.

  • 0

    26.  2007-02-05 20:54:09

    nie zamierzam przekonywać do orenge nikogo ale mój brat miał erę i niestety jak najszybciej chciał się od nich uwolnić, zerwał umowę i zapłacił karę, zasięg ma do d..py - przynajmniej we wrocku. Dla wszystkich przeciwników orange zapraszam na forum zamieściłem tam wątek odnośnie oferty jaką otrzymałem wraz z żoną na przedłużenie umowy http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=12985&postdays=0&a mp;postorder=asc&start=0

  • 0

    27. ~FREEorange  2007-02-05 21:17:14  host: ejq34.internetdsl.tpnet.pl

    Krzyno- żadna rewelacja. Masz umowę na 12 miesiecy bez terminala. Cudów laska nie zdziałała, po prostu to było w jej interesie.Mieli mało propozycji i pewnie ich ms chciał im flaki wypruć lub pozwalniać,więc wymęczyła ofertę na wyższym poziomie neogocjacji.Warszawska wbiła na sztywno obt,ona kliknęła. Z ofertą z telefonem by Ci nie wyszło na 100% ugrać więcej niż w standardzie. Orange jest żałosne,takiego mobbingu jak tam to nie ma nigdzie.oferta do du.. a cudów wymagają.

  • 0

    28. ~  2007-02-05 21:17:53  host: 80.48.175.10

    oj karolek, daj sobie siana z tym spamem :(

  • 0

    29. ~Azerak  2007-02-05 23:38:41  host: clv133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do skers takich klientów jak ty jest tysiące "Jak mi nie dadzą tego co ja chcę to odchodzę" i przeważnie płacą 25 lub 50zł miesięcznie i jak im się kończy umowa to myślą, że operator zaraz mu wszystko za zyla da a tu pupa bo komu się opłaca darmozjadów utrzymywać i tylko tłok w salonach robią:))

  • 0

    30. ~  2007-02-06 01:25:10  host: aad17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~15 gadasz glupoty, ja mam wrecz przeciwne doswiadczenia z drugim tele w erze (gdzie za miesiac konczy mi sie umowa) i niespotaklem sie by w erze nie bylo problemow z zasiagiem, orange o wiele lepiej wypada z doswiadczenia

  • 0

    31. ~Pragnienie_bez_szans?  2007-02-06 07:46:58  host: 193.111.174.150

    A jak chcę się tylko napić kawki lub Sprite'a bo mam taki kaprys to co szefunio poleci. Hę

  • 0

    32. ~wiedzący  2007-02-06 07:58:17  host: nat-pr2.aster.pl

    Cóż, współczuję wszystkim, którzy tu tak bronią orange. To najgorsza sieć, na dodatek połączona z Telekompromitacją Polski (TP SA) i to wystarczy za cały opis tej żenującej firmy. Póki co Plus i Era mają znacznie znacznie lepszą ofertę (Plus w abonamentach od 50 zł, Era w tych tańszych) i niestety orange może im co najwyżej naskoczyć. Francuziki wyprowadzają z Polski tyle kasy ile się da, bo dopóki tp sa ma monopol to i orange się załapie na naiwnych klientów. Bo oto w orange można za darmo dzwonić na 9393 ... proszę, jak pięknie monopolizują rynek. Na szczęście większość internautów to ludzie, którzy myślą i czytają a i potrafią liczyć. Jak by nie liczyć orange jest najdroższy. Ma najgorszą obsługę klienta i najgorszy zasięg. Do tego najgorzej działający internet bezprzewodowy. I wszystko w temacie.

  • 0

    33. ~hmmm  2007-02-06 12:39:06  host: 212.122.214.218

    wiedzacy: masz rację, orange daje najgorsze telefony na wejscie, zdziera ile sie da Azerak: jesli uwazasz wydawcow 25 zł czy 50 zł za darmozjadów to jesteś w naprawdę dobrej sieci - zostań w niej dłużej bo nadajesz sie do wyssania Byłem w Orange 3 lata i juz nigdy nie wrócę. Moim zdaniem najlepsza jest dziś Era i TT.

  • 0

    34. ~zb  2007-02-06 13:55:04  host: dpn174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja wam polecam dla rozluźnienia obejrzenie miłego krótkiego filmiku http://youtube.com/watch?v=RFhk9CofxaU

  • 0

    35. ~marioBull  2007-02-06 23:45:53  host: host-88.199.57.219.tesatnet.pl

    do wiedzacy: wspolczuc to mozna tobie :( bo niby cale zlo orange to fakt iz wlascicielem jest tpsa. a stwierdzenie o mobilnym internecie to juz kuriozum ?! widziales kiedys mapke zasiegu??? orange ma edge na 80 % kraju a reszta moze sie schowac...i wszystko w temacie

  • 0

    36. ~maxim  2007-02-07 16:16:13  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    marioBull: rozbawiłeś mnie swoim postem. Jak testowałem usługi Orange, to owszem, zasięg EDGE był w Warszawie, ale transfer, czy to w centrum, czy to na Ursynowie, mieli w EDGE gorszy niż Plus lub Era w GPRS !!!!! UMTS nie działał w ogóle !!!! Mimo, że telefon się logował to transfer się zaczynał i zawieszał. W Erze i Plusie działał bez problemów. Mapkę zasięgu to sobie można zrobić, ale jeśli nie idzie za tym infrastruktura, to po prostu nie będzie działać. Moim zdaniem Plus ma w tej chwili najlepszy dostęp do netu bezprzewodow, tuż za nim Era (gorszy UMTS, Edge podobnie) a Orange daleko daleko w tyle. I naprawdę, weź sobie chłopie modem bez simlocka i popróbuj w kilku miejscach - sam zobaczysz jak "genialny" transfer i jakie czasy "osiąga" Orange.

  • 0

    37. ~  2007-02-16 18:32:47  host: x66x17147.jaskom.pl

    Niedawno byłem w ORANGE i tak sie zawidłem. Miałem niby telefon z UMTS ale ani razu go niezłapałem. Nawet jak byłem w centrum warszawy. Niech orange zmadrzeje i umts doprowadzi do porzadku. Teraz jestem w erze i Umts działa cudni. W katowcach i innych wiekszych miastach. Tranfery bardzo dobre. Era rzadzi.

Dodaj swoją opinię