Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szef Polkomtela do wymiany?

Szef Polkomtela do wymiany?

WitekT 3 Grudnia 2007 12:52

0 0

W Polkomtelu i PKN Orlen można spodziewać się konkursów na szefów zarządów - powiedział w Radiu ZET minister skarbu Aleksander Grad.

Pan Glapiński (prezes Polkomtela - przyp. red.) jest nominacją polityczną i tu nie ma chyba nikt wątpliwości (...). Ja analizuję, jak funkcjonuje Polkomtel, jakie były podejmowane decyzje biznesowe i myślę, że tak jak w wielu innych spółkach, gdzie będą organizowane konkursy, tak i w Polkomtelu będzie konkurs - powiedział Grad.




Na początku lipca tego roku rada nadzorcza Polkomtela odwołała Jarosława Bauca z funkcji prezesa zarządu i dyrektora generalnego spółki, powołując równocześnie na to stanowisko Adama Glapińskiego.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~TLC  2007-12-03 12:55:23  host: w3cache.dialog.net.pl

    Do piachu z nim...

  • 0

    2. ~papszmir  2007-12-03 13:45:48  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    ciekawe, kto będzie nomym prezesikiem :)

  • 0

    3. ~piokuk  2007-12-03 14:02:26  host: 82.160.57.42

    Urodzony 1 maja 1962 roku w Łosińcu. Ukończył studia na Wydziale Geodezji Przemysłowej Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. W latach 1989 - 1997 - przedsiębiorca. W latach 1990 – 1994 Radny i Zastępca Wójta Gminy Pleśna. W latach 1997 – 1999 Wojewoda Tarnowski oraz przewodniczący Małopolskiej Rady Regionalnej. Od 1999 r. do 2000 r. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, odpowiedzialny za budżet, finanse i inwestycje. W tym czasie także Konsultant Banku Światowego, przewodniczący Komitetu Sterującego Programu PHARE - Inredi Tourin III oraz współautor Małopolskiego Programu Rozwoju Wsi i Rolnictwa. Od 2001 r. Poseł na Sejm RP IV kadencji, Klub Poselski Platforma Obywatelska, Wiceprzewodniczący Komisji ds. Unii Europejskiej. W 2001 r. Małopolskie Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Tarnowie, członek - założyciel. W latach 2004 - 2006 Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Małopolsce. Od 2005 r. Poseł na Sejm RP V kadencji, Klub Poselski Platforma Obywatelska, Przewodniczący Komisji Skarbu Państwa. Od 2006 r. Rzecznik Platformy Obywatelskiej ds. rolnictwa i rozwoju wsi. Od 16 listopada 2007 roku Minister Skarbu Państwa.

  • 0

    4. ~piokuk  2007-12-03 14:03:04  host: 82.160.57.42

    To o ministrze skarbu państwa.

  • 0

    5.  2007-12-03 14:04:01

    piokuk: a ja jestem z wykształcenia budowlańcem. Tylko pytanie - co to ma do rzeczy? ;)

  • 0

    6. ~p  2007-12-03 14:08:05  host: 82.160.57.42

    Nic nie ma. Tak sobie informacyjnie piszę o ścieżce życiowej obecnego ministra. Z rożnych przyczyn nie mogę napisać co ma do rzeczy.

  • 0

    7. ~mlody  2007-12-03 14:48:03  host: dpp114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie dziwi mnie taka decyzja, ja spolka przynosi glownie straty. Stracila swoja pozycje. Niekazda osoba nadaje sie na zarzadanie. po prostu obecny nie ma wyczucia czasu, wyczucia trendow. Czlowiek starej daty!

  • 0

    8. ~Gal  2007-12-03 15:07:49  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    ...i oszust - taki zwykly, tani cwaniaczek.

  • 0

    9. ~frytko  2007-12-03 15:10:32  host: acrk219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe kiedy zrobia konkurs na pracownikow w Punktach sprzedaży ?? bo jak tak pojdzie jak do tej pory, to beda musieli jak najszybciej nad tym myslec

  • 0

    10. ~SLAVO  2007-12-03 18:14:09  host: cms104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIE BĘDZIEMY PO MIN PŁAKAĆ

  • 0

    11. ~SLAVO  2007-12-03 18:51:08  host: cms104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to może jeszcze hurtowo oprócz Pana G. Pan B. I pan K? (do wymiany) wind of change .....

  • 0

    12.  2007-12-03 21:57:14

    to ci dopiero, zmieniaja na nowy model:) po incydentach ze sprzedawcami, mysla o nowym prezesie, heh ciekawe z czyich kieszenie pojdzie wyprawka dla poprzednika:D rzecz jasna z kieszeni klienta:D

  • 0

    13.  2007-12-03 22:38:51

    #7: Jakie straty? Jaka spółka?

  • 0

    14. ~Ant  2007-12-04 17:53:57  host: chello084010154215.chello.pl

    8 - zapewne nie taki tani ;)

Dodaj swoją opinię