Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szef France Télécom straszy Komisję Europejską

Szef France Télécom straszy Komisję Europejską

WitekT 20 Grudnia 2006 13:24

0 0

France Télécom zapowiedział, że jeżeli Komisja Europejska nie zrewiduje swoich planów dotyczących regulacji stawek roamingowych, to rozważa zaprzestanie kupowania sprzętu i infrastruktury sieciowej u europejskich dostawców.
Szef FT - Didier Lombard - w dość agresywnym tonie porównał próby KE do regulacji, które miały miejsce w krajach bloku komunistycznego przed 1990 rokiem. Zagroził także, że w wypadku wprowadzenia wspomnianych regulacji, jego firma zacznie zamawiać sprzęt w azjatyckich firmach, które przy okazji są z reguły tańsze. Jego zdaniem, odbije się to na europejskim rynku i będzie wiązało się ze zwolnieniami w europejskich firmach telekomunikacyjnych.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Karol  2006-12-20 13:32:18  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

  Niech ten Pan lepiej powie, że FT zamierza i tak zacząć kupować sprzęt w firmach azjatyckich, a działania KE to jedynie pretekst do tego by kupowanie to w jakiś sposób usprawiedliwić. Nie chce mi się wierzyć, że FT bawi się w filantropa i kupuje sprzęt tam gdzie jest drożej. Po prostu stwierdzili, że pora zmienić dostawców sprzętu na tańszych, a przy okazji chcą tym obwiniać KE :) Kto trochę myśli nie weźmie tych pseudo-gróźb pod uwagę:)

 • 0

  2. ~j  2006-12-20 14:17:42  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

  Szczególnie Francuzi dbają o interes innych i w łasną piersią chronią interes kontrachentów. Z tej strony ich nie znałem.

 • 0

  3. ~arni  2006-12-20 23:29:47  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

  wiec wystarczy nalozyc cla zaporowe na ten wlasnie typ urzadzen i po temacie.odechce sie zabojadom cwaniakowac :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet