Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szef B2C TP odchodzi do PZU

Szef B2C TP odchodzi do PZU

WitekT 20 Maja 2008 12:53

0 0

Wojciech Pronobis odchodzi z Grupy TP, by w lipcu objąć stanowisko dyrektora zarządzającego ds. strategii marketingowej Grupy PZU.
Do końca czerwca Pronobis jest dyrektorem departamentu mediów i komunikacji na rynku masowym (B2C) w Grupie TP. W TP pracuje od 2001 roku. Odpowiada za komunikację marek Orange i TP (kieruje ponad 50-osobowym zespołem w obszarach strategii i planowania mediów, komunikacji marketingowej na rynku masowym oraz badań marketingowych). Jest jednym z twórców sukcesu POP-a. W czasie konsolidacji marki Idea był odpowiedzialny za wdrożenie i komunikację ofert IdeaMIX, i Jedna Idea, a podczas rebrandingu - za przygotowania kampanii reklamowej wprowadzającej markę Orange na rynek polski.

Źródło tekstu: Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2008-05-20 22:27:00  host: dnt72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Murzyn zrobił swoje ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-248-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet