Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczękowy zestaw głośnomówiący

Szczękowy zestaw głośnomówiący

WitekT 9 Września 2004 14:21

0 0

hfW ofercie firmy Aliph pojawił się zestaw audio dla telefonów komórkowych, wykrywający dźwięki przewodzone przez kości policzkowe i poprawiający ich parametry. Urządzenie oparte jest na wynalazkach militarnych gwarantujących najlepszą jakość i umożliwia transmisję dźwięku zarówno w kierunku do, jak i od użytkownika.

Rozwiązanie składa się z systemu inteligentnych czujników oraz oprogramowania, które w selektywny sposób wzmacnia sygnały dźwiękowe. Mechanizm transformacji dźwięku przebiega trójstopniowo: najpierw czujnik aktywności głosowej wykrywa drgania policzków, pojawiające się w trakcie mówienia, następnie dwa mikrofony wychwytują dźwięki, z których eliminowane są szumy i efekty przypadkowe, a następnie system dynamicznie wzmacnia dźwięki, gwarantując że brzmią one wyjątkowo czysto nawet na tle hałasu.
Zestaw Aliph jest kompatybilny z większością telefonów komórkowych firm Motorola, Nokia i Sony Ericsson i kosztuje 149,95 USD.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet