Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły testów iPada w Plusie

Szczegóły testów iPada w Plusie

WitekT 16 Kwietnia 2010 15:26

0 0
19. kwietnia ruszy konkurs w Plusie, którego zwycięzcy będą mogli przez 3 miesiące używać iPada WiFi 16 GB. Znamy już szczegóły przedsięwzięcia.

W puli jest 20 iPadów. Na 3 miesiące dostaną je ci, którzy w dniach od 19. do 25 kwietnia na stronie plus.pl/ipadzgloszenia przedstawią najciekawsze pomysły na wykorzystanie urządzenia.

W konkursie będą mogli wziąć udział tylko abonenci Plusa i użytkownicy MixPlusa.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1.  2010-04-16 15:36:31

    20 iPadów na 3 miesiące... HAHAHAHA:)

  • 2

    2.  2010-04-16 15:45:16

    wiele szumu o nic.. jeszcze rozumiem gdyby bylo ich co najmniej 10 razy tyle... tak to ani reprezentacyjne ani wiarygodne wnioski dostaną.. tylko 3 miesiące stracą... a kto naprawdę będzie chciał tę zabawkę,to sobie kupi zanim plus otrzyma swoje wyniki:P

  • 1

    3.  2010-04-16 15:52:03

    no to juy wiemz skad ta "atrakcyjna inaczej" oferta mixplusa-musieli uzbierac kase na te 20 ipadow :)

  • -2

    4. ~ja  2010-04-16 15:52:43  host: chaos.tpnet.pl

    jak zawsze cos jest zle, ktos cos daje to zawsze za malo, jak to sie mowi: dac palec...

  • 0

    5. ~United  2010-04-16 15:54:22  host: adcc92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mysle, ze to tylko zabieg marketingowy. W ofertach operatorow nie zobaczymy ipada jeszcze bardzo dlugo.

  • 2

    6. ~fckgw  2010-04-16 16:09:21  host: chs7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez mi się wydaje ze to zabieg czysto marketingowy. Lepiej niech wprowadza iPhona do normalnej oferty.

  • 2

    7. ~  2010-04-16 16:20:36  host: efx137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ipad będzie miał dedykowane taryfy w o2, orange i vodafone. Więc urządzenie na 101% trafi do plusa i polskiego orange.

  • 1

    8. ~SooSeK  2010-04-16 17:38:55  host: 109.243.255.216

    skoro trzeba być użytkownikiem Plusa lub MixPlusa i testować urządzenie dla operatora komórkowego to dlaczego dają wersję WiFi a nie 3G? o.O

  • 1

    9. ~a_lex  2010-04-16 18:21:14  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Mi tam pasuje, oczywiście jeśli tylko go wygram ;)

  • 1

    10. ~123  2010-04-16 18:40:24  host: 91-145-152-132.internetia.net.pl

    operatorów? To z tego klocka da się dzwonić?

  • 1

    11. ~hm  2010-04-16 18:49:46  host: 78.133.210.185

    czyli ze userzy simplusa nie sa abonentami ma sie rozumiec?

  • 0

    12. ~r21  2010-04-16 19:49:22  host: ip-62-69-221-172.globalconnect.pl

    użytkownikami są

  • 1

    13. ~  2010-04-16 22:47:48  host: public3568.cdma.centertel.pl

    chyba jakiś sąd albo uke stwierdził ostatnio że są abonentami

  • 1

    14. ~fckgw  2010-04-16 23:52:59  host: crc27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 - wiesz Vodafone sprzedaje tez iPhone, a jakos Plus nie ma go w swojej oficjalnej ofercie. Takie rozumowanie moze byc bledne. Bo taki test na 20 urzadzen to jest smieszny. To raczej konkurs, ktorego nagroda jest pouzywanie sobie gadzetu przez 3 miesiace.

  • 1

    15. ~Tomas  2010-04-17 13:35:09  host: 77-254-180-57.adsl.inetia.pl

    Ciekawe co w przypadku uszkodzenia/zgubienia owego ipada. Z pewnoscia bedzie w regulaminie to ujete. Bo kto zaplaci plusowi jesli np. ipap spadne i zniszczy sie?

  • 1

    16. ~  2010-04-18 07:24:46  host: t03-16.opera-mini.net

    A jak się bateria popsuje?

  • -1

    17. ~Kino  2010-04-20 19:50:13  host: 87-205-144-172.adsl.inetia.pl

    Apple nie wymienia w IPadzie baterii, za bodaj 100$ wymieniają całe urządzenie. Ale mniejsza o to. Nie wiem po co Plus w ogóle wprowadza IPada i po co ? chyba tylko dla popisu. Bo zastosowania to nie ma u nich żadnego... Nawet IPhona nie oferują...

  • 0

    18. ~blbl  2010-08-28 08:22:48  host: 1-13-pozgl.tdi.tktelekom.pl

    tez mi cos .ja juz mam ipad

Dodaj swoją opinię