Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły październikowych promocji Play

Szczegóły październikowych promocji Play

WitekT 30 Września 2009 14:58

0 0

Od 1. października w Play ruszają nowe promocje - oferty abonamentowej i mix. Prezentujemy szczegóły nowych ofert.

Promocja Trzy razy więcej (umowa na 2 lub 3 lata):
play trzy razy wiecejm

Promocja Trzy razy więcej dla Abonentów (umowa na 2 lub 3 lata) dla dotychczasowych klientów, oparta na promocji Trzy razy więcej, ale dodatkowo przyznawany jest 50-procentowy rabat na abonament przez pół roku.

Promocja dla przedłużających umowę Trzy razy lepiej - podwójny (OnePlay 25 na 6 miesięcy) lub potrójny (wyższe - na rok) pakiet złotówek. Dodatkowo można wybrać albo sześciomiesięczny rabat na abonament (50%), albo rabat na telefon:
play replay potrojnym




Promocja Dwa razy więcej w Mixturze: dodatkowy pakiet złotówek przez 3 miesiące:
play mix dwa razy wiecejm

Oferta utrzymaniowa dla użytkowników Play Mikstury - dodatkowy pakiet złotówek przyznawany przez 3 miesiące, ważny 90 dni:
play mix rem

Promocje dla biznesu - 25% zniżki na wszystkie abonamenty oprócz Firmowej 25. W ofercie utrzymaniowej, dodatkowo 50% rabatu na 6 miesięcy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 194
  • 0

    175. ~e  2009-10-01 16:48:48  host: lons002073-e0a

    Gregor# Nie działa mi ten link. ERROR z łodzią w tle.

  • 0

    176.  2009-10-01 16:51:11

    nie jestem zalogowany, otwiera mi się bez problemów

  • 0

    177. ~e  2009-10-01 16:55:05  host: lons002073-e0a

    Dostałem się, ale ten link to trochę lipa jest.

  • 0

    178. ~e  2009-10-01 16:57:26  host: lons002073-e0a

    Już miałem skakać ze szczęścia kiedy zobaczyłem napis: Umowa na 18 m-scy. ODPADA !!!

  • 0

    179. ~  2009-10-01 17:03:22  host: user-89-108-239-213.mobile.playmobile.pl

    *179 cnie jest źle, na 12 miesięcy jest ciągle ta oferta z dodatkowymi pakietami do wszystkich i pakietem 500 minut play+stacjonarne, nawet w najniższym abo

  • 0

    180.  2009-10-01 17:21:44

    pablo_79 - weź przestań porównywać! Te promocje są dla tych, którzy w swojej sieci dzwonią? Po co mi ofertw w POP czy w Play skoro dzwonię w Erze? I odwrotnie! Oferta konkurencji - jeśli ktoś ma określony "kosztk" - nie jest żadną zachętą! Może nawet dać taki operator 20 dni darmo w sieci co miesiąc, a i tak może okazać się, ze będzie drożej, bo poza sieć ktoś tylko będzie dzwonił. Przykłąd ja swój mogę podać - choćby mi dali 30 dni darmowych rozmów za darmo w sieci Play, to i tak nie będzie dla mnie to żadną ofertą! Ja ani jednego połączenia do Play jeszcze nie wykonałem! Ja nie mam w tej sieci kontaktó! ;-) Tak ciężko zrozumieć? Nie ma obiektywnie najtańszej sieci! Zrozumcie to w końcu!

  • 0

    181. ~gość  2009-10-01 18:05:35  host: chello087207228135.chello.pl

    Chyba telepolis wprowadziło niektórych w błąd, bo Promocja "Trzy razy więcej" obowiązuje TYLKO dla NOWYCH Klientów a nie także dla dotychczasowych(jak jest w artykule)

  • 0

    182. ~  2009-10-01 19:30:32  host: inet20909ns-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    czyli jezeli tylko dla nowych to play sie nie popisal bo daja dosc malo I to tylko na pewien czas a po tym czasie nic wiecej. A Erze daja staly bonus na caly okres umowy.

  • 0

    183. ~mariusz  2009-10-01 20:16:06  host: static-196-225.is.net.pl

    ja dostalem swoja 'promocje' od play'a juz pod koniec wrzesnia i podwoili mi ja dzisiaj;za przeniesienie numeru do ich sieci NIE DOSTALEM ANI GROSZA Z NALEZNYCH MI [DO TERAZ]40ZL.zaznaczam,ze nie przenioslem nr z powodu promocji 60ZL ZA PRZENIESIENIE. pomimo moich reklamacji zajmuje im to,jak do teraz,ponad 2tyg rozwazanie,czy wystapil blad,czy nie.( ps z play jestem b.zadowolony,oprocz TEJ sytuacji)

  • 0

    184. ~e  2009-10-01 21:22:20  host: chello089074152242.chello.pl

    ~mariusz Co wiecej mozesz powiedziec o Play ? Chciałbym do nich wstapic na dniach. Uciekam z sim +.

  • 0

    185. ~mariusz  2009-10-02 07:08:22  host: static-196-225.is.net.pl

    `e Wszystko ok:) zadnych problemow,dobra strona play24....ja wskoczylem z orange do nich:)))

  • 0

    186. ~  2009-10-02 09:03:57  host: 87-205-85-212.adsl.inetia.pl

    oferta o wiele lepsza od taryfy biznesowej wlo buhahah

  • 0

    187. ~e  2009-10-02 09:27:05  host: lons002073-e0a

    Nie rozumiem pewnej rzeczy. Jestem w sim+ od 7 lat. Nikt nigdy do mnie nie zadzwonił ani razu żeby cokolwiek mi zaproponować. Płacę tak samo za rozmowy, smsy jak klient, który podpisuje umowę. Czy wszyscy, którzy są w pre-paidach powinni być inaczej traktowani jak klienci abonamentowi ?

  • 0

    188. ~Tomek  2009-10-02 18:47:15  host: chello089079058198.chello.pl

    Super oferta! Jak zawsze :)... szczerze żal mi tych ludzi co są w innych sieciach. Tak przepłacać i tak mocno się tego trzymać...

  • 0

    189. ~kriss  2009-10-03 14:29:22  host: dst134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja miazga !! PLAY jazda z kur.. !!

  • 0

    190. ~tomekjot  2009-10-03 18:45:49  host: apn-95-41-80-172.dynamic.gprs.plus.pl

    181. wlo 2009-10-01 17:21 asa228.neoplus.adsl.tpnet.pl sorry ale ty jakis nienormalny jesteś,

  • 0

    191. ~  2009-10-03 19:55:31  host: c189-28.icpnet.pl

    181. wlo Jak przeniesiesz biznes-rodzinę do ... dowolnej sieci np. Play to już będzie opłacalne. Masz wąski horyzont myślenia. Jednostce przeniesienie może się nie opłacać, Grupie abonentów już tak. Muszą tylko chcieć i widzieć w tym finansowe plusy.

  • 0

    192. ~  2009-10-03 19:57:44  host: c189-28.icpnet.pl

    cd. 181 - tak jak znane mi osoby co się przeniosły z Plusa do Orange na taryfy biznesowe. Przeniesienie dotyczyło ilości numerków miðzy 5 a 10.

  • 0

    193. ~zapablo  2009-10-04 15:04:05  host: 80.48.4.61

    W ostatnim numerze Gazety Finansowej artykuł: Play bez wyników: http://www.polandsecurities.com/PlaybezwynikowGF20091002.pdf Okazuje się że play nie podał wyników do sądu rejestrowego za 2008! jak wymaga kodeks spółek handlowych. a Chris (były prezes, ich stwórca) odszedł w siną dal...:) zobaczymy jak na zareagują klienci biznesowi i kontrahenci.

  • 0

    194. ~htc  2009-10-05 16:48:46  host: 77-253-209-13.ip.netia.com.pl

    Podrożał HTC HERO w Play?? na stronie podają sprzeczne informacje (hint: spróbujcie kupić..)

Dodaj swoją opinię