Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły Orange Open Family, czyli pakietów usług

Szczegóły Orange Open Family, czyli pakietów usług

WitekT 14 Lutego 2013 15:05

6 0

Klient posiadający już telefon abonamentowy w Orange i dokupujący kolejny, dzięki Orange Open Family dostanie miesięczny rabat w wysokości 10 zł. Zakup trzeciego to następne 10 zł oszczędności.



Taka sama zasada dotyczy Orange Free i Orange Free Set, czyli usług mobilnego dostępu do Internetu.

Jeśli macie już dwa telefony komórkowe w Orange lub dostępy do netu, wystarczy przedłużyć umowę na jeden z nich, aby rabat włączył się automatycznie. Pamiętajcie, że ten bonus jest naliczany tylko przy zakupie drugiej i trzeciej oferty tego samego typu, a abonament każdego z produktów musi wynosić przynajmniej 39 zł - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.




Klasyczny Open łączy usługi mobilne (telefon komórkowy, internet mobilny) z usługami stacjonarnymi (Neostrada, telefon stacjonarny i TV), dając do 30 zł rabatu miesięcznie. Teraz z Family można uzyskać kolejne 40 zł, czyli razem 70 zł. Do tego dochodzi bezpłatny i nielimitowany dostęp do Deezer`a, z wyzerowaną opłatą za transmisję danych.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl.

Orange Open Family to usługa:

Bardzo atrakcyjna
21.33%
Atrakcyjna
13.78%
Nie wyróżnia się
9.78%
Mało atrakcyjna
17.78%
Bardzo mało atrakcyjna
31.56%
Nie mam zdania
5.78%

Wszystkich głosujących: 225



Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 29
  • 0

    10.  2013-02-14 15:37:21

    @8 TVN we wrzesniu tez nie mial super kursu po ogloszeniu wynikow za IIQ2012 (chyba nie przekroczyl 6zl), po 3 miesiacach kurs wzrosl o ponad 70% do poziomu 10 z groszami, a dzisiaj jest ok. 9,5zl. tak to juz jest, ze nie zawsze mozna byc na szczycie.

  • 2

    11. ~  2013-02-14 15:37:28  host: 178-37-101-153.adsl.inetia.pl

    8@ Lecą akcje bo wczoraj okazało się, że nie wygrali przetargu na resztę pasma 1800 MHz. Poza tym mało co inwestują a się chwalą, stacjonarki tracą klientów a ich net mobilny niby 40 mega to tylko chyba w Warszawie a Warszawa to nie cała Polska. Ich EDGE woła o litość tak to fatalnie działa a UMTS poza miastem to tylko w marzeniach. Networks się buduje lecz to nie to co LTE. Może teraz nikomu takie prędkości nie potrzebne lecz przy tak szybkim rozwoju internetu za 2-3 lata 10 mega może być za mało.

  • 1

    13.  2013-02-14 15:47:21

    Dziś poszła rekomendacja dla TPSA z DM BZ WBK na 7,20 zł, wczoraj jeden z domów maklerskich wycenił na 7,80 zł o ile dobrze pamiętam, a dna nie ma.

  • 2

    14. ~  2013-02-14 15:57:19  host: 178-37-101-153.adsl.inetia.pl

    12@ było by super stabilne 10 czy 20 Mbit/s Teraz ma 1 i jakoś nie narzekam chociaż jak raz na próbę uruchomiłem sobie Play online na kartę i miałem 4 mega to dla mnie było to jak formuła tak zasuwało.

  • -2

    15. ~tepsiarz  2013-02-14 16:48:19  host: 212.160.172.70

    @14 - a w Play na kartę nie ma przypadkiem limitu 500kb/s? @11 - akcje lecą bo spanikowani akcjonariusze liczący na dywidendę zdecydowali się sprzedawać a za nimi poszedł owczy pęd, 40 Mb jest do kupienia w niemal każdej gminie - do około 1,5 km od centrali telefonicznej, UMTS poza miastem na terenach po modernizacji Networks! - jest w miejscach w których nawet byś nie przypuszczał ;-) @1 - to oddaj mi te 10 zł - jak w skali 24 miesięcy masz zaoszczędzone 240 zł to źle? a przy Combo lub Open to w sumie nawet można 840 - 1200 zł w kieszeni zostawić w przeciętnej rodzinie (np internet stac. + 3 x komórki +1 x net mobilny) @6-7 - dokładnie tak

  • 2

    16. ~  2013-02-14 16:50:27  host: adoq14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tepsiarz - co z tego że zaoszczędzisz te 240 zł skoro więcej wydasz korzystając z telefonu z racji bardzo małej ilości minut wliczonych w abonamentach Orange...

  • -2

    17. ~Bucek  2013-02-14 16:58:32  host: 77.252.170.42

    Do 16 - to sprawdź misiu ofertę smart planów a potem się wypowiadaj. 59,90 to 500 minut minimum, 600 dla przenoszących i nawet 700 dla przenoszących.

  • -1

    18. ~Bucek  2013-02-14 16:59:22  host: 77.252.170.42

    Kocham słowniki s telefonie. 700 dla przedłużających.

  • 2

    19. ~Słoneczny  2013-02-14 17:01:37  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    Takie oszczędzanie to o kant doopy trzasnąć, jak najpierw trzeba wydać dużo więcej niż potrzeba. Zaoszczędzamy względem czego? Względem cen detalicznych Orange. Jak chce się zaoszczędzić, to trzeba sobie samemu szukać i dobierać właściwe oferty do potrzeb, a nie brać hurtem zawyżone usługi, na które później łaskawie dają jakiś tam rabat.

  • -1

    20. ~  2013-02-14 17:30:57  host: v23-10.opera-mini.net

    dobry propozycja. Napewno czesc skorzysta. Dzis przedluzylem abo za 20,90zl z 280min+no limit sms do wszystkich. Zona za 63zl otrzymala 1400min+no limit sms do all+no limit w orange+1,5GB+konsola ps.

  • 1

    21. ~amigo  2013-02-14 17:36:06  host: 80.72.44.64

    Jakoś sprawdziłem ten Networks i po za miastem nadal tylko Play dobrze sieje sygnał reszta bez zmian. Patrząc po sianiu sygnału LTE przez Plusa to pokrycie Polski w 50% zajmie wszystkim z 5 lat.

  • 1

    22. ~  2013-02-14 17:37:43  host: 178-37-101-153.adsl.inetia.pl

    15@ nie ma tak niskiego limitu. Standardowo jest 1 mega lecz za dychę można podnieść do 4 mega

  • -1

    23.  2013-02-14 18:39:43

    Internet mobilny Aero2 za 0 zł., 1000 filmów za ok. 13,30 zł. miesięcznie w pakiecie ipla film i prepaida z którego można wykupić ten pakiet SMSem Premium ale drożej. Oczywiście jest sporo materiału video za darmo. Mam lepszy pakiet niż Combo, Open czy Family ;)

  • -1

    25.  2013-02-14 19:02:46

    Mnie akurat wystarczy SD na 15 calowym notebooku z odległości 80 cm. ;) HD niestety trzeba buforować. Oglądam jednak wszędzie gdzie jestem.

  • 0

    26.  2013-02-15 10:36:15

    HD na Aero to sztuka :) , ale HD na tablecie ? Ja w tym sensu nie widzę :) , @21 - tak plej sieje .. tandetą - niczym więcej. Łódź i okolice - plej to masakra. Jak na razie plus i t-mobile dają świetnie radę. Orange ciągle coś nawala. Już 4 dzień coś psują... masakra.

  • 0

    27.  2013-02-15 11:43:43

    @26 Octopus optymalna odległość oglądania HD to 2,25 przekątnej czyli dla 7 calowego tabletu będzie 40 cm. a dla 9 calowego 50 cm. W czym widzisz problem ? Aero2 nie zostało stworzone do oglądania HD w czasie rzeczywistym. Trzeba sobie ściągnąć materiał w dopiero później obejrzeć bo inaczej będzie za bardzo konkurować z ofertami komercyjnymi ;) Coś za coś. U mnie Play działa z prędkością Aero2, Plus nie wiele lepiej a Orange w okolicach 1,5 Mbps czyli jest najszybsze. Mimo wszystko wolę darmowy Aero2.

  • 0

    28. ~  2013-02-15 13:26:51  host: v39-14.opera-mini.net

    21,5 lat zajmie im pokrycie kraju LTE ? żart ? jeszcze 3G od 2003-2004 roku całego kraju nie pokryli,a w niektórych sieciach np. T tak źle działa zasięg 3G że pytanie po co ta sieć stawiała ten zasięg,a NetWorks jest na tym poziomie co PLAY w 2009 roku czyli prędkość do 1MB/s,wiem bo sprawdzałem na karcie sim T tam gdzie działa ten NetWorks,Aero2 z Plusem podobnie też jest do 1MB/s,najszybciej działa PLAY bo zwykle hula ponad 1MB/s z czymś,to są realne osiągi sieci. LTE może będzie za 10 lat tylko w miastach.

  • 0

    29. ~  2013-02-15 13:29:56  host: v39-14.opera-mini.net

    zamiast komplikacji w Orange proponuję zamówić starter sieci Virgin i 13 gr za minutę do każdej sieci będziecie mieli w standardzie bez łaski i bez pakietów.

  • 0

    30. ~mikos  2013-02-16 09:24:22  host: dqb161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam neo z tv = 65 zeta (+zawieszona linia +pakiet tv), do tego Smart Plan Multi 90 zl ale obnizona cena przy przedluzeniu do 63, zona gada wiec teraz ma Rozmowy bez limitu za 80 zl, do tego cora ma mixa za 40 (tez przy przedluzeniu umowy obnizony do 28), dodalem internet mobilny za 30zeta , dziala rabat open -30 zeta a teraz jak sie synowi konczy mix 30 zl to zadziala te nowe Open Family -20zeta . RAZEM - placilem ponad 400, place 350 a mam dodatkowe free, a bede placic jakies 320-330 - dla mnie obnizka kosztow telekomunikacyjnych w domu o ponad 20%... jak ktos wydaje na to 100 zl to nie skorzysta a jak ktos jak ja wydaje min 250-300 to zostanie mu ze 50 zeta w sakiewce co miesiac...slabo?

  • 0

    31.  2013-02-16 10:33:57

    @30 mikos według mnie neo z tv i te mixy to drożyzna i przepłacasz. Atrakcyjne są Smart Plany. Przykładowo biorąc Smart Plan Multi 129,90 zł. z rabatem 30% i zamiast telefonu bon do sklepu za 1000 zł. wyjdzie 49 zł. (( 129,90 - 30% ) x 24 - 1000 zł.) / 24 miesiące. Nie wiem jeszcze czy z tym rabatem 30% działa Open i Family i jak tak to w którym miejscu jest naliczany ? Po ewentualnym wliczeniu dodatkowych rabatów wyjdzie poniżej 49 zł. miesięcznie za no limit i 2 GB danych.

Dodaj swoją opinię