Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły oferty WPmobi

Szczegóły oferty WPmobi

WitekT 29 Sierpnia 2007 15:55

0 0

MobiGłos, MobiTekst oraz Mobi Transfer - to nazwy taryf nowego MVNO na polskim rynku, z którym startuje Wirtualna Polska. My prezentujemy już teraz część szczegółów oferty.

Efektywne ceny uwzględniające bonifikaty wynikające z wysokich doładowań (premiowane będzie zawsze każde doładowanie powyżej 30 zł, najwyższe premiowane będzie kwotą 60 zł) to:
w taryfie MobiGłos minuta ma kosztować 35 groszy z naliczaniem sekundowym,
w taryfie MobiTekst SMS będzie kosztował 12 groszy,
w taryfie MobiTransfer transmisja danych będzie kosztowała 6 groszy za każde przesłane 150 kB.

Zmiana między taryfami ma być bezpłatna.

Wraz z 12 kolejnymi doładowaniami na kwotę powyżej 25 zł, użytkownik otrzyma dodatkowo 10 zł do wykorzystania na dowolne usługi.




Każdy klient otrzyma także konto pocztowe o wielkości 100 GB, a co 10 kupujący - odtwarzacz mp3 lub telefon (w sumie 100 szt. do rozdania). Co miesiąc, użytkownicy będą mieli do dyspozycji darmowe 100 MB transmisji do wykorzystania w serwisach WP.

Numeracja będzie zaczynała się od 799.

Oferta zostanie zaprezentowana oficjalnie na dzisiejszej wieczornej konferencji.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 150
  • 0

    131. ~hmm  2007-08-29 20:38:45  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    @wlo daj spokój - PLAY jest najlepszy w kategorii oferta uniwersalna, bijesz się o tego Plusa jak jojo o Erę ;) Mi już przeszło :P

  • 0

    132.  2007-08-29 20:46:50

    @mirekb: ale jako dwa w jednym (dane + rozmowy) nie jest najgorsza oferta co?

  • 0

    133. ~n  2007-08-29 20:57:03  host: eey3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WP-Trabi. Żenua ;)

  • 0

    134. ~jerry  2007-08-29 21:31:13  host: mnich.koba.pl

    ~wlo - powiem Ci, że jakoś nie przekonuje znajomych do PLAY... nie lubie konkurencji, która odbiera mi klientów ;)

  • 0

    135. ~hmm  2007-08-29 22:55:28  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    @jerry czyżbyś to Ty sam sprzedawał te doładowania Orange ?? :D hahah

  • 0

    136.  2007-08-30 11:58:59

    ~hmm - czy ja przeczę? Potwierdzm nawet. Jest dobrą ofertą uniwersalną ;-) Najlepszą raczej nie.

  • 0

    137.  2007-08-30 12:00:03

    Wszytsko zależy co kto za "uniwersalność" uważa ;-)

  • 0

    138.  2007-08-30 12:10:18

    połączenia głosowe porażka!!!

  • 0

    139. ~wiertło  2007-08-31 14:05:05  host: net09.mlyniec.gda.pl

    ja się skusze...fajnie zaczynające sie numery :)takiego jeszcze nie mam w swojej kolekcji

  • 0

    140. ~  2007-08-31 15:29:25  host: net09.mlyniec.gda.pl

    chociaż z 2giej strony to czemu nie?! ja np co dzien korzystam z wp - przeglądam wiadomości pisze komentarze i co najważniejsze korzystam z poczty. takich ludzi jak ja są tysiące (mogę sie założyć) wiec ta oferta jest dla takich jak ja idealna bo teraz możemy mieć to wszystko w komórce :)

  • 0

    141. ~PLAYowiec  2007-08-31 21:07:57  host: gvr18.internetdsl.tpnet.pl

    WP mobi do niczego, tak samo jak orange! PLAY jest super, nie ma co porównywać!!! Zachęcam wszystkich do PLAY!!!

  • 0

    142. ~  2007-09-01 10:56:35  host: net09.mlyniec.gda.pl

    no proszę następny wyznawca sekty Playa i w dodatku tak ładnie sie podpisał PLAYowiec pewnie tak na siebie mówią pieszczotliwie członkowie. ech żenada! jak ten cały play. i przykre że zmusza swoich pupilków do wypisywania bzdur i negatywnych opinii na WPmobi. no ale fakt ma się czego bać konkurencja.

  • 0

    143. ~  2007-09-02 23:05:12  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @142 no pewnie widac ze WpMobi jest najlepsze bez 2 zdan!! ale obudz sie juz!

  • 0

    144. ~  2007-09-03 14:26:13  host: net09.mlyniec.gda.pl

    ja się mogę obudzić ale to nic nie da jak reszta śpi!

  • 0

    145. ~pastor  2007-09-04 16:57:27  host: cbb211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajna oferta - zamowilem sobie karte, ale niestety na zamowienie troche sie czeka ;)

  • 0

    146. ~  2007-09-07 16:12:46  host: 1.184.rev.mni.pl

    Oferta może ifajna mam kartę i co z tego? Nie działa wap mms i internet. Podali konfigurację która ni h.... nie działa

  • 0

    147. ~AntyS  2007-09-11 12:16:18  host: 80.54.26.155

    Ma ktoś ofertę mobi transfer? Jestem ciekaw jak to działa w praktyce. Piszę że płacę 6 gr za transfer 150 kb ale czy płacę coś za bycie on- line? Powiedzmy że chce sobie przeglądać strony niekoniecznie na mini.wp.pl czy za to mnie skasują za połączenie poprzez gprs? Jeżeli nie to można zrobić coś takiego. Kupujemy mobi transfer podłączamy telefon do kompa i używamy jak modemu. Do podstawowych spraw necik jest:)

  • 0

    148. ~  2007-09-11 22:00:03  host: net09.mlyniec.gda.pl

    u mnie wszystko działa. zadzwoniłem do bok bo wole usłyszeć co i jak i pozadawać pytania na które ktoś mi odpowie - wyczerpująco. i postępując wg. wskazówek udało sie i jestem zadowolony. pozdrawiam.

  • 0

    149. ~sirlucas  2007-09-15 15:37:43  host: ads241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, nie mialem wczesniej stycznosci z wpmobi, wiec moze mi ktos powiedziec jaka jest szybkosc tranfesru w pakiecie danych (GPRS/EDGE/UMTS) oraz czy jest to na czas okreslony czy nieokreslony? Z gory serdecznie dziekuje :-)

  • 0

    150. ~glosnik07  2007-10-25 19:14:48  host: ip-85-198-228-167.broker.com.pl

    wp mobi to kibel jakiego nie bylo. nic nie dotykalem a wsysnelo mi ponad 7 zl z konta co za zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię