Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły oferty Red Bull Mobile No Limits

Szczegóły oferty Red Bull Mobile No Limits

LuiN 26 Kwietnia 2013 09:22

27 8

W ramach abonamentów Red Bull Mobile No Limits klienci uzyskać mogą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w cenie od 29,50 zł.

Nowa oferta Red Bull Mobile No Limits dostępna jest w dwóch wariantach umów podpisywanych na czas nieokreślony:
  • Red Bull Mobile No Limits 29,5 - z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci (w tym numery stacjonarne)
  • Red Bull Mobile No Limits 39,5 - z nielimitowanymi połączeniami oraz SMS-ami do wszystkich sieci

Obie oferty dostępne są jedynie przez stronę internetową sieci i zawierają pakiet danych 50 MB (z późniejszym lejkiem), darmowy dostęp do serwisów YouTube, Facebook oraz Świata Red Bulla. Cena SMS-ów i MMS-ów nieobjętych abonamentem wynosi 18 gr. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.




Podstawowy zestaw usług rozszerzyć można o:
  • pakiet SMS-ów no limit do wszystkich sieci za 10 zł
  • pakiet 2 GB transmisji danych za 20 zł
  • pakiet 666 MB transmisji danych za 16 zł
  • pakiet 333 MB transmisji danych za 11 zł

Jak oceniasz nową ofertę Play?

Bardzo atrakcyjna
35.75%
Atrakcyjna
20.99%
Nie wyróżnia się
15.03%
Mało atrakcyjna
11.84%
Bardzo mało atrakcyjna
12.48%
Nie mam zdania
3.92%

Wszystkich głosujących: 2196



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: red bull mobile

w sumie: 185
  • 0

    179. ~  2013-05-08 22:01:06  host: V34-16.opera-mini.net

    Z nazw polskich to został tylko Plus. No i oczywiście tuBiedrona, w Rodzinie, w naszej Rodzinie i ... Ktoś jeszcze?

  • 0

    180. ~@178  2013-05-11 14:17:35  host: c176-50.icpnet.pl

    Jeśli masz dużo znajomych w Play i jeśli oni mają tzw. darmówki do Play to będąc w RBM oni nadal będą mieli do Ciebie za friko, natomiast wybierając nju byłbyś dla nich jak numer spoza sieci. Warto pamiętać, że wybierając RBM 29,50 to mamy tylko możliwość wykupu pakietu 222SMSów za 4zł, jeśli ktoś wysyła miesięcznie co najmniej 255SMSów to wówczas niech bierze RBM za 39,50zł.

  • 0

    181. ~Frugo  2013-05-11 14:46:20  host: aagm206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie: Mam numer w play, chcę go zarejestrować na firmę i wziasc RBM No Limits. jest taka możliwość nie zmieniając numeru? niektórzy mówią że nie ma, a inne że jest jako jakaś dodatkowa opcja... ktoś wie?

  • 0

    182. ~ja  2013-05-11 15:32:03  host: 81.219.84.18

    @frugo - nie ma takiej możliwości, opcja dodatkowa jest taka że możesz przenieść do orange i stamtąd do Redbula

  • 0

    183. ~Namakon  2013-05-11 17:26:08  host: 81.219.84.18

    @181 Nie ma możliwości przeniesienia numeru RBM Play z uwagi na to że obie sieci należą do jednego operatora i zastrzegł on sobie iż tak się przenosić nie da. Można przenieść numer przez inną sieć np Orange/T-Mobile/Plusa jak to ~ja napisał, ale warto brać pod uwagę że zgoda na wydanie numeru ze strony sieci z jakiej 'uciekasz' będzie tylko wtedy gdy forma prawna będzie się zgadzać z tą u nowego operatora (tzn jeśli masz numer na firmę w orange to nie przeniesiesz na osobe fizyczną do innej sieci). Oferty RBM są tylko dla osób fizycznych więc nie dasz rady ich przenieść z numeru firmowego. Jeśli koniecznie chcesz to polecam ci taki manewr: 1) Cesja w Play Firma=>Os Fizyczna (W Play/RBM jest to darmowe i nie wydłuża Ci okresu umowy, u niektórych innych opów nie jest tak kolorowo) 2) Przeniesienie na prepaid u innego operatora (np Orangutan) 3) Przeniesienie do RBM na osobę fizyczną.

  • 0

    185. ~  2013-05-11 22:43:13  host: v21-13.opera-mini.net

    Odpowiadam sobie i innym. Umowa w RBM No Limits jest też na czas nieoznaczony i można ją wypowiedzieć tak jak w nju.

  • 0

    186. ~chris31  2013-05-12 08:24:17  host: 89-74-180-69.dynamic.chello.pl

    ciekawostka dla wszystkich na tą chwilę nie można zmienić oferty z red bull mobile na kartę na taryfę no limits - w żadnym regulaminie nie ma wykluczenia, już dwukrotnie z nimi rozmawiałem i do teraz nie przedstawili żadnego logicznego uzasadnienia takich działań, jak również terminu zmiany podejścia. Jestem świadomy że można przejść do innej sieci na 1-2 dni z numerem a następnie wrócić ale czy to ma jakiś sens?

  • 0

    188. ~BŁĄD w treści artykułu  2013-05-12 12:49:21  host: c176-50.icpnet.pl

    do podstawowej oferty za 29,50zł nie ma możliwości dokupienia SMS nolimit za 10zł lecz jest tylko pakiet 222SMSów za 4zł. Jeśli ktoś chce mieć nolimit na SMSy to pozostaje mu TYLKO abonament za 39,50zł.

  • 0

    189. ~chris31  2013-05-12 15:12:43  host: 89-74-180-69.dynamic.chello.pl

    jesli nawet rbm blokuje możliwość migracji to robi to wbrew swoim własnym regulaminom, poczekam jeszcze kilka dni na kolejną odpowiedź i napisze do urzędu komunikacji elektronicznej, oraz urzędu ochrony konsumenta i konkurencji, bo o ile jeszcze jakoś mogę zrozumieć że nie można przejść z play do rbm - ok, ale ja mam rbm na kartę i chce ichnie no limits i blokują mi możliwość skorzystania nie podając jakiegokolwiek regulaminu lub podstawy prawnej.

  • 0

    192. ~chris31  2013-05-12 22:56:44  host: 89-74-180-69.dynamic.chello.pl

    no to widzę ze przeniesienie realizowane jest na odwal się i to konkretnie, nie dość że papiery na drukarce im się nie chcą drukować do tego jeszcze aktywacja numeru dla klienta też jest koszmarem - czy przy sprzedaży tej oferty pracują ludzie z przypadku i nie mają pojęcia co jak ma działać? - mam nadzieje że ktoś z Play to czyta i się zastanowi nad stylem działania.

  • 0

    193.  2013-05-13 22:36:44

    Znaczy się wiesz, wina w Play w tym taka, że piszą, iż numer będzie aktywny w ciągu 48h, a skąd oni mogą wiedzieć kiedy drugi operator wyda zgode na wydanie numeru? Bo fakt faktem, jak orange wyda zgode, to play uaktywnia go w ciągu 24h, a orange może sobie wydawać nawet tydzień, trwa to już 4 dni. I tak jest u każdego operatora tak więc nie wiem po co ta informacja ze bedzie numer aktywny w ciagu 48h. W każdym razie tak jest u każdego operatora. Lipa

  • 0

    194. ~Hulk  2013-05-19 12:57:56  host: user-164-127-186-194.play-internet.pl

    A jak z tym internetem ? pisza ze youtube i facebook jest bezplatny caly czas i iles dodatkowo MB do zurzycia . jak to wyglada w praktyce kto cos moze powiedziec ???

  • 0

    195. ~grzesiek  2013-05-23 10:24:40  host: okp114.internetdsl.tpnet.pl

    mam play na kartę, chciałbym przejść na ten abonament redbull za 29,5zł (zakładam, że nie mogę przenieść nr, wiec wziąłbym nowy) ale czy dalej tak jak w play będę mógł korzystać ze wszystkich sieci, tzn logować się do nadajników również plusa i orange? w pracy nie mam problemu z dostępem przez play, ale w domu tylko nadajniki plus.... i co za tym idzie... będzie mi to działać?

  • 0

    196. ~octan777  2013-06-16 20:52:00  host: 195.150.233.10

    A czy ktos zwrocil uwage ze w regulaminie oferty RBR na karte darmowe pakiet MB i smsow mozna wykorzystac ale pod warunkiem ze sa realizowane z sieci P4, wiec jezeli tel przeloguje sie na plus bedzie pobieralo oplate z konta głowengo, dobrze rozumiem? W play na karte pakiet danych mozna wykorzystywac nie tylko przez P4 ale takze prrzez orange i plusa... tu chyba tkwi haczyk oferty

  • 0

    198. ~piokuk  2013-06-17 09:50:48  host: 82.160.240.212

    Dzwonisz i łączysz się z internetem z dowolnej sieci (zarówno własnej, jak i partnerów roamingowych). Wiem, bo mam i korzystam.

  • 0

    199. ~pablo8208  2013-07-04 18:23:09  host: 77-254-9-164.adsl.inetia.pl

    Prosze powiedzcie, ta umowa na czas nie okreslony w RMB to co oznacza? Moge zrezygnowac kiedy chce bez zadnej konsekwencji ?

  • 0

    200. ~  2013-07-04 18:38:28  host: v38-02.opera-mini.net

    @pablo, dokladnie tak. Obowiazuje 30dni wypowiedzenia czyli jeden okres rozliczeniowy

  • 0

    201. ~slawek  2013-07-05 18:43:13  host: 176-97-139-59.net.aduro.pl

    njiu wcale nie jest lepsze , za oferte no limit trzeba zaplacic duzo wiecej, owszem jest mozliwosc zaplacic nawet 9 zl miesiecznie jak sie nie gada ale i tak kazdy wyda te 29 a za sms tez trzeba doplacic i internet i radze poczytac szczeguly regulaminu. oferta red bulla dla osoby ktora nie chce zwazac na koszta polaczen do wszystkich operatorow oraz korzysta z smartfona z ciaglym polaczeniem internetowym jest bardzo dobra. w zasadzie wynosi niecale 40 zł i nie trzeba sie ograniczac

  • 0

    202. ~ksz  2013-10-04 15:49:52  host: 89-65-4-82.dynamic.chello.pl

    Mnie odstraszył zapis w regulaminie: W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej zakazane jest wykorzystanie telefonu komórkowego jako modem podłączony do komputera (tzw. tethering). W przypadku wykrycia takiego działania przez Operatora, Operator zastrzega sobie prawo do nieodwołalnego wyłączenia Abonentowi pakietu danych ?Smartfon? Poza tym - o opłacie aktywacyjnej też przeczytałem dopiero tam. Czemu całość jest traktowana jako oferta promocyjna? Jeśli z dnia na dzień promocja zniknie, to wraca kwota pełna (109 zł) i znikają wszystkie darmowe dodatki? To dosyć straszna wizja :)

  • 0

    203. ~dexter  2013-10-21 16:42:37  host: user-94-254-192-248.play-internet.pl

    A czy koszt polaczenia z tym nr RMB jest wysza dla innych sieci

Dodaj swoją opinię