Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły oferty "Orange Free na kartę"

Szczegóły oferty "Orange Free na kartę"

WitekT 2 Lipca 2007 12:10

0 0

Od 2. lipca do oferty wchodzi oficjalnie Orange Free na kartę. Przedstawiamy wszystkie szczegóły cennika i modemów, które minimalnie różnią się od wcześniej przez nas prezentowanych.

Minuta połączenia do wszystkich operatorów kosztuje 1,5 zł, SMS 0,20 zł, zaś MMS - 0,40 zł. Konto można doładować standardowymi kartami zdrapkami Orange, przez Internet, terminale płatnicze lub bankomaty.

Doładowanie

Limit czasowy

Limit transferu

5 zł

2 dni

16 MB

25 zł

30 dni

81 MB

50 zł

90 dni

162 MB

100 zł

150 dni

358 MB

150 zł

150 dni

585 MB


Zestaw startowy z modemem USB TechLab ED77 (EDGE) kosztuje cena 529 zł, zaś z kartą PCMCIA ZTE MF330 (EDGE/HSDPA 3,6) - 569 zł.




Klient, który posiada już modem, albo chce łączyć się z Internetem przez telefon, może wybrać zestaw startowy bez modemu za 20 zł, który ma 65 MB transmisji na start.

Orange Free na kartę dostępny jest również w ProPozycji - w obniżonej cenie przy przedłużaniu umowy.

Wszystkie ceny w wiadomości zostały podane brutto (z VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 259
  • 0

    240.  2007-07-11 11:00:44

    PingnoMOre- i jaki masz poziom sygnalu w domu ? Pytam z ciekawosci ;)

  • 0

    241.  2007-07-11 12:35:55

    Nie mogę tego w tej chwili sprawdzić. Niedługo kuzynka będzie miała E65 to wtedy wię pobawię.

  • 0

    242.  2007-07-11 14:38:00

    do e65 celltrack nie dziala... W niej polecam program - Phonetinfo :)

  • 0

    243. ~Jacun28  2007-07-11 15:37:28  host: 210-180.compnet.com.pl

    Mam nokie 6300 i karte orange free,gdzie znajde konfigurator aby net dzialal w fonie?

  • 0

    244. ~Jacun28  2007-07-11 16:48:11  host: 210-180.compnet.com.pl

    Juz znalazlem i dziala:)

  • 0

    245. ~Citek  2007-07-11 21:26:03  host: 213.25.135.134

    Bez sensu. Niby Orange Free na kartę dostępny jest już oficialnie od 2 lipca a tu prawie 10 dni po premierze nie można go nigdzie dostać. Pytałem się chyba w 5 salonach i w każdym otrzymywałem informację, że jeszcze nie dostali starterów. Aha ta organizacja ORANGE, prawie na 10, niestety prawie robi bardzo, ale to bardzo dużą różnicę.

  • 0

    246. ~Jacun28  2007-07-11 22:18:39  host: 210-180.compnet.com.pl

    Umnie w bytomiu (woj.sląskie)jest tak samo tez nigdzie niema,tylko obiecują ze bedzie i jak narazie na obiecankach sie konczy.Ale CITEK idzie kupic orange go starter i wyslac sms na nr3033 o tresci FREE,i uaktywnisz .Ja tak zrobilem i juz mi dziala.Pozdrawiam

  • 0

    247. ~mirekb  2007-07-12 08:47:36  host: blb73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie orange nieche aby byla jak niektorzy z simdata robia.tj kasa sie konczy i po nowy starter;-))to specjalna polityka w Kielcsach pytalem tez nie ma,co wiecej przemily pan powiedzial ze mala popularnosc tego bo nikt nie pyta to niewiele zamowia jak juz..to ta jakosc o ktorej mowil witucki ;-)

  • 0

    248. ~  2007-07-12 10:17:17  host: p09-12.opera-mini.net

    heja, oferta jak oferta, identyczne ceny jak w simdacie plusa 100 kb 3gr, jeżeli jedziemy z sim na kompie to strasznie drogo, jeżeli korzystamy z mini opery w telefonie to mamy tani internet bo opera przerabia strony na mniejsze do telefonow i tak mamy wszedzie dostep do np. naszego emaila:-)

  • 0

    249. ~Jacun28  2007-07-12 15:21:08  host: 210-180.compnet.com.pl

    W mozna z migrowac z TT do simdaty bezposrednio?

  • 0

    250. ~heyah_  2007-07-12 15:26:07  host: host-81-190-206-61.gorzow.mm.pl

    Zapraszam do dyskusji ! www.heyah.ocom.pl

  • 0

    251. ~  2007-07-12 21:21:00  host: chello087207229190.chello.pl

    #249: wątpię czy Ci sie uda zmigrować tt do simdaty. Kiedyś pytałem się konsultantów to twierdzili że nie da rady bo simdata jest kartą do transmisji danych i nic do niej nie można zmigrować

  • 0

    252. ~r  2007-07-12 21:22:28  host: chello087207229190.chello.pl

    #245: a po co Ci specjalny starter jak można dowolną kartę orange zmigrować? Chodzi o obrazek na opakowaniu?

  • 0

    253. ~  2007-07-13 18:42:29  host: public-gprs37557.centertel.pl

    To ja szalony - jednak Orange to dziady... Zglaszalem awarie bts 5665 w lac 5700 jest to stacja 900mhz i ma edge ale z predkosciami 1-4kB/S nie da sie z netu na tej stacji korzystac !!! I oczywiscie mnie olali i stacja nadal dziala tragicznie - jak dobrze ze orange mnie nie interesuje - to juz problem nie moj ze w mym miescie internet orange nie dziala praktycznie !!!

  • 0

    254. ~mechezz  2008-01-04 17:26:40  host: dynamic-62-87-146-226.ssp.dialog.net.pl

    #252: dobrze mówisz.Ja włśnie migruję z Orange Music, bo *222 zrobili troszke do bańki. Nic nie słychać. #248: Prawda. Na laptopa mnie nie stać, a gdybym miał, to kupiłbym se OF na abonament czy jakąś tam inną, nawet nie patrzyłem bo nie mam lapa a w domu mam 1 mega z dialogu za 6 dyszek :))) Jednak często jeżdżę po psychologach, po ludziach, niedługo na ferie itp. i chciałbym sobie sprawdzić poczte, oblukać GG, RSS'y, wejść na IRC'a, wreszcie po prostu posurfować czy poszukać jakiejś gry. I takie ceny mi odpowiadają. Play to dopiero dziady - miały być atrakcyjne pakiety w kwietniu a tymczasem stuknął roczek 2008 i ich nie ma!!!!!!

  • 0

    255. ~  2008-10-21 21:55:13  host: 77.208.74.21

    straszne macie filmy

  • 0

    256. ~Kowal  2009-02-24 20:27:09  host: apn-77-112-199-211.gprs.plus.pl

    Mam pytanko.Używam telefonu jako modemu bo u mnie w domu nie ma mozliwości podłaczenia neta.Jest jakis pakiet nternetowy w jakiejś sieci czy coś żeby zapłacić miesięczną opłatę i korzystać z internetu tylko z limitem obiżenia prędkości?Mam pakiet w plusie 50mb ale na długo to mi nie starcza jak mi się skończy to mi z kąta kasę pobierają a nie obniżają prędkość.Proszę pomóżcie!!!

  • 0

    257. ~wacuśśś  2011-04-19 11:26:49  host: public-gprs33243.centertel.pl

    ty też urzywam telefonu jako modemu,i chciałbym sie dowiedzieć czy w orange free na karte jest lepiej?

  • 0

    258. ~wacuśśś  2011-04-19 11:29:09  host: public-gprs33243.centertel.pl

    niż w orange pop oczywiście bo biore pakiet za 2zł na 2 dni i mam do dyspozycji tylko 100mb

  • 0

    259. ~wacuśśś  2011-04-19 11:37:16  host: public-gprs33243.centertel.pl

    sorki po jakim czasie ja to pisze ,,Kowal'' napisał to w 2009-02-24 20:27:09 a ja w 2011-04-19 11:26:49 zapomnijcie o tym

Dodaj swoją opinię