Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły oferty Formuła Mix w Play

Szczegóły oferty Formuła Mix w Play

LuiN 5 Kwietnia 2013 15:03

11 5

Play przedstawił szczegóły oferty Formuła Mix. Dla nowych klientów oferta dostępna jest w wariantach na 12 i 24 doładowania, klienci przedłużający umowę mogą też wybrać opcję na 36 i 48 doładowań.

Klient zobowiązuje się utrzymywać aktywne konto przez cały okres trwania umowy oraz doładowywać minimum raz w miesiącu kalendarzowym konto kwotą kontraktową. Doładowując konto częściej kwotami kontraktowymi lub ich wielokrotnościami czas trwania umowy skraca się. Doładowania innymi kwotami niż kontraktowe nie skracają okresu trwania umowy. Kwota kontraktowa przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące zawsze o 30 dni.

W czasie podpisywania umowy na Formułę Mix klient musi wybrać jeden trzech z pakietów, za który opłata pobierana jest cyklicznie z doładowania kontraktowego:
  • Nielimitowane rozmowy w Play za 10 zł,
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci za 10 zł,
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy w Play za 15 zł,

Stawki za połączenia zależne są od deklarowanej kwoty miesięcznego doładowania. Umowy z telefonem dostępne są przy wyborze 24 i więcej doładowań. Formuła Mix 20 zł dostępna jest wyłącznie w opcji na 12 mies. bez telefonu, z aktywną obowiązkowo usługą Nielimitowanych rozmów w Play za 10 zł miesięcznie i bezpłatnym pakietem 100 MB przyznawanym co miesiąc:

Taryfa

Formuła Mix 20 zł

Formuła Mix 30 zł

Formuła Mix 50 zł

Minuta do wszystkich sieci

39 gr

29 gr

SMS/MMS do wszystkich sieci

18 gr

Opłata aktywacyjna

20 zł


Każdy klient (nie licząc ofert z Internetem) domyślnie aktywowany ma pakiet 50 MB Internetu. Usługa dostępna jest przez 3 mies za darmo, a następnie kosztuje 3 zł miesięcznie (z możliwością dezaktywacji).




Dostępna jest też promocja Formuła Mix z Internetem 24, w której klient wybiera dodatkowo obowiązujący przez całą umowę pakiet 100 MB (za 5 zł) lub 300 MB (za 7 zł). Opłata za pakiet pobierana jest z kwoty kontraktowej. Jeśli dla przykładu wybraliśmy 30 zł jako minimalną miesięczną kwotę doładowań i doładujemy konto dwukrotnie w ciągu miesiąca nominałem 30 zł, to również dwukrotnie zostanie pobrana opłata za Internet. Doładowując jednokrotnie kwotą 60 zł, warunki umowy zostaną spełnione, ale pobrana zostanie opłata za jeden pakiet internetowy.

Usługi dodatkowe:
  • Nielimitowe rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci:
    - pakiet jednorazowy na 1 dzień - 5 zł (maksymalnie 2x w miesiącu),
    - pakiet jednorazowy na 5 dni - 15 zł (maksymalnie 2x w miesiącu).
  • Nielimitowane rozmowy do Play i wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci:
    - pakiet cykliczny na 30 dni - 20 zł.
  • Pakiety internetowe (ważne przez 30 dni):
    - 50 MB, cykliczny - 3 zł,
    - 100 MB, jednorazowy - 5 zł,
    - 100 MB, cykliczny - 7 zł,
    - 200 MB, cykliczny - 9 zł,
    - 500 MB, cykliczny - 15 zł,
    - 1 GB, cykliczny - 25 zł.
  • Pakiety minut:
    - nielimitowane rozmowy na polskie numery stacjonarne, cykliczny - 10 zł,
    - 60 minut do wszystkich, cykliczny - 9 zł,
    - 100 minut do wszystkich, cykliczny - 15 zł.

Jak oceniasz ofertę Play Formuła Mix

Bardzo atrakcyjna
8.49%
Atrakcyjna
8.63%
Nie wyróżnia się
12.31%
Mało atrakcyjna
24.61%
Bardzo mało atrakcyjna
42.43%
Nie mam zdania
3.54%

Wszystkich głosujących: 707



Zobacz: cennik telefonów w ofercie Formuła Mix
Zobacz: cennik telefonów w ofercie RePlay Formuła Mix
Zobacz: cennik oferty Formuła Mix
Zobacz: regulamin oferty Formuła Mix
Zobacz: regulamin oferty Formuła Mix z Internetem
Zobacz: regulamin oferty Formuła Mix z Internetem tylko SIM

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła mix | play

w sumie: 96
  • -1

    84.  2013-04-06 18:02:27

    Słoneczny, DanielR - ja używam prepaidów... Wiem! Ja to wszystko wiem! Pytanie czemu muszę ciągle o tym czytać, że abonament to smycz, że przepada jak się wyjeżdża, itd., itp.? Czemu abonamenty są złe? Skoro komuś kto nieregularnie dzwoni nie pasuje, to czemu krytykuje? Są - połowa - którzy używają abonamentów. Nooo... Zaraz się dowiem, zę nie o abonament chodzi a o gadżet... I dzięki lepowi na 4 lata operator ma jelenia płacącego haracz. Daniel - czemu mówisz o ograniczaniu? Jeśli Ci odpowiada, to używaj - powiedz - czy ja krytykowałem Twój wybór? Efektywnie to ja płaciłem około 20-24 grosze a maksymalnie za połączenia do Play (!) 32 gr kiedy Play wchodził na rynek i nie było to dla mnie nic rewelacyjnego co zaoferowali - poczytaj dyskusje na ten temat z tamtego okresu... Zapomniał wół? Teraz mówisz o efektywej cenie? Tu widzę po 39 groszy minutę a nie po 29 czy 19 albo 13? wiklef - jaka wojna? to wymachiwanie szabelką od czasu do czasu jest tylko a nie wojna! NIe masz racji, nie jest nawet połowę taniej, mówiłem już - efektywnie za minutę znacznie mniej płaciłem niż Play mi oferowało ;-)

  • 2

    85.  2013-04-06 18:02:58

    @83 Zgodnie z obowiązującym prawem nie można operatorom telekomunikacyjnym zawierać nowych umów na czas dłuższy niż 24 miesiące.

  • 1

    86. ~oskr  2013-04-06 18:08:39  host: 159-205-140-71.adsl.inetia.pl

    Jest szansa zeby lg swift l9 staniał w tym miksie w ciagu miesiaca?

  • 1

    87.  2013-04-06 18:23:09

    wlo (84), wiedzieć, a zrozumieć, to dwie różne kwestie... ;-) Czemu słyszysz? Co za głupie pytanie. Słyszysz, bo to też są jakieś argumenty przemawiające raczej za pre-paid, co nie oznacza, że to GŁÓWNE powody wyboru takiej a nie innej oferty, a przynajmniej nie dla każdego. Dla mnie np. nie. No ale ja piszę, że to MOIM ZDANIEM, abonament ograniczałby MNIE w kwestii swobody korzystania z usług operatora, a przecież NIE CIEBIE! To dobrze, że TY już wtedy tak mało płaciłeś. A powtarzam wałkowane tu od lat pytanie. Ile płacił wówczas ktoś, kto prosto z ulicy chciał kupić w kiosku starter pre-paid jakiejkolwiek sieci? No ile?! Karta umożliwia taninie rozmowy większości, a nie tylko nielicznym szczęśliwcom, prowadzącym działalność gospodarczą i siedzących w jednej sieci od lat. A to wszystko dzięki każdej z sieci po części, np. Heyah i Play również. Sam napisałeś, że BEZ TELEFONU w abonamencie są atrakcyjniejsze stawki niż 29 gr czy nawet 39 gr. No to pisze Ci, że np. ja BEZ TELEFONU, NIE W MIX-ie, też mam znacznie mniej. Może Ty masz jeszcze taniej i jesteś wstanie miesięcznie te pieniądze właściwie wykorzystać na połączenia - nie wnikam. I bardzo dobrze! Akurat do mnie nie pasuje twierdzenie, że dla mnie cena jest najważniejsza. Wolę mieć czasem o kilka groszy droższą minutę, niż tak jak niektórzy abonamentowcy chwalić się, że mają za 7 gr do wszystkich, a minut tyle, że z reguły i tak połowy nie wykorzystują. Ty zapewne, w co nie wątpię, masz dopasowany abonament i cieszę się razem z Tobą, z dokonanego przez Ciebie, właściwego wybory oferty. ;-)

  • 0

    88. ~Słoneczny  2013-04-06 18:41:51  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    @84 Ja tam nic nie mam przeciwko abonamentom. :) Miałem abonament, miałem mixa, teraz mam prepaidy. Spróbowałem wszystkiego i wszystko mi we właściwym czasie pasowało. Kiedyś abonamenty lub mixy były inne, bo telefony, smatrfony praktycznie poza sieciami operatorów nie istniały, a jeżeli nawet były to w bardzo małym asortymencie i w dość wysokich cenach. Dzisiaj przy coraz większym asortymencie dual simów, coraz częściej warto przeanalizować ofertę dwóch operatorów na kartę, albo mały abonament + karta zamiast jeden duży aboanament. Praktycznie gdyby nie wszedł Virgin mobile to sam bym wziął mały abonament + karta. A przy umowie na 12 miesięcy to już abonament absolutnie nie jest żadną smyczą. Także ja doskonale ciebie rozumiem. Wszystko jest dla ludzi. Jeden woli cinqueczento, bo jest kawalerem i robi kilka kilometrów po mieście, inny weźmie skodę fabię, bo pojedzie obwodnicą i musi jeszcze odebrać dzieci z przedszkola. dla mnie ten podział już się zaciera, bo widzę coraz więcej ludzi korzystających z jednego i z drugiego.

  • 0

    89. ~tata  2013-04-06 19:13:23  host: apn-95-40-97-253.dynamic.gprs.plus.pl

    Oferty operatorow za internet typu 25 MB,50 MB na kilka dni sa upokarzajace w dobie rozbudowy darmowego internetu w Polsce i zapowiedzi unijnych na jego dalsze kontynuacje.

  • 0

    90.  2013-04-06 21:06:14

    Efektywna cena minuty do wszystkich w mixie za 30 zł. może wyjść 7,5 gr. Jak weźmiemy dwa pakiety nielimitowane SMSy i MMSy oraz darmowe rozmowy do Play z 15 zł. i te 100 minut za 15 zł. a następnie odliczymy pakiet SMSów warty 10 zł. i rabat za telefon 12,5 zł. miesięcznie (300/24) to wyjdzie atrakcyjna cena minuty i nielimitowane MMSy. Każdy rodzaj oferty jest dobry jak się potrafi korzyści ocenić.

  • 0

    91. ~...  2013-04-06 22:40:50  host: bzi200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta jak z NiC- :D Znaczy się, beznadzieja totalna...

  • 0

    93. ~les  2013-04-07 12:21:22  host: cpc1-lutn11-2-0-cust125.9-3.cable.virginmedia.com

    sorry za pytanie nie na temat: mam trochę kasy na koncie bonusowym w play na kartę - ważne do jutra, czy jest jakiś sposób na wydłużenie tego okresu?

  • 0

    94. ~  2013-04-07 15:16:53  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @93, oczywiście. Możesz doładować się przez fejsbuka za min 5zł lub wykupić pakiet 10za5 kodem *111*81*1#

  • 0

    95. ~les  2013-04-07 18:49:21  host: cpc1-lutn11-2-0-cust125.9-3.cable.virginmedia.com

    @94, dzięki wielkie :) pozdrawiam

  • 0

    96.  2013-04-08 17:23:10

    @92: Też by mnie interesował taki pakiet ale na kartę

  • 0

    97.  2013-04-08 17:30:04

    @96 Wymieniony pakiet działa także w taryfach na kartę w Play.

  • 0

    98. ~d  2013-06-26 19:26:26  host: public38537.xdsl.centertel.pl

    moja mama została namówiona w salonie na tą ofertę. po doładowaniu uruchomiła pakiet "nielimitowane rozmowy na polskie numery stacjonarne, cykliczny - 10 zł", który jednak nie działa. BOK oczywiście bada tą przedziwną dla nich sprawę, a ja się Was tutaj pytam, czy komuś zdarzyło się, żeby NIE DZIAŁAŁ pakiet WŁĄCZONY? to chyba jakiś absurd.. a nawet jeśli zdarzyła mi się kiedykolwiek jakaś awaria z pakietem w innej sieci, to natychmiast było to naprawione w BOK. Na jedno ze zgłoszeń odpowiedzieli, że pakiet został aktywowany zbyt szybko po doładowaniu, więc trzeba doładować jeszcze raz. Czy teraz, po kolejnym doładowaniu lepiej złożyć podejrzenie popełnienie oszustwa (Art. 286, par.1 KK), czy lepiej wysłać przedsądowe wezwanie do uruchomienia niedziałających pakietów (a później komornik ich wezwie?)?

  • 0

    99. ~d  2013-06-26 19:28:49  host: public38537.xdsl.centertel.pl

    A w Play oczywiście wszystkie zapytania dodawane są jako uwagi do zgłoszenia, więc nikt mi nie odpowie, czy można deaktywować pakiet i aktywować jeszcze raz. Czy może ktoś z Was tak kombinował?

  • 0

    100. ~karolina721028631@wp.pl  2013-08-07 11:58:23  host: aql157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potrzebuje kodn na kredyt w play

  • 0

    101. ~umowa  2013-11-14 12:18:25  host: 213.216.97.222

    Ja czuję się oszukana, podczas rozmowy z konsultantem wybrałam taryfe w mix na 24 doładowania. Podczas podpisania umowy konsultant kazał sprawdzić czy dobrze wpisał moje dane, owszem bylo w porządku. Po dwóch latach doladowan poszłam żeby przerwać umowe zgodnie z końcem doładowań. Powiedziano mi że to nie moliwe gdyż podpisałam umowe na 48 doładowań. Szukam umowy i faktycznie. Mój błąd bo nie sprawdziłam co wpisał. Myślę że oni tak specjalnie robią, szkolą ich,ale nic już ne zrobię.

  • 0

    102. ~gosc  2013-11-14 12:22:52  host: 212.160.172.70

    play to operator dla ludzi inteligientnych inaczej.....wnioskuję to z waszych wpisów....

  • 0

    103. ~n  2014-01-22 10:33:52  host: aqv212.internetdsl.tpnet.pl

    ~d też byłam zdziwiona tymi pakietami, że mi się nie włączyły po podpisaniu umowy, bo miałam środki na koncie. W regulaminie dokładnie pisze, że ustanowione pakiety zostaną uruchomione dopiero z doładowania kwotą kontraktową. Czyli nawet jak masz jakąś pozostałą- wystarczającą kasę na koncie, to pakiet się nie uruchomi, uruchamia-pobiera się dopiero z doładowania w wysokości=minimum określonej kwoty kontraktowej.

  • 0

    104. ~jemina  2016-03-13 20:24:54  host: host-178.215.202.5-internet.zabrze.debacom.pl

    Witam mam pytanie umowa w formuła mix skonczyła się w 2015 roku chciałam przejść na pley karta czy muszę iść rozwiązać umowe czy to się dzieje automatycznie

Dodaj swoją opinię