Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły nowych "Minut za zakupy" do wszystkich sieci w Carrefour Mova

Szczegóły nowych "Minut za zakupy" do wszystkich sieci w Carrefour Mova

WitekT 2 Lutego 2009 11:01

0 0

Od dziś minuty za zakupy w Carrefour Mova można wykorzystać na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci z wyjątkiem Play (w stosunku 1 minuta - 3 SMS-y). Zwiększono także limit możliwych do zgromadzenia minut do 250 - jednak z pewnymi ograniczeniami.

Po pierwsze, minuty za zakupy można wykorzystać tylko w tym miesiącu, którym "zatankowało" się nimi konto.




Po drugie, wprowadzono limit wykorzystania minut za zakupy. Zasada jest prosta - im większą kwotą doładowało się konto w danym miesiącu, tym więcej minut można "zatankować" z zakupów. Na przykład doładowując konto kwotą z przedziału 10-25 zł uzyskuje się możliwość "zatankowania" w danym miesiącu konta 20 minutami z zakupów. Dla doładowania z przedziału 25-50 zł jest to 50 minut, dla doładowań z przedziału 50-100 zł jest to 120 minut, zaś powyżej 100 zł - 250 minut.

Zobacz: Regulamin promocji Minuty za zakupy do wszystkich sieci (plik PDF; 262 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2009-02-02 11:26:16

    Dobra promocja :)

  • 0

    2. ~  2009-02-02 11:36:11  host: f96-044.opera-mini.net

    daremna

  • 0

    3. ~s  2009-02-02 11:47:30  host: 94.232.154.212

    ta najlepszy jest zapis, że minuty mozna wykorzystac tylko w tym miesiacu w ktorym 'zatankowalo' sie konto - jak rozumiem oznacza to ze w tym miesiacu w ktorym zrobilo sie zakupy. Czyli jak zrobimy zakupy np. 28lutego to mamy raptem kilka godzin na wykorzystanie tych minut. To jest wlasnie absurd tej promocji - jednym slowem do carrefoura po zakupy tylko na poczatku miesiaca (pozniej sie nie oplaca...)

  • 0

    4.  2009-02-02 11:48:15

    2: Daremna bo trzeba doładowywać konto i robić zakupy? Obudź się, nic w życiu nie ma za darmo.

  • 0

    5. ~  2009-02-02 12:28:10  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: do wszystkich - z wyjatkiem Play - a to pewna różnica.

  • 0

    6.  2009-02-02 12:31:52

    5: masz rację, już poprawiłem w zajawce (w tytule nie, bo by było za długo, ale już pierwsze zdania newsa wyjaśniają co trzeba). Dzięki za zwrócenie uwagi! :-)

  • 0

    7. ~koli  2009-02-02 12:35:02  host: aamc58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No rzeczywiście, ten zapis jest dziwny. Pownno być miesiąc od zakupów, a tak to wielkiej rewelacji nie ma, a klienci mogą się dziwnie poczuć

  • 0

    8. ~Longman  2009-02-02 12:41:11  host: addm121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~s, nie zgodzę się. To chyba jakis polski syndrom, "gromadzenie minut które być może w przyszłości wykorzystam". Telefonia komórkowa jest do rozmawiania a nie gromadzenia środków, bo to nie bank. Tak naprawdę ta promocja najbardziej się przyda tym którzy regularnie kupują i regularnie gadają (więc zdążą "wypukać" promocyjne minuty). W przypadku mojej znajomej, o której wielokrotnie pisałem, a która używa telefony w CM, może się okazać, że wystąpi zjawisko podobne do części znajomych będących w starym prepaidzie Playa i jednocześnie stosunkowo mało rozmawiających a polegające na tym że kredyt na koncie będzie stale przyrastać, bo trzeba doładowywać 50 zł na 3 miesiące, tylko z powodów promocyjnych w ciągu tych 3 miesięcy nie schodzi więcej niż 30 złotych.

  • 0

    9.  2009-02-02 12:48:05

    Jedna mała uwaga, z regulaminu wynika iż w danym miesiącu NIE TRZEBA doładować normalnymi kupowami by miec mozliwosc doladowania minutami za zakupy i wtedy limit minut za zakupy wynosi 20. To lepiej niz myslalem. Zasadniczo wiec jest całkiem ok.

  • 0

    10.  2009-02-02 12:49:45

    @7 kupon z zakupow mozesz doladowac do 10 dni od daty zakupow. Jak zrobisz zakupy 20 lutego to mozesz doladowac minuty za zakupy w marcu. W pierwotnej wersji promocji minuty za zakupy mozna bylo doladowac TYLKO w miesiacu doladowania konta zdrapka. Teraz widze ze nie ma tej koniecznosci i wtedy limit wynosi 20 minut.

  • 0

    11.  2009-02-02 14:03:18

    Longman: To jeszcze nic. Ja ostatnio przeczytałem narzekania, że Mobilking nie wydłużył terminów i obniżył ceny bo kasa na koncie się gromadzi. Czy 10 zł na 3 miesiące to tak wiele? Ja nie rozumiem jak w ciągu miesiąca mając telefon komórkowy nie być w stanie przegadać tych 8-9 min.

  • 0

    12.  2009-02-02 14:24:18

    Dlatego czas premiowac gadajacych a nie pryszczatych gołodupców dla których MK jest za drogi w utrzymaniu. De facto takie gołodupce robia koszty i przez nich nie może byc taniej

  • 0

    13. ~Longman  2009-02-02 16:16:03  host: addm121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to ja już tego nie rozumiem, jak można narzekać na koszty utrzymania w MK. Czy 10 złotych na 93 dni to aż tak dużo (to mniej niż 11 groszy dziennie!)? W przypadku znajomych z Playa taka sytuacja ma miejsce bo znajomi więcej odbierają połączeń niż dzwonią (chodzi tu o dzieci dzwoniące z Irlandii oraz w telefon bardziej służbowy niż prywatny - też z przewagą przychodzących nad wychodzącymi). W przypadku znajomej z CM to znajoma robi cotygodniowe zakupy nie tylko dla siebie ale też męża i dwojga dzieci. Prawdopodobnie znajomej najbardziej się opłaci przerzucić trzy najczęściej używane numery z Playa na jakie dzwoni do promocji "29 gr/min do dowolnej sieci", a za resztę płacić minutami z zakupów. Natomiast w MK? Nigdy bym nie przypuszczał, że dla kogoś koszty utrzymania numeru w tej sieci mogą być zbyt wysokie!

  • 0

    14. ~m  2009-02-02 18:25:55  host: chello089078081081.chello.pl

    Jak dla mnie oferta jest rewelacja. Weźmy kalkulator i policzmy. Zakładm, ze korzystam z MOVA najmniej jak można, czyli co miesiąc doładowuję się za 25,00 zł i przedłużam konto na połączenia wychodzące na miesiąc: 25,00 / 0,49 (cena za min do wszystkich) = 51 minut na rozmowy. Do tego mogę doładować 50 min za zakupy. Reasumując mam 101 minut do wszystkich za jedyne 25,00 Czyli 25,00 / 101 min = ~0,25 zł za 1 min do wszystkich. ŹLE? Oczywiście ta kalkulacja nie dotyczy dzwonienia do PLAY. Przy doładowywaniu MOVA co miesiąc za 50zł kalkulacja wygląda tak: 50,00 / 0,49 = 102 min do tego za zakupy doładowuję 120 min czyli mam 102 min + 120 min = 222 min za 50 zł 50,00 / 222 min = ~0,23 min Kto ma ciekawszą ofertę? :)

  • 0

    15. ~  2009-02-02 19:13:59  host: abha52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest tylko jedno male ale 10zl-1min 1000zl-100min co prawda te kupony plataja sie wszedzie w sklepie bo ludzie wyrzucaja, a kupony na 50-100 min mozna kupic na allegro za 2-4 zlote

  • 0

    16. ~robbo2k  2009-02-02 19:26:56  host: aaro244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14m jest jeszcze lepiej jesli doladujesz 25zl co miesiac dostaniesz 20min bo masz aktywne wychodzace plus 50 minut z doladowania. Taka informacje otrzymalem z BOA.

  • 0

    17. ~  2009-02-02 20:00:52  host: w3cache.wignet.pl

    Szkoda że PLAY jest tak dyskryminowany przez W3.

  • 0

    18. ~nick  2009-02-03 01:02:26  host: adqh249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11. biotyt i pewnie masz na myśli moje "narzekania" więc zrozum że zdarza mi się przez ponad pół roku niewykonywać połaczeń wychodzących, w tym conajmniej 3 miesiące przymusowo z powodu skończenia się czasu trwania wychodzących.

  • 0

    19. ~  2009-02-03 06:14:27  host: f96-034.opera-mini.net

    Buhaha jak golodupca nie stac to mnie to nie obchodzi a przez niego moja siec ma koszty i ja mam drozsze rozmowy. Naprawde jak kogos nie stac na 10zl miesiecznie na telefon to telefonu miec nie musi. Na szczescie da sie zyc. I drogi chamie naprawde nie ma sie co obrazac tylko trzeba sie za robote brac a nie winko pic

  • 0