Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły nowej oferty MNP sieci Orange

Szczegóły nowej oferty MNP sieci Orange

LuiN 31 Stycznia 2012 17:40

0 0
Od 1. lutego obowiązywać będzie nowa oferta MNP sieci Orange dla klientów indywidualnych. Promocja obejmuje bezpłatny abonament przez nawet 3 miesiące od przeniesienia numeru.

We wszystkich "animalsach" klient otrzyma abonament bezpłatnie przez 3 miesiące, za wyjątkiem taryf Delfin w Orange i Pelikan w Orange 29,90 zł, w których rabat przydzielany jest na jeden miesiąc.

Przez cały okres trwania umowy klienci otrzymają ponadto 20% minut więcej do wszystkich sieci. Koszt aktywacji numeru wynosi 10 zł.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty MNP sieci Orange przedstawiliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • -2

    29. ~  2012-01-31 20:48:34  host: z35-01.opera-mini.net

    @27 Play ma nie 3 mln. Użytkowników tylko 9 mln. a Orange nie 15mln. tylko 14mln.

  • -1

    30. ~  2012-01-31 21:03:30  host: z15-09.opera-mini.net

    20, 21, zapoznaj sie z regulaminem i przepros i odszczekaj! Powtarzam, obowiazkowy pakiet MB przy aktywacji jest wylacznie za zasiegu play. Jest ciekawie jak nie masz 3G. Poza tym nie chodzi o to, tylko ze musisz go kupic a wiec oplata aktywacyjna wymuszona. tak to juz jest z fanatykami fioletowymi, ze ublizaja innym nie majac pojecia o ofercie swojego bozka

  • 0

    32. ~  2012-01-31 21:22:45  host: z15-09.opera-mini.net

    31, nie interesuje mnie co masz. 28 podal link do regulaminu. Przeczytaj i odszczekaj jak masz honor w co wątpie i dalej bedziesz pisal brednie i klamstwa.

  • 0

    33. ~  2012-01-31 21:25:10  host: z15-09.opera-mini.net

    31, nie interesuje mnie,co pisal ktos pod newsem. Poczytaj forum. Sprawdzalem na play 24 i jest jak byk napisane i odpowiedz z bok tez to potwierdza. Regulamin czytaj i wyraznie stoi 'zasieg macierzysty p4'. Odszczekaj.

  • 1

    34. ~  2012-01-31 21:29:25  host: z15-09.opera-mini.net

    31, nie mowimy o wszystkich pakietach lecz o jednym konkretnym, ktory obowiazkowo trzeba kupic przy aktywacji. Na 100% jestes w bledzie. Wielokrotnie bylo to udowodnione na forum a p4y potwierdzal. Zreszta widze jak taryfikuje

  • 1

    35. ~mirekb  2012-01-31 22:47:00  host: apn-46-169-130-68.dynamic.gprs.plus.pl

    pakiet netu do wykorzystania w ramach oplaty aktywacyjnejw p4 jest do wykorzystania tylko w zasiegu macierzystym(u900/2100/edge).to nie jest pakiet dzialajacy na roamingu.tak bylo przynajmniej rok temu.w ai tez tak powinno byc

  • 1

    36. ~  2012-02-01 00:42:30  host: user-31-174-103-246.play-internet.pl

    35. calkowita racja. pakiet obowiazkowy przy podpisaniu umowy w cenie 28 lub 48 zl jest do wykorzystania tylko w play. nazwa pakietu nie od parady play online w telefonie.

  • 0

    38. ~  2012-02-01 01:09:57  host: public-gprs222657.centertel.pl

    Ech, Orangutanie, jesteś żałosny w małpowaniu Play. A 20% więcej minut w skali 350, które mam w Play, to ile? Niewiele ponad godzinę, podczas gdy w Playu mogę sobie włączyć pakiet 100 minut za 5 zł.

  • 0

    39. ~  2012-02-01 08:59:32  host: z27-05.opera-mini.net

    Kiedy w regulaminie pisze roaming , to chodzi o korzystanie za granicą a nie o roaming krajowy ,

  • 0

    40.  2012-02-01 09:33:24

    34 posiadam AI, z pakietem danych dzialajacym w roamingu partnerow. Zadnych innych pakietow nie musialem kupowac, a tym bardziej dzialajacych tylko w Play. Umowe przedluzalem z Mixa ponad rok temu, pozniej przenioslem abo do AI i oprocz ceny telefonu niz zaplacilem ani grosza. I nikt mnie nie zmuszal do aktywowania zadnych pakietow.

  • -1

    41. ~  2012-02-01 09:47:12  host: ews25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22 Żadna rewelacja w tym tmobile.

  • 1

    42. ~  2012-02-01 10:04:23  host: 62.244.139.212

    @40. W Play przy aktywacji koniecznie trzeba zakupić pakiet działający wyłącznie w zasięgu macierzystym. To jest rodzaj opłaty aktywacyjnej. Przy niższych abo trzeba kupić pakiet za 48zł a w wyższych za 28zł. Poprzednicy wyraźnie piszą, że to jest rodzaj opłaty aktywacyjnej a skoro Ty jestes w Play i tylko przedłużałeś więc tej opłaty nie musiałeś płacić. Jeżeli natomiast zechcesz przenieść numer do Play od innego operatora, to niestety będziesz musiał kupić ten pakiet. Nie wiem, czy udajesz, że nie wiesz o co chodzi, czy naprawdę nie rozumiesz? Tyle osób juz o tym napisało a Ty swoje w kółko piszesz.

  • 1

    43. ~  2012-02-01 10:08:41  host: 62.244.139.212

    @40, temat opłaty aktywacyjnej pojawił sie przy okazji, bo ktoś stwierdził, że 10zł jakie pobiera Orange jest dużo więc ktoś inny napisał, że Play pobiera kilkakrotnie więcej tylko zaszyta opłata jest w obligatoryjnym pakiecie internetowym. Nie wiem po co *40 piszesz o pakietach jakie obowiązują w taryfaxh AI czy Freshu. Mowa jest o opłacie aktywacyjnej! Pojąłeś teraz? :)

  • 1

    44. ~cwa  2012-02-01 10:12:34  host: 88-199-232-162.tktelekom.pl

    kiedys aktywacja kosztowała50 zł

  • 0

    45.  2012-02-01 11:12:56

    43 mowa byla o pakiecie ktory dziala tylko na nadajnikach play, a oni poza ponk z tego sie wycofuja. Nie wiem tez czy sporo osob o tym pisze, skoro wpisy sa z 2 IP. Pisze o AI bo podobno ten wymuszony pakiet dziala wlasnie w AI przy podpisaniu umowy, wiec jak moze mi dzialac na Plusie taki sam pakiet w AI? Co do oplaty aktywacyjnej - nic na jej temat nie pisalem. A regulaminy w co 2 artykule ktos przedstawia pokazujac ze dziala tylko w play, ale zawsze chodzi o play I partnerow roamingowych. Jezeli tutaj byloby inaczej to pierwszy raz bym sie z tym spotkal. A regulaminy juz ze 100 razy ktos wstawial i jak na razie zawsze sie mylil.

  • 0

    46. ~  2012-02-01 11:52:25  host: 62.244.139.212

    @45. adresów IP jest 3-4 a z moim 5 i także potwierdzam wersję piszących o działaniu pakietu kupowanego obligatoryjnie przy podpisywaniu umowy (opłata aktywacyjna. http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Su perMNP_All_Inclusive.pdf czytaj pkt.5 ppt.g. Myślałem, że jestes bardziej zorientowany :(

  • 0

    47.  2012-02-01 12:26:04

    Nie czytam wszystkich regulaminow wszystkich opow na swiecie, ale jakos nigdy mnie zaden nie oszukal, a mialem abo wszystkich oprocz orznac. A wszyscy tu czytajacy regulaminy zostali oszukani i wszyscy przez Play;-) Regulaminy znaja ale zawsze podpisuja bez czytania. A pozniej ci najmadrzejsi sa najbardziej zdziwieni. Co do IP wiekszosc wpisow byla z15.cos.tam.opera.mini.net i 3-4 wpisy jeden za drugim i jezeli zaczniesz uzywac opera mobilna to bedziesz wiedzial ze czesto zmienia IP, mi za kazdym razem gdy ja uruchamiam. Wiec gdy nie ma juz mojej ulubionej 15-tki ale sposob pisania taki sam, to jestem pewien ze mam do czynienia z ta sama osoba.

  • 0

    48. ~  2012-02-01 12:51:39  host: 62.244.139.212

    @47, nie ważne ale teraz przyjmij do wiadomości, że tak jest ;) 2tyg. temu na firmę brałem znajomemu abo w Play i tez byłem zaskoczony. Niestety podobno można różne rzeczy kombinować ale zakupu pakietu nie można ominąć. ;)

  • 0

    49.  2012-02-01 13:33:35

    48 Ale o czym piszesz, bo juz sie pogubilem. Nie pisalem ze nie ma takiego pakietu, tylko ze ja mam taki sam (przynajmniej tak mi sie wydaje) I tez w regulaminie pisze tak, ze mozna wywnioskowac ze dziala tylko w sieci, ale w praktyce dziala w roamingu. Powiedz mi tylko czy ten pakiet mozna wykorzystac tylko na nadajnikach p4 (w praktyce), bo z mojej strony tylko tego dotyczy ta dyskusja. Pisalem tylko ze jestem pewny ze dziala rowniez na Plusie I NIC WIECEJ NA ZADNE TEMATY. Ale tylko Nasi politycy sie nie myla. Jesli tak jest, to musze przyznac ze play mnie zawiodl (chociaz przyzwyczajam sie do tego coraz czesciej), ale juz dawno nie spotkalem sie z zadnym pakietem ktory nie dziala w roamingu krajowym.

  • 0

    50. ~  2012-02-01 13:43:40  host: 62.244.139.212

    @49; 49; moze faktycznie się nie rozumiemy. Obawiam się, ze jednak nie mówimy o tym samym pakiecie. Ja mówię o tym, który trzeba obowiązkowo kupić podczas aktywacji czyli przy np. MNP i ten działa tylko w sieci P4. Nie jestem w stanie powiedzieć jak jest u innych ale na tej "mojej" karcie działa tylko w P4 a na net poza siec jest kupiony inny 250MB i ten już działa na wszystkich dostępnych zasięgach. To ze dziala tylko w P4 to mniej ważne, gorzej myślę, ze każdy musi go kupić. Nie lubię takich łączonych zestawów obowiązkowych ;)

Dodaj swoją opinię