Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły nowej oferty biznesowej Orange

Szczegóły nowej oferty biznesowej Orange

Piszemy o tym pierwsi WitekT 20 Stycznia 2014 11:48

12 4

23. stycznia Orange wprowadzi nowe plany taryfowe dla firm. My już dziś prezentujemy ich wszystkie szczegóły.



Plany taryfowe z telefonem prezentują się następująco:

taryfa

Biz 40

Biz 60

Biz 90

Biz 125

abonament w ramach Orange Open

28,29 zł

52,89 zł

89,79 zł

132,84 zł

abonament bez Orange Open

43,05 zł

67,65 zł

104,55 zł

147,60 zł

bonus przy MNP

abonament 1,23 zł przez 2 miesiące

minuty do innych sieci

bez limitu

połączenia do Orange i na stacjonarne

bez limitu

połączenia do UE

zgodnie z cennikiem

bez limitu

odebrane w roamingu UE

0,36 zł

bez limitu

wykonane w roamingu UE do UE

1,22 zł

0,25 zł

Minuta po abonamencie

0,25 zł

-

-

-

SMS / MMS

0,22 zł / 0,41 zł

bez limitu


Podane ceny (brutto, z VAT) obejmują 6,15 zł zniżki za przeniesienie numeru lub przedłużenie umowy oraz 6,15 zł zniżki za e-fakturę. Plany zawierają także mechanizm bezpiecznego internetu, w których pierwsze 10 MB transmisji kosztuje 6,15 zł, a transmisja od 10 MB do 1,5 GB kosztuje 18,45 zł (razem 24,60 zł za 1,5 GB, po których prędkość jest ograniczana).

Do każdej taryfy można kupić jeden z Multipaków, które obniżają cenę telefonów (wszystkie pakiety z transmisją LTE):

Multipak

12,30 zł

24,60 zł

30,75 zł

36,90 zł

49,20 zł

61,50 zł

98,40 zł

internet

1 GB

2 GB

3 GB

3 GB

4 GB

5 GB

8 GB

nawigacja orange

-

-

-

+

+

+

+

ubezpieczenie smartfona

-

-

+

-

+

+

+

20% rabatu na zakupy w Chmurze dla Firm

-

-

-

+

+

+

+

internet w UE 100 MB

-

-

-

-

-

-

+

niższe ceny smartfona

+

+

+

+

+

+

+






Plany taryfowe bez telefonu prezentują się następująco:

taryfa

Biz 40

Biz 60

Biz 90

Biz 125

abonament w ramach Orange Open

22,14 zł

34,23 zł

89,79 zł

132,84 zł

abonament bez Orange Open

36,90 zł

55,35 zł

104,55 zł

147,60 zł

bonus przy MNP

abonament 1,23 zł przez 2 miesiące

minuty do innych sieci

200

bez limitu

połączenia do Orange i na stacjonarne

bez limitu

połączenia do UE

zgodnie z cennikiem

bez limitu

odebrane w roamingu UE

0,36 zł

bez limitu

wynonane w roamingu UE do UE

1,22 zł

0,25 zł


Podane ceny (brutto, z VAT) obejmują 6,15 zł zniżki za przeniesienie numeru lub przedłużenie umowy oraz 6,15 zł zniżki za e-fakturę. Plany zawierają także mechanizm bezpiecznego internetu, w których pierwsze 10 MB transmisji kosztuje 6,15 zł, a transmisja od 10 MB do 1,5 GB kosztuje 18,45 zł (razem 24,60 zł za 1,5 GB, po których prędkość jest ograniczana). Do podanych taryf można dobrać Multipaki.

Plany mix prezentują się następująco:

taryfa

Mix Biz 15

Mix Biz 30

Mix Biz 55

Mix Biz 100

abonament w ramach Orange Open

18,45 zł

30,75 zł

46,74 zł

95,94 zł

abonament bez Orange Open

18,45 zł

30,75 zł

61,50 zł

110,70 zł

minuty do wszystkich

100

250

600

1100

połączenia do Orange

-

-

bez imitu

Internet

-

-

-

1 GB

minuta poza abonamentem

0,18 zł

0,15 zł

0,11 zł


Podane ceny (brutto, z VAT) obejmują 6,15 zł zniżki za przeniesienie numeru.

Jak oceniasz nową ofertę biznesową Orange?

Bardzo atrakcyjna
17.76%
Atrakcyjna
15.24%
Nie wyróżnia się
18.74%
Mało atrakcyjna
14.55%
Bardzo mało atrakcyjna
29.09%
Nie mam zdania
4.62%

Wszystkich głosujących: 715


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 124
  • 0

    118. ~marcellove  2014-01-24 23:49:02  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @ 108 i 110 wlo Od momentu jak tylko Play wszedł na polski rynek(16 marca 2007) mamy u nich abonamenty w firmie.Jeżeli jakas osoba straci prace w JMP sp.zoo to po okresie 12 miesięcy umowa przechodzi na czas nieokreślony z 1 miesiecznym okresem wypowiedzenia.Tak więc jeżeli ktos straci prace to nie bedzie po prostu co roku otrzymywać coraz to atrakcyjniejszych warunków.W marcu 2014 kończy sie nam kolejna umowa i zastanawiam sie nad wzięciem jakiegos telefonu.Do wyboru mam SGS4 - 199pln,Xperia Z1 za 149pln oraz Note 3 LTE+zegarek Galaxy Gear za 399pln.Chyba wybiore Note 3.Kolega z pracy go ma i sobie chwali.

  • 0

    119.  2014-01-25 20:02:02

    @118 marcellove ale to nie jest tak że JMP korzysta z jakichś tam usług Playa za powiedzmy milion złotych miesięcznie i dzięki temu oferuje atrakcyjne abonamenty pracownikom tej firmy ?

  • 0

    120. ~marcellove  2014-01-25 20:14:05  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Nie bardzo rozumiem sens Twojego pytania.Firma JMP Sp zoo. korzysta z usług głosowych w firmie P4.O jakich usługach poza głosowych mówisz?Co do szczegółów umowy pomiędzy wymienionymi firmami to nie znam az takich detali umowy.Trzeba zapytać pachnących panów w garniturach z zarządu głównego w Stolicy co negocjowali warunki.

  • 0

    121.  2014-01-25 20:18:33

    ~marcellove - no i co z tego? Powiedz to mojej sąsiadce - niech w ramach firmy usługowej jednoosobowej (nauczanie) P4 wspaniałomyślnie zaoferuje jej taką taryfę jak Tobie - bo przecież Tobie zaoferowali?

  • 0

    122.  2014-01-25 20:19:14

    No i w końcu - kto ma tę umowę? Ty czy firma?

  • 0

    123. ~marcellove  2014-01-25 20:37:33  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Wlo,już pisałem kilka postów wcześniej.Warunki są negocjowane przez zarząd główny a umowy są zawierane z każdym pracownikiem JMP indywidualnie.

  • 0

    124.  2014-01-25 20:59:46

    No wiec jest to oferta grupowa - nie do wzięcia dla byle firmy... Po co ta dyskusja durna?

  • 0

    125. ~  2014-01-25 21:34:39  host: n13-06-05.opera-mini.net

    To nie jest żadna oferta indywidualna marcellove tak jak starasz się to przedstawiać. JMP korzysta z Play zapewne kilkaset numerów i Wy (200 numerów) jesteście podpięci pod konto JMP. To absolutnie nie jest oferta indywidualna. Przy 20numerach w ubiegłym roku dostałem za 15zł brutto 600min+SD w play i na stacjonarki+500MB. To przy kilkuset numerach wiadomo, że można zejść niżej.

  • 0

    126. ~  2014-01-25 21:44:16  host: n13-06-05.opera-mini.net

    JMP jeżeli negocjuje umowę dla wszystkich placówek w PL, to może tysiąc numerów brać i wasze kolejne 200 i Ty nazywasz to ofertą indywidualną? Taką ofertę można porównywać z ofertami dla podobnej ilości np. w mega przetargu. Ofertę masz dobrą i nie zaprzeczam ale jest to tzw oferta specjalna i nie można jej porównywać z ofertą Orange dla 1 numeru.

  • 0

    127. ~marcellove  2014-01-25 21:45:14  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @125 Ja mówie o ofercie końcowej,to jest w tym przypadku o mnie.Ja mam na fakturze swoje nazwisko a nie dane JMP.Co i kto jest podpięte pod firme mnie nie obchodzi.

  • 0

    128. ~maciejjj  2014-01-26 08:05:54  host: public-gprs517438.centertel.pl

    Aby nowe taryfy były atrakcyjniejsze orange podniósł ceny telefonów w "firmie bez ograniczeń". Droższa jest s3 i Z.

  • 0

    129. ~  2014-01-26 12:26:41  host: n10-07-04.opera-mini.net

    127, jeżeli nie wiesz co i kto jest podpięty do konta firmy, to nie używaj określenia oferta indywidualna. Jeżeli taką ofertę uzyskasz na swoim koncie i to też nie jako firma, to wtedy będziesz mógł nazywać to ofertą indywidualną. Brak znajomości podstawowych pojęć i stąd mylne przeświadczenie, że to co masz jest ofertą indywidualną. Porównaj sobie z ofertami dla administracji rządowej, bo to jest porównywalna wielkość zamówienia a nie z ofertą dla każdego w Orange. Rozumiem, że Ciebie coś może nie obchodzić ale wtedy nie pisz, że to oferta indywidualna, bo to firma JMP Wam negocjuje oferty i tylko dlatego, że biorą tego dużo możecie także czerpać profity.

  • 0

    130. ~Centurion  2014-01-27 04:37:28  host: host-46-175-45-96.wtvk.pl

    WitekT: W tabelkach chyba jest błąd, bo w ofercie z telefonem dla taryfy 43,05 zł, mamy że połączenia są nielimitowane do wszystkich a jednocześnie minuta poza abonamentem kosztuje 25 gr (sic!). W dodatku w tabelce bez telefonu w abo 36,90 zł mamy tylko 200 minut (czyli gorsze warunki niż z telefonem) i w tej tabelce brakuje informacji ile kosztuje minuta poza abonamentem dla tego abo. Dodatkowo w drugiej tabelce literówka: wyNonane w roamingu UE.

  • 0

    132. ~ruda  2014-01-30 11:42:51  host: sirius.ccig.pl

    O ofercie wiemy już wszystko tylko nie jest wprowadzona do systemu tzn podgrana do wprowadzenia,możemy jednak już ją sprzedawać od kilku dni. Najkorzystniejsza jest oferta za 36,90 brutto i w tym wszystko bez limitu ( oprócz internetu) tylko że oferta w tej cenie bez telefonu dostępna tylko na 24mc,na 12 mc jest droższa bo kosztuje już 55 zł brutto. Ceny telefonów w tych abonamentach szczerze nie są korzystne... a internet trzeba dobierać dodatkowo w multipakach gdzie za 12 zł brutto mamy 1gb bez lejka ! potem jest naliczana opłata za dalsze korzystanie... a multipaki doliczamy klientowi od razu do podstawy abonamentowej,taki wymóg w Orange. Nie ma tej oferty na 36mc tylko na 12,24 i 30mc. Dostępna dla każdej firmy,nawet warzywniaka. Internet jest LTE jeżeli mieszkasz w mieście gdzie Orange ma nadajnik LTE. Bez limitu lepiej wziąć nju tak szczerze,a sama mam na karte w play :)

  • 0

    133. ~ruda  2014-01-30 11:50:08  host: sirius.ccig.pl

    ~maciejjj - Orange nie podniosło cen telefonów bo weszło Biz tylko promocja na Z,S III itd w fbo trwała do 23 stycznia ! Fbo65 z xperia Z na 24mc szło jak woda,bo Z była za 146 zł brutto a S III za 84 zł,teraz po promocji nie wygląda to już tak korzystanie więc sprzedaje się to co jest w dobrej cenie przy tym abonamencie np. lumia 920 czy Sp... ludzie najchętniej by chcieli abonament za 30 zł bez limitu na 12mc i iphone 5s za zeta bo oni są już tyle lat z Orange i im się należy! a ja jestem czarodziejką z księżyca.

  • 0

    134.  2014-01-31 12:14:12

    ~ruda: Z tego co przeczytać można w regulaminie, to Multipacki są z lejkiem - jeżeli przekroczysz limit, to aktywuje się "Bezpieczny Internet w telefonie" - czyli dodatkowo max 20PLN netto, ale można go wyłączyć jeżeli ma się aktywnego Multipacka.

  • 0

    136. ~Malgo  2014-02-05 18:28:01  host: abtr90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w biz 40 z telefonem nie ma niemilitowanych rozmow do wszystkich sieci, a jest 250 minut. Nielimitowane sa tylko do orange in a stacjonarne. jest błąd w artykule

  • 0

    137. ~ruda  2014-03-14 14:00:30  host: sirius.ccig.pl

    W żadnym z multipaków nie ma lejka. Po wykorzystaniu transferu naliczana jest dodatkowa opłata za korzystanie z neta. Trzeba wyslać sms-a żeby uruchomić lejek i nie będzie kłopotu ;) Bezpieczny internet w tym abonamencie się nie opłaca zupełnie....

  • 0

    138. ~ja  2014-04-25 07:36:36  host: public-gprs450227.centertel.pl

    Czy ktoś wogóle zauważył że poza internetem w multipaku klient dostaje dodatkowe usługi? Ja osobiscie nie zauważyłam żeby połowa klientów odeszla. To co pokazane wyżej jest oferta standardową a są jeszcze oferty indywidualne czy negocjowane. Kolejna sprawa P4. Niestety żaden operator w polsce nie może dawać wszystkiego za darmo jak play ze względu na prawo o zdrowej konkurencji i nie dotyczy to p4. W końcu monopol p4 sue skończy,za rok dwa pięć. Ciekawa jestem czy wtedy będziecie dostawać wszystko za darmo.

  • 0

    139. ~marco  2014-09-06 21:00:35  host: aze47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tej chwili najlepsza oferta dla firm z telefonem oferuje ORANGE - sprawdź a sam się przekonasz. Nie chce mi się rozpisywać o innych sieciach gdyż to nic nie da. Szukałem czegoś atrakcyjnego w Playu ponieważ byłem stałym klientem ale niestety rozczarowałem się. Polecam Orange oraz zawieranie umów przez telefon ponieważ tego rodzaju oferta jest mega atrakcyjna i prawdziwa!

Dodaj swoją opinię