Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szczegóły nowego MVNO - wielkopolskiej kablówki Inea

Szczegóły nowego MVNO - wielkopolskiej kablówki Inea

WitekT 12 Stycznia 2010 11:03

0 0

18. stycznia wielkopolska Inea, operator sieci kablowej, startuje z ofertą abonamentową MVNO we współpracy z MVNE - duńskim Telogic. Usługi będą świadczone w oparciu o sieć Centertela.

W ofercie dostępne będą dwa abonamenty - za 25 zł (30 minut do wszystkich) oraz 50 zł (70 minut). Połączenia do Cyfrowego Polsatu i Play kosztują 0,64 zł za minutę, a do pozostałych - 0,29 zł. SMS to koszt 0,18 zł, a 100 kB transmisji - 0,12 zł. Minuty są wymienialne na SMS-y w stosunku 1:3, niewykorzystane przechodzą na jeden, kolejny miesiąc.

Dodatkowe minuty klienci mogą otrzymać za korzystanie z innych usług Inei. Za każdą z trzech usług można dostać dodatkowo 10 minut przy taryfie za 25 zł oraz 30 minut przy taryfie za 50 zł. Daje to maksymalnie, wraz z podstawowymi minutami, do 60 minut w taryfie za 25 zł i 160 minut przy taryfie za 50 zł.




W ramach promocji będą dostępne telefony, a jeżeli użytkownik kupi samą kartę SIM, to przy umowie rocznej 2 miesiące są darmowe, a przy dwuletniej - 5.

Do końca roku Inea chce pozyskać do 10 tys. klientów usług komórkowych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2010-01-12 11:47:25  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Oferta przy pełnym korzystaniu z ich usług staje się bardzo podobna do konkurencji więc trudno będzie im pozyskać klientów. W Erze 140min. za 45zł.

  • 0

    8. ~klimass  2010-01-12 12:45:46  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    Nasuwa mi sie jedno bardzo proste pytanie - po co? Po co w ogole w to wchodzili? Oferta do bani, watpie zeby ktos to kupil...

  • 0

    9.  2010-01-12 12:54:02

    Z tego co widzę, to "operator" stosuje ciekawą matematykę :-). Jak bardzo trzeba być zdolnym, aby z 25 pln przy wliczonych 30 minutach wyszła stawka do wszystkich 0,29 zł. Zajefajny sposób liczenia :-)

  • 0

    10. ~szawi  2010-01-12 13:02:59  host: dpv151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, lepsze oferty daję W3. a bez innych usług to już w ogóle nieporozumienie. ciekawe, kto się da na to naciągnąć?

  • 0

    11. ~  2010-01-12 13:10:39  host: hsj170.internetdsl.tpnet.pl

    Planet: zazdrościsz? twoja argumentacja jest powalająca.

  • 0

    12. ~  2010-01-12 13:26:07  host: bbr172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta roku!!!!

  • 0

    13. ~  2010-01-12 13:44:28  host: public18774.cdma.centertel.pl

    ponad rok temu moja mama dostala w erze 70minut do wszystkich za 25zl a tu trzeba za to samo placic 50zl??????????? nawet nie wiem co powiedziec :)

  • 0

    14. ~p  2010-01-12 14:02:35  host: host-89-230-138-234.inowroclaw.mm.pl

    w tym abonamancie za 25zl minuta wychodzi 83gr padlo im nagolwe i to ostro

  • 0

    15. ~  2010-01-12 14:32:16  host: public18774.cdma.centertel.pl

    szkoda ze nie dali tej oferty miesiac wczesniej, wtedy napewno dostaliby gluchy telefon:) widac przemysleli sprawe bardzo dobrze, lepiej niz Bauc z pamietna zmiana regulaminu...

  • 0

    16. ~  2010-01-12 14:43:23  host: 77-255-165-11.adsl.inetia.pl

    Po co na następna wirtualna sieć. Żadnych rewelacji. Robi się tylko bałagan a w efekcie drożej. Każdy będzie w innej sieci i przez to nie da się do nich dzwonić za darmo. Niech sobie dadzą spokój.

  • 0

    17.  2010-01-12 14:47:17

    Nie mam czego zazdrościć - to tylko może działać w drugą stronę, jeśli już :> ta oferta przegrywa sama, co do mojego zdania, to wyrobilem je przez dłuższy czas i ma ono dobre podstawy. Mam do niego zreszta pełne prawo. Nie, nie zazdroszcze autochtonom germanskich miast, ze przyjeżdżają do nich takie debile, żeby się osiedlic etc. :> potem to wpływa także na ich samych.. Cóż - ich problem. Ostatnia sprawa: anonimie, pisz poprawnie nicki osób, do których się zwracasz.

  • 0

    18.  2010-01-12 15:04:14

    Ad 16. A po co twój wpis tutaj? Ludzie z Inei postawnowili robić biznes na telefonii - ich sprawa ich ryzyko. Daję im 3% szans na jakis sukces np. utrzymanie się na rynku przez 2 lata.

  • 0

    19. ~  2010-01-12 15:11:30  host: 193.164.157.132

    A nie 18 stycznia przypadkiem? 13 slajd prezentacji ;-P

  • 0

    20.  2010-01-12 15:12:40

    19: poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    21. ~  2010-01-12 22:45:07  host: dcq104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jko klient INEA zalecam jednak PF. Niestety. :(

  • 0

    22.  2010-01-13 03:00:36

    9-Stach, nie wiesz, że o 29groszy chodzi poza abonamentem? Głuchy Telefon 2010 trafia do MVNO- INEA Najdroższa i najgorsza oferta mobilnego oferta w Polsce zaraz po WPmobi!!! Ja im daję 0,00000001% na to że przetrwają 2lata. Fatalna oferta. Mają przy wykupieniu u nich trzech usług ma się tyle, co np. w Erze, Orange czy Plusie z ulicy, a do tego u zwykłego opa dostanę taniej w sieci, darmowy numer podpisując lojalkę na parę lat. Straszne...

  • 0

    23.  2010-01-13 12:01:16

    PLANET - po tobie nie spodziewałem się tak płytkiego komentarza. Miałeś w szkolę historie? Poznań jest stolicą wielkopolski, od polan z wielkopolski wywodzi się Polska. Co to ma wspólnego z germanami?

  • 0

    24. ~  2010-01-13 15:35:44  host: hsj170.internetdsl.tpnet.pl

    #17: tak Cię boli brak wielkich liter? przypomina mi się nagranie krążące po internecie gdzie przy braku argumentacji prowadzący przyczepia się do sposobu zwracania do niego.

  • 1

    25. ~  2010-01-14 09:01:13  host: dgx84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    próbuję zrozumieć jakim cudem wierzą, że taką ofertą nowy operator jest w stanie odbić użytkowników konkurencji...

  • 0

    26.  2010-01-14 17:57:25

    #24: nie boli, tylko zwracam na to uwagę. Odnośnie argumentacji - powiedzmy, że z autopsji mam takie, a nie inne doświadczenia. *** @ Hose: nie nawiazywalem do historii, która wcale tak jednoznacznie tego nie opisuje zreszta (nie, WCALE jej nie miałem w szkole ;), tylko do tego, co się stało podczas zaborów i pózniej ;> Poziom tego co napisałem i tak wyższy od tego, z jakim miałem tam styczność - wiec pozwalam sobie w tym przypadku na pewna doze chamskosci, w dodatku z pełna premedytacją. I zgrubsza tyle na ten temat.

Dodaj swoją opinię