Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Szaman Majewski" w nowych reklamach Plusa

"Szaman Majewski" w nowych reklamach Plusa

orson_dzi 15 Lutego 2017 16:36

6 24

plus perfekcyjny duet

Szymon Majewski wciela się w rolę Szamana w nowych reklamach Plusa. W reklamie Perfekcyjnego Duetu nie mogło zabraknąć Perfekcyjnej Pary - Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

W ramach oferty Perfekcyjny Duet Plus oferuje dwa abonamenty w cenie 44,99 zł miesięcznie, a w nich nielimitowane rozmowy i 2 GB Internetu. Dodatkowo za przeniesienie numeru można zyskać 4 miesiące abonamentu za darmo. Oferta dostępna jest w opcji z telefonami i bez.

Zobacz: inne filmy z kategorii





Drugi spot dotyczy ofert JA+ Ty, w której można otrzymać 50 zł rabat na fakturę lub doładowanie na kwotę 50 zł w ofercie Mix za polecenie znajomemu oferty Plusa.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Regulamin programu JA+ Ty

Źródło tekstu: Plus; wł     

w sumie: 72
  • -1

    57. ~  2017-02-16 08:33:18  host: user-94-254-227-76.play-internet.pl

    Co to za oferta??
    W Premium Mobile no limit komórki, no limit SMS, 5GB kosztuje 19,90zł. Jeżeli bierzemy 2 abonamenty to mamy 5zł rabat więc za 2 abonamenty zapłacimy niecałe 35zł a w Plusie robią szum sprzedając to za 45zł :D

  • 0

    58. ~  2017-02-16 08:45:05  host: 168.235.196.63

    rozenek bym wyruchal

  • 1

    59. ~ziutasek  2017-02-16 08:53:30  host: bfm1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Perfekcyjnie deliberująca o czyszczeniu kibli i piszący donosy na Zbigniewa Bońka ... wspaniały duet brakuje tylko kużniara ...

  • 0

    60. ~  2017-02-16 09:13:32  host: 8.37.225.52

    58). Desperat!

  • 0

    61. ~adam  2017-02-16 09:31:56  host: user-94-254-179-40.play-internet.pl

    To jeat niestety antyreklama, niemiła para źle kojarząca się, halo operator, słtszysz głos ludu, obniż ceny a nie wywalaj kasy do miernych gwiazdeczek

  • 0

    62.  2017-02-16 09:56:35

    @61: adam- niektórzy słyszą tylko szelest banknotów, a "głos ludu" to tylko odległe szmery. Nie mam nic do tych "artystów"- nie interesuje mnie ani sport ani tv- nie skorzystam, ale to ich kasa i wola właściciela Plusa.

  • 3

    63.  2017-02-16 10:18:38

    @orson czy ktos moderuje tę dyskusję? komentarz @58 jest ponizej jakiegokolwiek poziomu. bydlo się tu schodzi

  • 0

    64. ~Ja++  2017-02-16 11:33:07  host: apn-31-0-45-37.dynamic.gprs.plus.pl

    @58: Cytując Serce - "...a pieprz yourself!" :-)
    Swoją drogą to wielka szkoda, że Orange rezygnuje z Serca i Rozumu :-( W porównaniu do powyżej **** to była ekstraklasa reklamy, a Plus z tymi "reklamówkami" to może buty czyścić (do czego akurat Pani Rozenek się nadaje ;-)

  • 1

    65.  2017-02-16 11:49:35

    tradycjnie polkomtel jedynie reaguje na ofertę konkurencji nędzną kopią tego samego co dają inni. tak się od dna niestety odbić nie da

  • 0

    66. ~zyggi  2017-02-16 12:25:04  host: user-94-254-162-10.play-internet.pl

    ocena artystyczna 1.0, 1.0, 1.0, 1.0, 1.0 - podsumowujac DNO

  • 0

    67.  2017-02-16 12:47:22

    RIP polkomtel

  • 0

    68. ~stary  2017-02-16 12:59:39  host: host146.e-plan.pl

    Plus jak zwykle kombinuje jak koń pod górkę.

  • 0

    69.  2017-02-16 15:31:26

    @64 serce i rozum zawyrzyło poziom bardzo, teraz z koncem tej kampanii, pzoostajemy z takim badziewem jak polkomtel z majdanem. gdzie jest to ostateczne dno? bo wydaje mi się,że juz bardzo blisko jestesmy

  • -1

    70.  2017-02-16 18:27:37

    czas może zmienić ich nazwę na 'minus'

  • 1

    71. ~Alvin  2017-02-16 19:19:49  host: 031011129026.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    Bardzo dobra oferta dla par. Właśnie z żoną czegoś szukamy i to jest coś, co nam podchodzi. Zwłaszcza że jeszcze do tego dochodzą 4 miesiące za darmo przy przenoszeniu numeru.

  • 0

    72.  2017-02-16 19:21:15

    71 - poważnie?
    Może jak już sobie kupicie to Małgosia i Radek na kolację was zaproszą?

  • 0

    73.  2017-02-16 19:45:04

    @71 a gosia rozenek jeszcze moze nauczy was jak sprzatac. litości!

  • 0

    74. ~rreal  2017-02-16 21:47:57  host: public-gprs369836.centertel.pl

    Reklama kiepska, ale Plus to najbardziej polski operator więc trzeba ich wspierać. Kupujcie polskie produkty.

  • 0

    75. ~Punk  2017-02-24 11:24:47  host: apn-77-112-1-146.dynamic.gprs.plus.pl

    Chyba wolałbym już Lyca Mobile bo mają lepsze oferty np pełny no limit 15 GB neta i 200 minut UE oraz Kanada i USA za 49 zł.

  • 0

    76. ~set  2017-03-07 15:46:40  host: nat1.fastnet.pl