Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Szalone Dni w Orange" z 7 smartfonami

"Szalone Dni w Orange" z 7 smartfonami

WitekT 12 Czerwca 2013 12:21

7 3

Do 21. czerwca trwa kolejna edycja promocji Szalone Dni w Orange, skierowana do klientów przenoszących numer lub przedłużających dotychczasową umowę.




Promocja dotyczy następujących telefonów (umowa na 2 lata):
  • HTC One S w Smart Planie Halo 79,90 zł za 9 zł (stara cena 259 zł),
  • HTC One X w Smart Planie Multi 89,90 zł za 69 zł (stara cena 369 zł),
  • Nokia Lumia 720 w Smart Planie Multi 89,90 zł za 9 zł (stara cena 199 zł),
  • Nokia Lumia 920 w Smart Planie Multi 129,90 zł za 99 zł (stara cena 869 zł),
  • HTC Windows Phone 8X w Smart Planie Multi 129,90 zł z1 19 zł (stara cena 519 zł),
  • Samsung I9300 Galaxy S III w Smart Planie Multi 129,90 zł za 199 zł (stara cena 1039 zł),
  • Sony Xperia T w Smart Planie Halo 109,90 zł za 69 zł (stara cena 809 zł).

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 67
  • 0

    52.  2013-06-13 07:42:08

    również jestem w stanie zaoferować półroczny rabat na rachunek, obniżkę telefonu + ciekawe ilości minut- przeniesienie numeru jak również nowa aktywacja. pw

  • 0

    53.  2013-06-13 07:57:34

    No portal reklamowy... Witek, na "moim" branżowym portalu właściciel za tego typu rzeczy kasuje posty, zastępując je tekstem w stylu - ogłoszenia o usługach taki czy takich proszę zamieszczać w dziale takim a takim - a żeby tam zamieścić ofertę, trzeba być co najmniej zarejestrowanym i wnieść opłatę abonamentową (drobną ale jednak) - polecam ;-)

  • 0

    54.  2013-06-13 07:59:06

    I tam usługodawcy i usługobiorcy mogą prowadziś swoistą "licytację"... Zyskują wszyscy - usługodawca ma zlecenie, usługobiorca usługę a portal parę groszy ;-)

  • 0

    55. ~Remol  2013-06-13 09:17:10  host: 178235012152.warszawa.vectranet.pl

    Wlo sie czepiasz ludzie staraja sobie radzic i obnizac innym rachunki. Play dowalił wszystkim teraz inni powoli dowalaja Playowi i daja lepsze oferty. Wlo a moze Ty załozysz taki portal sam skoro taka madrala z Ciebie? Moze dlatego telepolis jest najpopularniejszy w sieci :) Dziekuje i pozdrawiam

  • 0

    56.  2013-06-13 09:36:33

    dokładnie jak pisze wlo, w jaki inny sposób miałby ktoś skorzystać z promocji, o której właściciel portalu pisze? zastanów się, zyskują obie strony...

  • 0

    57.  2013-06-13 09:49:56

    ~Remol - Człowieku! Ja sobie jaja robię! Nie kumasz? Guzik mnie obchodzi kto w jaki sposób kombinuje żeby oszczędzić. Bo guzik mnie obchodzą sprawy innych. Natomiast to co powiedziałem jak najbardziej funkcjonuje na jednym z portali z branzy, którą się zajmuję i tak można sobie nawiązywać relacje z dostawcami czy sprzedawcami - i to działa. Klient pisze - poszkuję, usługodawca pisze - oferuję... Proste, tanie, każdy na tym zarabia. Sam nie korzystam, bo nie uważam tej formy kontaktu czy pozyskiwania klienteli za odpowiednie, szczególnie, że sensu nie ma podróżowanie po kraju do klienta mającego siedzbę 600 km ode mnie... Tylko dlatego, zę d... truje bo mu się moja oferta ceonwa spodoba (bez uwzględnienia kosztów dojazdu i czasu poświęconego na dojazd zamiast na pracę. W przypadku umowy telekomunikacyjnej to prostsze. Sam skorzystałem kiedyć i poprzez Telepolis z konsultantem się skontaktowałem, wymieniłęm dane, podpisałem umowę... Jednak nie odbywało się to w taki sposób jak tutaj, stąd mój komentarz, nie potępiający w żadnym razie. A może Witek przemyśli i za drobne 5 czy 10 zl da taki abonament dla konsultantów? ;-)

  • 0

    58. ~Thorgal  2013-06-13 10:27:18  host: rtr.jpk.pl

    @ 40 dziobakowa, nie wprowadzaj ludzi w błąd brakiem znajomości oferty! Zobacz w regulaminie Orange Open Family punkt 1.1 ! Dla klientów którzy nie posiadają żadnych usług i zakupia dwa kontrakty jednocześnie min 39 zl, Open Family zadziała!

  • 0

    59.  2013-06-13 10:41:13

    @40 najlepiej to wytłumaczyć będzie w ten sposób: 89,90+89,90=179,80, a od tej sumy odejmujemy 10zł rabatu za 2 abonamenty: 179,80-10= 169,80

  • 0

    61.  2013-06-13 10:59:58

    @ Pawel1342, Salat696 otrzymaliście wiadomość ;) co do Orange Family to od razu działają zniżki, numer na kartę w innej sieci nie każde callcenter może przenieść :P

  • 0

    62.  2013-06-13 11:00:19

    Witam! Wie ktoś gdzie zadzwonić żeby skorzystać z oferty z Telesales przy przenoszeniu? Pozdrawiam

  • 0

    63.  2013-06-13 11:01:27

    @60 nie wiem w którym CC pracujesz, ale coś Ci nie tak wytłumaczyli ;p zniżkę włączyć trzeba samemu zazwyczaj bo mogą zapomnieć ( *100 )

  • 0

    64.  2013-06-13 11:02:55

    62@ zapraszam na PW ;P

  • 0

    65.  2013-06-13 11:06:32

    pracuje w cc już prawie dwa lata :) zajmuję się nowymi aktywacjami, przenoszeniem, ofertą biznesową, wiec wiem na czym polegaja zniżki i wprowadzanie umów między innymi na istniejacym kliencie itp :)

  • 0

    66.  2013-06-13 11:08:42

    Gdzie?? gdzie takie pierdoły wciskają ?

  • 0

    68. ~ssosnowiecc  2013-06-14 10:52:42  host: ivb91.internetdsl.tpnet.pl

    dziewczyna zajmuje się również MNP ( przeniesieniami ) ktoś chętny ?

  • 0

    70. ~WITEK  2013-06-14 11:34:07  host: ivb91.internetdsl.tpnet.pl

    Witam jestem zainteresowany, co mam zrobić ?

  • 0

    72.  2013-06-14 13:23:24

    Witek, zapraszam priv :)

  • 0

    73. ~Qendo  2013-06-22 11:58:21  host: mconnect.com.pl

    od kiedy jeden konsultant pracuje na kilku projektach ? yyy pierwszy raz się z tym spotykam co dzień inne stanowisko GRATULUJE.

  • 0

    74.  2013-07-17 19:52:10

    gdzie się piszę na PW?

  • 0

    75.  2013-07-17 20:17:09

    albo na priv (whatever) ?

Dodaj swoją opinię