Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szalone dni Orange z Xperią tipo

Szalone dni Orange z Xperią tipo

LuiN 23 Lipca 2012 20:10

0 0

sony xperia tipo Sony Xperia tipo jest bohaterem kolejnej edycji Szalonych dni w Orange. Telefon można otrzymać gratis do 18-miesięcznej umowy z nielimitowanymi połączeniami.



W ramach promocji sieć przygotowała dla klientów 500 sztuk smartfonów Xperia tipo, które zostaną wysłany do klientów oddzielną przesyłką począwszy od 8. sierpnia (w terminie 14 dni roboczych od zweryfikowania przez Orange spełnienia przez uczestnika wymogów regulaminu).

Aby skorzystać z promocji, klient powinien zamówić ofertę Rozmowy bez limitu w cenie 88,88 zł miesięcznie na 18 miesięcy, z włączoną opcją eko-faktury, czego dokonać można pod tym adresem. W ramach umowy krajowe połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci są bezpłatne.




Promocja obowiązuje do 29. lipca lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 157 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2012-07-23 20:52:09  host: 212.160.172.70

    Mówcie, co chcecie - najtańszy nolimit z telefonem (pomijając oczywiście oferty na firmę).

  • 0

    5.  2012-07-23 21:17:07

    Tak najtańszy. Ale tylko dla 500 klientów.

  • 0

    6. ~Michu  2012-07-23 21:24:15  host: c171-89.icpnet.pl

    Czy zadziała na to kod uprawniający do zniżki 30%na abonament?

  • 0

    7.  2012-07-23 21:32:39

    Kod -30% obowiązywał do 30/06/12

  • 0

    9. ~  2012-07-23 23:04:30  host: cyberfox.pl

    dac g**** w abonamecie 88zł to juz lepiej doplacic grosze na sgs2 lub nawet 3 i nawet sprzedac z zyskiem jak ktos nie chce takiego tel a kupic tipo za 400zl czy ile to warte

  • 0

    10. ~  2012-07-23 23:12:33  host: afdy95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli za 88,88 unlimited do komórek, stacjonarek (!!!) w standardzie i jeszcze Soniak z Androidem 4.0. całkiem całkiem - musze sie zastanowic czy nie kupic bo wyglada nieglupio

  • 0

    11. ~ty  2012-07-23 23:37:29  host: 193.59.75.253

    @9 SE Tipo jest warte 169 €O więc 711 PLN.

  • 0

    12.  2012-07-24 00:03:20

    30% znizki jest od 20.07 do 12.08

  • 0

    13. ~sztagi  2012-07-24 06:24:07  host: public-gprs574094.centertel.pl

    ciekawi mnie czy przy przeni esieniu nr do tej promocji dostalbym jakies gratisy jak myślicie?pozdro

  • 0

    14. ~nikt  2012-07-24 07:33:21  host: user-46-113-197-71.play-internet.pl

    Przy przeniesieniu nr z oferty abonamentowej u innego operatora, do tej oferty orange dostajesz 3 miesiące abonamentu za 0zł.

  • 0

    15. ~  2012-07-24 07:40:22  host: z41-04.opera-mini.net

    Uczciwa oferta. Takie oferty powinny być standardem!

  • 0

    16.  2012-07-24 08:09:38

    Najkrótsza umowa bez limitu z telefonem na rynku... Tylko 18 mies z telefonem ! No nikt nie przebije...

  • 0

    17. ~  2012-07-24 08:23:26  host: afdy95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to powinna być "oferta dnia" na telepolis...

  • 0

    18. ~mm  2012-07-24 10:38:50  host: 80.244.150.130.ostrow2.tnp.pl

    oferta wyłacznie dla nowych klientów. Czy przy zakupie abonamentu zostanie przyznana nagroda w postaci telefonu, abonent dowie sie dopiero po 8 sierpnia. Telefon przyjdzie lub nie. Dziwne i niejasne.

  • 0

    19. ~  2012-07-24 12:50:00  host: z47-12.opera-mini.net

    za e-fakture 20 sms ? Buahahaha. Jaka siec takie promocje. Co Wy jeszcze tam ludzie robicie. Ewidentnie robia z Was glupkow.

  • 0

    20. ~  2012-07-24 18:19:36  host: 89-68-161-169.dynamic.chello.pl

    Przepraszam, może ktoś mógłby mnie oświecić o co chodzi z tymi 30% zniżki? Właśnie muszę przedłużyć umowę... Swoją drogą szkoda, że dla klientów którzy są w Orange od kilkunastu lat nie ma promocji... jest tylko dla "nowych" abonentów. W firmie, która się chwaliła, że daje bonusy za staż. Cóż, tym razem za staż zostaje się ukaranym. Brawo Orange!

  • 0

    21. ~matrix97  2012-07-24 19:30:58  host: host-46-174-213-10.podkarpacki.net

    Niestety tak to wygląda w Orange mają w ....., nosie stałych klientów najlepiej rozwiązywać umowę i brać na nowo będzie taniej, jestem w takiej sytuacji mogę już zmienić telefon, ale oczywiście te o które pytam nie mogą udzielić rabatu lub zniżki, porostu śmieszne ponad 8 lat u nich jeszcze w Ideii początki a tu nic, reklamują że to sieć do której przyłącza się najwięcej osób myślę że jest odwrotnie przez to trzeba reklamować, ja też przyłączam się do tej większości i przechodzę do innej sieci, bye Orange wasze promocje to tylko naciąganie nowych klientów żeby ich potem wyrolować na czysto, wstyd i żenada

  • 0

    22. ~sparta525  2012-07-24 22:17:53  host: 156.17.170.84

    Przecieram lekko oczęta swe ze zdumienia gdyż to cudo made in SONY dziwnie mi przypomina cegiełki wykonane przez HTC czyżby i w tym wypadku SONY poszło na skróty i przedłużyli alians z HTC?

  • 0

    23. ~mrtim  2012-08-14 23:58:38  host: user-46-112-116-136.play-internet.pl

    no i jest! zmówiłem abonament rozmów no limits , a dziś Pan kurier przywiózł mi do domu SONY XPERIA TIPO :)

  • 0

    24. ~  2012-08-15 00:40:09  host: user-46-112-116-136.play-internet.pl

    ciekawa propozycja dla ... początkujacych i średnio wymagajacych :) monitorowanie zużyciua danych, pisanie sms bez odrywania palca od wyświetlacza, szybkie łączenie z internetem. ale dotyk nie zawsze reaguje, zwłacszcza w dolych rogach wyświetlacza :/ (gdzie w prawym dolnym mam książke tel . . . )

Dodaj swoją opinię