Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szalone dni Orange z czterema Samsungami

Szalone dni Orange z czterema Samsungami

LuiN 16 Czerwca 2014 10:04

1 2

Sieć Orange ruszyła z kolejną odsłoną akcji Szalone dni. Tym razem po obniżonych cenach klienci nabyć mogą jeden z 4 smartfonów Samsunga.




Oferta dostępna jest wyłącznie poprzez stronę internetową sieci Orange. Wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące, z promocji skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę.


Obniżone ceny obowiązują krótko, bo tylko do 18. czerwca. Lista modeli objętych promocją jest następująca:


Zamówienia składać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | szalone dni

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-06-16 11:49:40

    @1,2 - gdzie wy macie abonament za 38zł w Play?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-06-16 11:51:41

    "1" ale to taryfa MAX więc po roku można wymienić telefon

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-06-16 11:56:32

    @3 gwoli ścisłości była to oferta niestandardowa :) nie każdy na przedłużenie mógł taką otrzymać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Chris Heart  2014-06-16 11:57:26  host: cpc24-cmbg14-2-0-cust4.5-4.cable.virginm.net

    @1 pomijasz fakt, że w Orange po roku bierzesz kolejny smart, a w Play dopiero po dwóch.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~do @1  2014-06-16 12:03:42  host: public-gprs514598.centertel.pl

    I tak właśnie upada mit taniości playa - w orange mozesz juz po roku dostać nowego smartfona - a S4 albo Note 3 Neo to są super telefony... po roku wymienisz je na S5 albo Nota 4 ;)))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~sd  2014-06-16 12:03:44  host: 185.10.26.111

    4 - przyjdź do salonu własnego to dostaniesz. 7 - w play też wymieniasz po roku (play sie tym nie chwali bo to normalne). Zdajesz sobie sprawe ze wtedy abonament który przedłużysz masz na 3 lata?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-06-16 12:14:45

    @7,8 - ale co to niby za łaska że po roku możesz wymienić, skoro przy tej wymianie podpisujesz nową umowę na 24 miesiące, czyli jeśli po roku wymieniasz telefon, to od momentu wymiany masz 36 miesięcy umowy... i tak na marginesie w Play przecież też jest taka możliwość

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-06-16 12:16:15

    ORANGE OPEN + GROUPON -30% i nie ma lepszej oferty na rynku!! Dodatkowo umowę przedłużyć można po 19msc!!
    Ostatnio jeszcze Merlin dawał 200zł za nowy numer i 50zł za przedłużenie. Szalone dni....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~gsdf  2014-06-16 12:23:35  host: 185.10.26.111

    Co wy ludzie macie z tym szybszym przedłużaniem? Przecież i tak wam nikt umowy nie skróci tylko okres nowej umowy jest dodawany do starej! Orange kiedyś robiło naprawdę fajne szalone dni, a teraz jest to gorsza opcja niż oferta w salonie konkurencji od tak "z ulicy"

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~rough  2014-06-16 12:33:52  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    tak na marginesie dotychczasowa cena za SGS4 w abonamencie 130zł, była 800zł?!? whaaaaat theeee f*******ck?!?!!? w takiej cenie i takim abonamencie to w GB jest SGS5!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~rough  2014-06-16 12:35:40  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    poprawka, w takim abonamencie w GB SGS5 jest oczywiście za darmo

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15.  2014-06-16 12:41:19

    @14 No to jedź zagranicę i sobie zakup takowego. W Polsce jest drogo i szybko się to nie zmieni. Śmieszny ZAIKS teraz jeszcze dołoży swoje 2% do smartfonów to dopiero będzie śmiesznie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-06-16 12:50:14  host: 37-128-90-151.ip.netia.com.pl

    89,48 zł abo I S4 za 99 zl. Moim zdaniem nikt takiej oferty na rynku nie ma:-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-06-16 12:55:32

    @16 Gdzie masz coś takiego?

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    18. ~rough  2014-06-16 13:05:11  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @15 - już 3 miliony wyjechały za granicę (tylko w zeszłym roku kolejne pół miliona uciekło z tego bantustanu ), w tym państwie rządzą bandyci, firmy działają w bandycki sposób, urzędy działają w bandycki sposób, chyba niewiele jest decyzji w których ktoś nie dostaje łapówki, nikt za to nigdy nie odpowiada bo przecież ci bandyci którzy biorą łapówki to ci sami którzy rządzą w Polsce, pensje są najniższe w europie z wyjątkiem rumunów i bułgarów, a ceny najwyższe, nic się tutaj nie produkuje zostały call center i montownie, czy naprawdę jedyną odpowiedzią na jakąkolwiek krytykę czegokolwiek w tym kraju jest: "nie podoba się to wyjedź"?!? moją odpowiedzią jest: nie podoba się, to spróbuj to zmienić, a pierwszym krokiem do zmiany jest dostrzeżenie problemu i wskazanie go, krytyka i ew. wskazanie rozwiązania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~  2014-06-16 13:25:09  host: 212.160.172.83

    W orange umowa przedłuża się o kolejne 12 miesięcy a nie 24, czyli w ciągu 36 miesięcy dostaniesz 2 telefony

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    20. ~  2014-06-16 13:37:12  host: user-46-112-217-144.play-internet.pl

    @18 to może zostań już tam i nie napinaj się na forum.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21. ~rough  2014-06-16 14:16:08  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @18 - zostań gdzie, młotku???

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    22.  2014-06-16 15:22:04

    @20 - jak na razie to jedyną osobą która się napina na forum jesteś ty