Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szalone dni Orange do 10 marca

Szalone dni Orange do 10 marca

LuiN 4 Marca 2016 12:12

16 5

Ruszyła marcowa edycja Szalonych Dni Orange. Sieć obniżyła ceny 11 zestawów promocyjnych.






W nowej odsłonie Szalonych Dni Orange dostępne są następujące zestawy:
W przypadku klientów Neostrady lub telefonu stacjonarnego Orange, wybrane plany taryfowe otrzymać można z 30 zł rabatem w ramach Orange Open. Osoby przenoszące numer do Orange liczyć mogą na nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Promocje dotyczą planów na 24 miesiące.

Z oferty skorzystać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | szalone dni

w sumie: 38
  • 0

    19.  2016-03-04 22:20:49

    @15 nie trzeba przechodzić tych dwóch progów po 10 zł. Jak widać na zdjęciu wyżej mam aktywną opcję "Nie chcę schodków", która wyłącza te dwa progi.

  • 1

    20. ~rrrrr  2016-03-05 01:05:05  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    @17 przecież wiem że bez telefonu , więc porównuję z tą tutaj minus kwota za jaką można sprzedać telefon i w połączeniu z 6miesiącami free też wyjdzie około kilku-kilkunastu złotych /mc

    ta z3c albo G3 są "gwałcone" przez orange ?

  • 0

    21.  2016-03-05 01:30:42

    Są gwałcone, ale można się tego pozbyć w kilka minut.

  • -1

    22.  2016-03-05 11:42:01

    Muszę wystukać te swoje 2GB żeby ten patent 5mb w lte sprawdzić:-)

  • 1

    23. ~Mexille  2016-03-05 11:54:45  host: 8.37.225.144

    Angemona: 5mb? Tylko filmu w hd nie ściągnij ;-)

  • -1

    24.  2016-03-05 14:25:31

    @23 5mb/s, lepiej?

  • 0

    25.  2016-03-05 17:41:10

    @19 w regulaminie napisane jest że jak nie ma progów to i nie ma 100 GB LTE. Po 6 GB i 20 zł. lejek w 3G do 64 Kb/s i 100 GB w LTE 5 Mb/s a po przekroczeniu 100 GB lejek 1 Mb/s. Chyba że jest jeszcze inna promocja ?

  • 0

    26.  2016-03-05 17:48:28

    Cennik Smart Plan LTE 3 strona http://tlp.is/9ae

  • 0

    27.  2016-03-06 00:04:54

    Nie wiem, ale tak jak widać na moim zdjęciu mam jednocześnie aktywne bezpłatne LTE 5Mb/s i aktywną opcję nie chcę schodków. W zeszłym miesiącu wykorzystałem swój pakiet podstawowy z pełną prędkością i natychmiast miałem LTE 5 Mb/s. Później dostałem fakturę do zapłacenia i nie było tam opłaty 10 zł/20zł za schodki, także wszystko jest w porządku. Zwróć uwagę, że w podanym przez ciebie regulaminie nie ma informacji, że włączenie opcji nie chcę schodków pozbawia nas LTE 5 Mb/s. Regulamin ten podaje tylko jakie są ustawienia domyślne po włączeniu oferty.

  • 0

    28.  2016-03-06 13:55:14

    @27 "15) Bezpłatny transfer w technologii LTE dostępny po wykorzystaniu środków w ramach Kwoty abonamentu oraz
    środków w ramach wszystkich dodatkowo płatnych przedziałów funkcjonalności Bezpieczny Internet w Telefonie.

    Bezpłatny transfer w technologii LTE nie jest dostępny w przypadku zlecenia wyłączenia Bezpiecznego Internetu w
    telefonie. Abonent może korzystać z bezpłatnego transferu w technologii LTE tylko za pomocą telefonu komórkowego
    z Kartą SIM związaną z Umową (lub aneksem do Umowy) zawartą w ramach Oferty."

  • 0

    29.  2016-03-06 13:58:30

    Pewnie mają inną promocję ? Oferta z telefonem ciekawa ale nie wiadomo co z czego wynika. Ja wolę telefon chińskiej marki w promocji, darmowy internet i taniutkie rozmowy.

  • -1

    30.  2016-03-06 16:57:36

    Tylko ten darmowy internet z RBM jest już długi czas i zapewne niedługo go wyłączą zważając na fakt, że Play musiał zapłacić za LTE 800 MHz.

  • -1

    31.  2016-03-06 20:43:26

    Potwierdzam to co pisze TomecekGD odnośnie lejka 5mb/s, Orange zaniedbało sprawę i system nie nalicza opłaty za progi w przypadku aktywnej uslugi niechce schodkow i lte bez limitu 5mb/s.korzystac poki cos z tym nie zrobia...

  • 0

    32.  2016-03-06 22:21:25

    @29 Ja kupiła P8 za 399 w abo za 39,99. Uwzględniając 4 miechy gratis wyszło 1230 za całość. W markecie telefon najtaniej po 1500 wtedy stał, a jeszcze doliczyć jakieś 30 za doładowanie wyszło by na dwa lata 2220 czyli prawie 1000 drożej.

  • 0

    33. ~Orange  2016-03-06 23:20:16  host: user-94-254-161-22.play-internet.pl

    Abonamenty wogole sa nie oplacalne (poza wyjatkami) ludzie cos tutaj pisza ze placa tyle i tyle ale nic z tego nie wynika (0 szczegolow. Typu ile kosztowql telefon aktywacja co jest w abonamencie kiedy to bylo itp

  • 0

    34. ~Orange  2016-03-06 23:29:08  host: user-94-254-161-22.play-internet.pl

    Szkoda zachodu na podpisywanie umowy aneksowanie wypowiedzenia odbiory infolinie robienie co miesiac przelewow ew. Zglaszqnia reklamacji. Mam karte kupuje co 4msc 100 i mam wszystko lom st sms 10gb msc i jeszcze zostaje bo za 100 mam 115 na konto. Po co mi abonament wiem jak kodem sprawdzic stan konta itp a pakiety same mi sie odnawiaja co miesiac polecam orange (a jak orange wycofa promocje to przeeniowe numer do lyca lub virgin

  • 0

    35. ~Centurion  2016-03-07 11:14:24  host: public-gprs368345.centertel.pl

    Ceny urządzeń całkiem w porządku, a do tego wystarczy posiadać, ewentualnie założyć sobie kartę PAYBACK - teraz dają 15 000 punktów za podpisanie umowy z Orange (w dowolnej taryfie na abonament, w tym Zetafon!), czyli równowartość 150 zł.

  • 0

    36.  2016-03-07 11:56:40

    @30 @32 ja kupiłem Allview P5 Energy z baterią 4000 mAh dokładnie za 314 zł. To było kluczowe. Akurat jestem zorientowany i nielimitowane rozmowy i internet mam za jakieś 5-10 zł. miesięcznie. Tak od 2 lat czyli zaliczyłem pełną umowę 24 miesięczną ;) Jak Play coś popsuje migruje do Orange Free na Kartę.

  • 0

    37.  2016-03-07 12:05:48

    Napisz proszę dokładnie z jakiej oferty korzystasz :)

  • 0

    38.  2016-03-07 22:54:58

    @37 na forum masz wszystko opisane ;)

Dodaj swoją opinię