Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szalone ceny w esklepie Orange - kolejna edycja

Szalone ceny w esklepie Orange - kolejna edycja

Q! 18 Września 2012 11:16

0 0

Do 23. września trwać będzie w Orange kolejna edycja promocji Szalone ceny w esklepie. Tym razem na klientów czeka szeroki wybór smartfonów.

Wśród dostępnych smartfonów znalazły się:
Samsung Galaxy S II (zobacz test) za 49 zł zamiast 549 zł (taryfa Delfin 99,90 zł),
Sony Ericsson Xperia arc s (zobacz test) za 49 zł zamiast 549 zł (Delfin 79,90 zł) lub za 89 zł zamiast 789 zł (Delfin 59,90 zł),
HTC One S za 69 zł zamiast 769 zł (Delfin 99,90 zł),
HTC One X (zobacz test) za 149 zł zamiast 1079 zł (Delfin 99,90 zł),
Sony Xperia P (zobacz test) za 9 zł zamiast 299 zł (Delfin 99,90 zł),
Motorola RAZR za 129 zł zamiast 929 zł (Delfin 79,90 zł),
Sony Xperia U za 49 zł zamiast 449 zł (Pantera 49,90 zł).




Z promocji skorzystać mogą wszystkie osoby przedłużające dotychczasową lub decydujące się na nową umowę. Długość wszystkich umów to 24 miesiące.

Promocja trwa do 23. września.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 1

    19. ~  2012-09-18 13:00:25  host: v20-16.opera-mini.net

    15. Lumia 900i 800 byla juz wczesniej dostepna za 1 zl w abo 99 zl firmowym.

  • 1

    20. ~  2012-09-18 13:02:26  host: aeny226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w play takie bardzo podobny abonament mozna dostać na czs nieokreslony

  • 1

    21. ~  2012-09-18 13:03:33  host: aeny226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w play takie bardzo podobny abonament mozna dostać na czs nieokreslony i jest dostępny cały czas a nie w kilkudniowej promocji

  • 0

    22.  2012-09-18 13:58:53

    Nie ma to jak telefony z simlockiem i paskudnym pomarańczowym logo. ;)

  • 0

    23. ~JustMe  2012-09-18 14:03:12  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Oraz nowe propozycje BISu w Orange się pojawily

  • 0

    24. ~JustMe  2012-09-18 14:19:48  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Telepolis zapomnial albo ja nie widzialem wczesniejszej wzmianki o tym więc: Od 14. września tego roku klienci indywidualni, posiadający telefon BlackBerry w ofercie abonament, mix oraz na kartę, mogą skorzystać z usługi BlackBerry Internet Service w dwóch nowych opcjach ? Complete i Messaging. W rezultacie do wyboru dostępne są trzy plany BIS, różniące się od siebie ceną i możliwościami.

  • 0

    25. ~  2012-09-18 14:54:49  host: 81.219.84.18

    #4 buhaha przyzwoita cena za co za telefon? juz wole FORMUŁA 4.0 w play bez limitu rozmowy, sms, mms oraz 2 giga neta i SAMSUNG GALAXY S2 za 1zł

  • 0

    26. ~  2012-09-18 16:00:26  host: user-164-126-70-226.play-internet.pl

    WARTO BYŁO BY brać ale jakieś paczki internetowe powinni dorzucać jak w panterze a tu chyba niema więc dochodzi wysoka opłata za pobór danych

  • 0

    27.  2012-09-18 16:27:15

    Jakby jeszcze dali jakąś wyższą panterę to może bym skorzystał, tak to spasuję.

  • 0

    28.  2012-09-18 18:28:19

    Przecież możecie dokupić opcję internetu do abo... cóż za problem... Poza tym w taryfach zwierzecych można przechodzic z delfinów na pantery i pelikany ale nie na niższe niż kwota wejściowa zobowiązania. Ponadto Simlocko? ja brałem rok temu przez neta i jakoś mam desire Z bez simlocka a tym bardziej bez brandowanego softu... Pozdro dla Plejarzy gdzie przy kwotach które ja płacę ten telefon jest dziś droższy niż na allegro :D Pozdrawiam . Haha :D

  • 0

    29.  2012-09-18 18:31:07

    #25 To sobie spróbuj podzwonić więcej w tej swojej formule człowieku... i poczekaj aż wypowiedzą Ci umowę... Poczytaj sobie wątki z forum Mojplay.pl jak zalatwili co poniektórych i jakie kary narzucili płacić klientom... Poza tym nie masz nolimit.. Masz nielimitowane do "4 duzych opów" więc nie ciesz się bo natrafisz na MVNO i rachunek wyższy... FanBoju... Nie jestem zwolennikiem żadnego Opa. Bo używam zarówno Play jak i Orange ze względu na znajomych. Pozdro. De fakto czasy tanich telefonów w Play już dawno się skończyły..

  • 0

    30. ~mrsonic  2012-09-18 23:25:42  host: public13877.cdma.centertel.pl

    To są nie tylko takie obniżki, mniejsze ale jest ich więcej, na portalu nowytelefon.info/artykul,Szalone_ceny_w_sklepie_Orange,41.html

  • 0

    31. ~  2012-09-19 00:55:12  host: z42-06.opera-mini.net

    @29 - przestań pisać bzdury. W Formule masz nielimitowane do wszystkich sieci, a nie tylko czterech. A abonament służy do dzwonienia a nie zarabiania na zbieraniu minut.

  • 0

    32.  2012-09-19 14:51:53

    nie aż taka złą oferta, szczególnie przy przenoszeniu numeru: Wybierając abonament za 39,90 zł lub więcej, Klient otrzymuje: abonament za 0 zł aż przez 6 miesięcy, w przypadku wyboru umowy na 24 miesiące abonament za 0 zł aż przez 9 miesięcy, w przypadku wyboru umowy na 36 miesięc

  • 0

    33.  2012-09-19 22:32:52

    @31 czytałeś regulamin "Biedronkowiczu"?

  • 0

    34. ~  2012-09-19 23:07:34  host: z40-11.opera-mini.net

    Czytałem, i najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie go zrozumiałem.

  • 0

    35.  2012-09-19 23:09:52

    bo jak dla Mnie zapis "do czterech największych sieci mówi jasno...", lecz de fakto muszę przyznać że internet w Play działa zdecydowanie lepiej aniżeli w Orange. (mowa o miejscu zamieszkania, bo każdy może mieć inaczej). A ponadto oferta biznesowa Orange vs Play...? Mogłbym się kłócić i to bardzo gdzie lepiej... Chociażby porównując opcję za 55 netto i tu i tu 645 min i w sieci za darmo... Przykład? S ADV - w play przy przedłuzeniu i dla nowego 613zł:D w Orange za 60 zł... a przy przedłużenie jeszcze taniej i dodatkowe minuty ? Nie rozumiem po co w play sa cenniki Replay skoro to jest wierna kopia cennika dla nowych...a taniej ma osoba przechodząca niż przedłużająca :D a sądzę że rabatu 500zł na tel to nawet nie ujrzy się. W play głupi ADV przy abo 105 kosztuje 281 zł.. gdzie w Orange dostaniesz przy takim Abo HTC ONE X za 1 zł :D no ale spoko Play "mistrz" nie to żeby w Orange za 99zł było 1700 minut i za darmo net i w sieci rozmowy :D a w Play marne 1300 min bez neta... Ale oczywiscie play to play... moglbym sie klocic i klocic i uwielbiam fanbojów. Pewnie używasz zbieracza minut i zakrętek z Coli żeby rozmawiać z innymi ;-) Pozdro.

  • 0

    36. ~  2012-09-20 00:05:16  host: z40-11.opera-mini.net

    W cenniiku jest pozycja "krajowe połączenie do wszystkich krajowych operatorów komórkowych 0,00 zł/min". Dokładnie tak samo przy sms i mms. A Firma 55 to chyba jest 700 minut, 650 dla nowego. W Replayu jest też 25% upustu na 6 miesięcy, albo dodatkowe 10% jeśli potargujesz. HTC One X jest za 1zł bez netu w abo,i jest tam całe 300 minut. W ofercie z netem trochę taniej niż na allegro wychodzi . Samsung Advance w Play jest za 400 albo 500 zł przy 65zł, gdzie jest 400 minut i internet. Co do tych mega ofert Orange'a: jakie to promocje? Bo ja widzę np. Korzystny 900 za 135zł brutto, 900 minut i internet (sporo mniej niż w złym Play). Fanboy? przepraszam szanownego Pana że zwróciłem uwagę, że piszesz niieprawdę o Formule. Ale widzę że dobrze ktoś Cię uczył: obrażaj rozmówcę, na pewno wyjdziesz na tego mądrzejszego.

  • 0

    37. ~mrcrush  2012-09-20 16:07:15  host: user-31-175-50-155.play-internet.pl

    O jakich promocjach mowa?chociazby promocja wiecej za mniej 99zl 1690 min do wszystkich bezplatne do orange i do tego internet z lejkiem 1gb:) aza 5 zl. 500 sms do wszystkich w polsce i zagraniczne sieci i one x za 1 zl a u Ciebie" taniej niz na allegro ?:-D czyli ile 1500 zl? Chcialem przedluzyc umowe w play i co dali? Przenoszacy ma 20 procent upustu na abo a przedluzajacy nic...pozdro z taka oferta. Telefony w cenach drozszych niz na allegro. Haha tez mi interes.

  • 0

    38.  2012-09-20 20:10:18

    All Inclusive MAX dla Firm 100 (111,32 zł z VAT) - 1250 min +no limit w sieci i stacjonarki + 2GB neta - HTC ONE X za 1228,77zł :D, lecimy dalej :Rozmowy w Firmie 100(94,10 zł z VAT) =1250 min + 250MB na miecha + no limit - ONE X za 1560,87zł, jakaż promocja uwiązać się kwotą prawie 100 zł na 2 lata i dostać tel 250 zł taniej niż na allegro. Wiesz nie chce się kłócić ale jeśli chodzi o oferty SIM-PLAY JEST BEZKONKURENCYJNY, mają naprawdę świetne oferty, bo żaden op - nie da za 15-17 netto prawie 300 minut do wsz, i darmo sieciówka i stacjonarki, ale jeśli chodzi o ofertę z tel to jest baaardzo drogo ;-)) Nie chce mi się już patrzeć nawet innych ofert, mam cenniki i troszkę podrasowane propozycje od kolegi - przedstawiciela PLAY i tel są drogie. To tyle ;-) Każda sieć ma swoje plusy i minusy i można napisać esej o wszystkich. Pozdro

Dodaj swoją opinię