Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szalone ceny w esklepie Orange - kolejna edycja

Szalone ceny w esklepie Orange - kolejna edycja

Q! 19 Czerwca 2012 14:54

0 0

Orange rozpoczął kolejną edycję promocji Szalone ceny w esklepie. Tym razem na klientów indywidualnych czekają telefonu Motoroli, Samsunga oraz HTC.

Wśród dostępnych modeli znalazły się:
Motorola Defy Mini za 99 zł w abonamencie Delfin 29,90 zł na 24 miesiące,
Samsung Galaxy Ace 2 za 3 zł w abonamencie Pantera 69,90 zł na 24 miesiące,
HTC Desire C za 3 zł w abonamencie Delfin 59,90 zł na 24 miesiące.

Oprócz tego klienci biznesowi mogą nabyć w niższych cenach smartfon iPhone 4S. Jego nowe ceny to:
iPhone 4S 16 GB za 1 zł + VAT (taniej o 298 zł netto) w Korzystnych Rabatach 1800 na 24 miesiące,
iPhone 4S 32 GB za 399 zł + VAT (taniej o 300 zł netto) w Korzystnych Rabatach 1800 na 24 miesiące,
iPhone 4S 64 GB za 1 zł + VAT (taniej o 248 zł netto) w Korzystnych rabatach 3000 na 24 miesiące.




Dla klientów biznesowych dostępne są również w niższych cenach:
Samsung Galaxy Note z pokrowcem ochronnym o 398 zł netto taniej,
Motorola Defy Mini o 168 zł netto taniej,
HTC Rhyme ze słuchawkami i stacją dokującą o 128 zł netto taniej,
HTC Desire S o 398 zł netto taniej,
Biało-czarna Motorola RAZR z oryginalną torebką Batycki o 620 zł netto taniej.

Promocja (z wyjątkiem iPhone'a 4S) trwa do 25. czerwca.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    2.  2012-06-19 15:36:14

    @1 No i ? Za to play ma zaporowe ceny telefonów. Wszyscy wiemy - nasze społeczeństwo kupuje telefonu u operatorów, nie usługi. Więc co po minutach - skoro telefon na wstępie 3 razy droższy ?

  • 0

    3. ~  2012-06-19 15:40:29  host: 193.59.74.55

    @Kamil1221 - Kamil, umiesz Ty liczyć? W abo Delfin 59,90 jest 300minut do wszystkich sieci wymienianych na 150SMS. Jeśli ktoś weźmie telefon za 800zł i go sprzeda to cena minuty spadnie mu do 10gr. Pokaż mi w Play taką ofertę? I ta jakość Play. SMSy czasami idą tydzień i brak informacji o połączeniu przez tydzień. To ma być sieć?

  • 0

    4.  2012-06-19 15:44:55

    @3... umiesz czytać ze zrozumieniem ? Bo ja odpowiadałem na post usera nr 1. Nic nie pisałem na Orange ^^

  • 0

    5. ~Paweł  2012-06-19 15:53:30  host: 89-68-177-2.dynamic.chello.pl

    HTC Desire C oraz Motorola Defy Mini nie są warte aż tyle pieniędzy :/

  • 0

    6. ~zyta  2012-06-19 16:27:21  host: public105091.cdma.centertel.pl

    zbyt duzy abonament ..telefon tez nie zbyt wypasony .. szkoda kasy na tak wysoki abo;

  • 0

    7. ~  2012-06-19 16:58:28  host: v10-15.opera-mini.net

    Może i wysoki, ale jakość rozmów na pewno lepsza niż w Play. W swojej okolicy testowałem Orange i Play, i Orange było lepsze. Rozmowa bez żadnych trzasków i zakłóceń.

  • 0

    8. ~SlawekS  2012-06-19 19:40:32  host: z40-07.opera-mini.net

    7 juz nie zartuj z ta jakoscia orange, bo z moich doswiadczen juz Play lepiej od nich dziala i to nie tylko u mnie. W tej chwili mam karty tych 2 sieci, a Ty testowales Pleya?

  • 0

    9. ~  2012-06-19 19:45:39  host: z40-07.opera-mini.net

    Cd 8 sorki, napisales ze testowales. Ale sporo moich znajomych w o. ma wieksze problemy techniczne niz ja w Play, nie wspominajac o gorszym zasiegu wraz z oddalaniem sie od miasta.

  • 0

    10. ~activex  2012-06-19 20:17:26  host: cav210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Używam Note w playu od niedawna. Zdarzylo mi sie dostac spóźniony sms ale za to net mi smiga bo mogę się posiłkować trzema różnym nadajnikami. A co do abonamentu to za 49 złotych mam 450 minut do wszystkich które są wymienne (zaznaczam to gdyż orangew podobnej ofercie każe dodatkowo płacić)do tego mam 1GB na przy umowie na rok bez telefonu bo jak wiadomo w żadnej sieci się nie opłaca. Są jeszcze prezenty ale to już mniej ważne. Orange dałem żonie jak się skończy abonament to prawdopodobnie również przeniosę .

  • 1

    11. ~labalaba  2012-06-19 21:53:29  host: public-gprs579946.centertel.pl

    Ludzie drodzy, po co Wy się męczycie z tymi "wojenkami", wrzodów się nabawicie niepotrzebnie. Większości naprawdę nie obchodzi Wasza opinia o danej sieci :)) Jak wam wygodnie to możecie kupić sobie telefon u operatora w Kongo ale po jaki h...j się tym ze wszystkimi dzielicie? :))

  • 0

    12. ~ktry  2012-06-19 21:56:05  host: 77-253-139-38.adsl.inetia.pl

    Orange to szczyt zacofania technicznego w mojej okolicy.Jako jedyna siec nie posiada 3G.Nawet z jakością rozmów se nie radzą na sprzęcie odziedziczonym po starej dobrej Idei.Zero inwestycji w zasięg.Pley śmiga aż miło i mogę se wybierac na którym nadajniku w danej lokalizacji lepiej działa net,lub rozmowy.Szczerze polecam takiego komfortu jak na razie nie daje żadna siec.

  • 0

    13.  2012-06-19 23:07:30

    Takie właśnie dzieciaki dają się naciąć na Orange żeby mieć fajny telefon którym mogą zaimponować innym orżniętym. Ja tam wole telefonu bez telefonu. Nie ma lepszej oferty.

  • 0

    14. ~do 13  2012-06-19 23:51:01  host: 213.17.159.158

    Telefon bez telefonu - brawo!

  • 0

    15.  2012-06-20 08:18:02

    Ludzie płaczecie że ta sić to,tamta co innego z zasięgiem .Proponuje się przejechać na jakieś wiochy i tam sprawdzić zasięg poszczególnych sieci !! Sam mieszkam na takim zadupiu i chciałbym tylko mieć bardzo dobry zasięg 2G z którym jest kiepsko a co dopiero myśleć o 3G !!

  • 0

    16. ~s  2012-06-20 09:36:21  host: z07-10.opera-mini.net

    ja tam mam plusa i heyah i z obydwu jestem zadowolony,zwłaszcza że do niedawna miałem płacy zasięg z plusa a teraz 3-4 kreski i uruchomili hspa i tu mam cały zasięg:) mi odpowiada:) myślałem o orange niestety u mnie jest strasznie słabe łącze edge z tej sieci i zasięg w granicy 1 kreski ale może i to się kiedyś zmieni.:)

  • 0

    17. ~dred  2012-06-20 10:07:15  host: public-gprs334626.centertel.pl

    Ja pierd..e o czym wy gadacie?"u mnie daja 300 minut,u mnie 500" i co z tego?kto towygada?baby tylko:-).Ja mam abo w orange za 100 zl,300 minut,ktorych jeszcze nigdy nie wygadalem,1gb neta,ktorego niezdarzyli mi sie wykorzystac.Abitak uwazam,ze powinienem placic polowe tego. Mnie interesuje kiedy orange rzuci motorole razr maxx ,bo chce przedluzyc umowe i tylki ten smart wchodzi w gre ze wzgledu na bezkonkurencyjna baterie.

  • 0

    18. ~arts  2012-06-21 15:04:18  host: host-89-229-27-65.torun.mm.pl

    czy oplaca sie wziac na 2 lata w abo 59zł Samsung galaxy ace 2?

  • 0

    19. ~Bartek  2012-06-22 11:40:52  host: 81.219.84.18

    @18: Moim zdaniem opłaca się, ja chyba sie nim zainteresuje. Po przeliczeniu: 24*69=1656zl, 225 minut*0,29=65zl(miesiac, 1556zl na umowe) + nielimitowane polaczenia w orange + 0,5gb transferu + 1200 min na nr stacjonarny + telefon :)

Dodaj swoją opinię