Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości System ComArchu dla MVNO Auchan

System ComArchu dla MVNO Auchan

WitekT 3 Października 2006 10:17

0 0
Francuska grupa Auchan, działający w 11 krajach właściciel ok. tysiąca hiper i supermarketów, przygotowuje się do świadczenia usług telefonii komórkowej jako MVNO.

W związku z tymi planami spółka Auchan Telecom zawarła kontrakt o wartości 3,4 mln euro z krakowską firmą ComArch. Dostarczy on system informatyczny do zarządzania siecią MVNO we Francji. Kontrakt może być rozszerzony, gdyż nie jest wykluczone, że Auchan będzie oferował usługi komórkowe także w innych krajach, w których prowadzi działalność.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Yanioo  2006-10-03 11:09:19  host: inptr-68-2.comarch.com

    Yes :-)

  • 0

    2. ~  2006-10-03 20:21:31  host: dtu118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Użytkownicy dostaną smsy: "Okazja! Kilo szynki za jedyne 25 zł" a promocja telefonów będzie wygladać tak, że telefon podrożeją w cennikach x2 a potem zrobia obniżkę 50% :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet