Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości System bada 1.2 dla Wave'ów z zakupionych w sieci Play

System bada 1.2 dla Wave'ów z zakupionych w sieci Play

LuiN 3 Czerwca 2011 09:32

0 0
Rzecznik Play, Marcin Gruszka ogłosił na swoim blogu rozpoczęcie udostępniania aktualizacji oprogramowania dla telefonów Samsunga z systemem bada.

System w wersji 1.2 został zaakceptowany przez sieć Play 6. kwietnia, jednak w wyniku opóźnień po stronie Samsunga oprogramowanie do tej pory nie było dostępne. Aktualizacji dokonać można podłączając telefon do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Kies.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Th0mas  2011-06-03 09:51:04  host: public13318.xdsl.centertel.pl

    Teraz czekamy na Androida 2.3 dla HTC Desire

  • 0

    2.  2011-06-03 10:32:22

    To poczekacie :)

  • 0

    3.  2011-06-03 10:39:48

    Opóźnienia po stronie Samsunga? ;) Jakoś niebrandowane telefony mają 1.2 od dawna, podobnie te od licznych innych operatorów.

  • 0

    4.  2011-06-03 10:43:46

    3: Moze przez pare miesiecy wrzucal dodatkowe brandowane tapety albo animacje przy wlaczeniu telefonu.

  • 0

    5.  2011-06-03 11:13:13

    orange wcale nie udostępnia oprogramowania dla s8500 zakupionych u nich. To jest dopiero bieda.

  • 0

    6.  2011-06-03 11:20:04

    Z moich doświadczeń wynika że trzeba mieć spore szczęście żeby cokolwiek zaktualizować za pomocą Kiesa ;)

  • 0

    7. ~jacekt  2011-06-03 11:31:16  host: staticline18757.toya.net.pl

    a ja ostatnio podłaczyłem i w parę minut zaktualizowałem sobie do 1.2 bez najmniejszych problemów :-)

  • 0

    8. ~  2011-06-03 13:55:01  host: c-2246e253.133-1-64736c11.cust.bredbandsbolaget.se

    Bylo pewne, ze nie ma co czekac na obiecane bada 2.0.

  • 0

    9. ~Golarz Filip  2011-06-03 14:01:51  host: 81-95-193-105.metrolink.pl

    I co dużo zmian?Warto było czekać?Ja ze swoim andkiem 1.6 na Spicy polubiłem się z Odinem i mamy andka 2.2.2:)

  • 0

    10.  2011-06-03 15:51:34

    dotyczy to wave 533? czy jakiegos innego?

  • 0

    11. ~lordi  2011-06-03 15:52:16  host: do-net-01.integer.pl

    zmiana na Bada 1.2 przez registry patcher jest bardzo prosta i bezproblemowa, trwa mniej niż 5 minut ale potem w serwisie mogą nosem kręcić chociaż nie powinni bo to soft oficjalny

  • 0

    12. ~washwash  2011-06-03 16:08:58  host: karola.ds.pg.gda.pl

    10@ aktualizacja do Bada 1.2 dotyczy wyłącznie Wave S8500. Reszta zostaje na 1.1?. Jak znam życie to bada 2.0 dostępna dla S8500 i S8530 będzie około sierpnia. Mam nadzieję,że warto będzie czekać :]

  • 0

    13.  2011-06-04 12:11:22

    Bada 2.0 zapowiada sie naprawde dobrze. A jak pokpia sprawe to trzeba bedzie przejsc na GalaxyS2 choc nie rpzepadam za androidem.

Dodaj swoją opinię