Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości System alarmowy na Bluetooth

System alarmowy na Bluetooth

WitekT 29 Września 2009 18:58

0 0
Nowość, jaką jest osobisty alarm antykradzieżowy BlueWatchDog, wyróżnia się tym, iż po oddaleniu od właściciela nie tylko wydaje głośny i piskliwy dźwięk o natężeniu 109 decybeli, ale także poprzez Bluetooth uruchamia alarm w telefonie komórkowym.

Wymiary elektronicznego strażnika są zbliżone do karty kredytowej, co sprawia, że może uchronić przed kradzieżą nawet niewielkie przedmioty jak np. portfel. W przypadku, gdy złodziej próbowałby ukraść np. torbę z kosztownym sprzętem w miejscu, w którym panuje.

Cena BlueWatchDog na stronie producenta - firmy Secu4 - wynosi 79 euro.




Źródło tekstu: 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~despera  2009-09-29 19:04:00  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    normalnie jak polskie PKP....

  • 0

    2.  2009-09-29 19:20:04

    Mógłby trochę poćwiczyć akcent, hehe.

  • 0

    3. ~montecci  2009-09-29 19:36:07  host: lanet-cz-39-5.etop.pl

    gadżet o ograniczonej stosowalności... łatwo sobie wyobrazić ile razy właściciel sam uruchomi alarm, oddalając się o kilka metrów od torby, telefonu, aparatu czy od portfela, który zostanie w kieszeni spodni :D

  • 0

    4. ~User  2009-09-29 20:04:00  host: g3-69.md4.pl

    Ciekawe co ile trzeba ładować taki gadżet? Moim zdaniem dopóki nikt nie wymyśli efektywnego, nieszkodliwego bezprzewodowego ładowania to takie rzeczy za bardzo się nie przyjmą. No chyba, że za jakiś czas powstaną baterię, które będzie trzeba ładować np. raz na miesiąc albo baterię atomowe, które starczą na całe życie :)

  • 0

    5. ~pchelka  2009-09-29 20:30:18  host: 77-255-249-80.adsl.inetia.pl

    to reklama?

  • 0

    6. ~skalarek  2009-09-29 20:38:44  host: 89.191.147.125

    Ta raklama powinna wyglądać tak: gościu wysiada z pociągu i zapomina laptopa. Pociąg odjeżdża. Laptop zaczyna wyć. W pociągu powstaje panika. Jedna pani mdleje. Ktoś już chce ciągnąc za hamulec bezpieczeństwa. Zdesperowani pasażerowie pociągu w końcu lokalizują niebezpieczeństwo i pozbywają się hałasu wyrzucając obiekt przez okno. 109 dB to zdaje się za dużo jak na normy UE czepiającej się żużla.. ?

  • 0

    7. ~l3vy  2009-09-29 21:05:42  host: gateway.netservis.com.pl

    produkt powinien zachwalac jakis assistant manager, a nie CEO...

  • 0

    8. ~l3vy  2009-09-29 21:06:12  host: gateway.netservis.com.pl

    bo to znaczy, ze prezesa nie stac nawet na porzadnego dyrektora :)

  • 0

    9. ~  2009-09-29 21:17:37  host: v02-03.opera-mini.net

    Na ile metrów czy km działa bluetouch w telefonie ? Można zwiększyć zasięg niebieskiego zęba ? Np. do 1km ? Czarek

  • 0

    10. ~mimi  2009-09-29 23:37:11  host: 79.97.103.14

    czarek, pewnie ze mozna, a z antena dookulna nawet do prawie 2 km :D

  • 0

    11. ~  2009-09-30 00:05:03  host: v06-05.opera-mini.net

    Czy ciągle włączony bluetooth zmniejsza czuwanie telefonu ? Dlaczego tylko do 10 metrów to działa, ja bym chciala do 100 metrów ? Zuzanna

  • 0

    12.  2009-09-30 00:33:10

    Lamerski fHancuski aksent ; ) Ale nie narzekac na CEO, bo to ponoc ON stworzyl urzadzenie bazujac na jego slowach ;) W Szwajcarii, rzecz jasna, tylko ze tam maja lepszy akcent, wiec to fHanca ewidetnie :D

  • 0

    13. ~Alek  2009-09-30 08:57:09  host: 87-204-23-227.ip.netia.com.pl

    A co z miejscami, w których złodziej nie panuje? Czy tam alarm nie działa? ;P

  • 0

    14. ~.Rafiki  2009-09-30 21:07:16  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    E nie taka nowość. Prosty program na zasadzie "porwaniówki". Identyczny można napisać dla każdego urządzenia na BT, którego używamy z telefonem, np zestaw głośnomówiący.

  • 0

    15.  2009-10-01 21:29:24

    14. ~.Rafiki Oj nie wiem czy te każde urządzenie na BT będzie w stanie zawyć Ci z siłą 109 decybeli BTW soft do tela może i prosty ale wszystko rozchodzi się tutaj o hardware (ta 'mała' karta)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Z sieci jakiego operatora korzystasz?

T-Mobile ponownie się chwali, że ma najlepszą sieć w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (14)

Archiwum Ankiet