Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Symulator WP7 dla Androida i iOS

Symulator WP7 dla Androida i iOS

Q! 30 Listopada 2011 08:18

0 0

Microsoft postanowił w niecodzienny sposób zachęcić użytkowników systemów Android i iOS do wypróbowania Windows Phone 7. W tym celu stworzył symulator swojego systemu, z którego można korzystać na konkurencyjnych urządzeniach.

symulator wp7Symulator systemu Windows Phone 7 znaleźć można pod tym adresem. Aby z niego skorzystać, należy wczytać stronę z poziomu przeglądarki systemu Android lub iOS.




symulator wp7Chociaż funkcjonalność symulatora Windows Phone 7 jest ograniczona, to daje ona użytkownikowi namiastkę tego, czego można się spodziewać po mobilnym systemie Microsoftu. Czy to przekona użytkowników Androida oraz iOS do zmiany systemu?

Źródło tekstu: Redmond Pie     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    5. ~  2011-11-30 09:29:58  host: host-89-229-143-115.chelm.mm.pl

    Kolejny chory zabieg tej pijawy nienasyconej. Co będzie następne? Może jeszcze niech z producentami telewizorów podpiszą umowę, żeby po pierwszym włączeniu przez pół godziny leciała prezentacja WP7? Zgodnie z zasadą "kto ma dużo ten chce jeszcze więcej". Ale w końcu ich stać na zajmowanie się takimi pierdołami...

  • 1

    7. ~  2011-11-30 09:54:22  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    tylko z poziomu androida i ios mozna zobaczyc mozliwosci wp7?

  • 0

    8. ~paranoia  2011-11-30 10:00:19  host: 79.162.90.226

    @Q! wiem że na HTC, ale z czasem dojdą inne telefony, to kwestia czasu ;) (wszystko jest mozliwe nawet dla nokii)

  • 0

    9.  2011-11-30 10:08:16

    @paranoia - zgadza się, ale póki co nawet Nokia robi swoim użytkownikom pod górkę, wycofując z Marketplace aplikację do ustawień sieci (Connection Setup) - bez tego dosyć tudno jest ustawić np. odbieranie/wysyłanie MMS-ów (wciąż mi się to nie udało, przynajmniej dla Playa). Swoją drogą aplikacja została usunięta, bo umożliwiała (teoretycznie) opraowanie metody na wgrywanie nieautoryzowanego softu, heh. BTW. W WP7 można tworzyć łatki, które pokazują się zarówno jako oddzielne aplikacje, jak i element menu ustawień. ;-)

  • -1

    10.  2011-11-30 10:29:15

    @q! to niezla lipa skoro producent ma kontrole nad marketplace lol, nie dosc ze system jest zamkniety to jeszcze bardziej go zamykaja!

  • 1

    12. ~tadek  2011-11-30 11:08:09  host: 81.168.254.14

    @7 z przegladarki na pc tez

  • 1

    13. ~  2011-11-30 11:09:28  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @tadek dzięki.

  • 0

    14. ~tadek  2011-11-30 11:11:29  host: 81.168.254.14

    @10 i bardzo dobrze. Spojrz na andka. Aplikacje bez weryfikacji , zasmiecaja tylko market

  • 0

    15. ~3m  2011-11-30 12:07:48  host: rtr-5-62.interkar.pl

    To chyba jednak jakaś antyreklama, bardzo mi się ten system nie podoba, kontakty to eople:), jedyny plus to to, że jest wizualnie atrakcyny, ale wymaga jeszcze duuuużo pracy.

  • 0

    16.  2011-11-30 12:31:30

    @14 rozumiem ze ms kontroluje marketplace ale ze sobie nokia blokuje dla swoich fonow dodatkowo no to juz nie bardzo, za chwile wp7 nokii bedzie sie calkowicie roznil od innych prodcentow ;p

  • 0

    17. ~das  2011-11-30 13:05:45  host: 89-75-55-188.dynamic.chello.pl

    @danny93 ty chyba nie rozumiesz... nokia wycofała aplikację ze sklepu bo była potencjalnie "niebezpieczna", każdy może wycofać swój program z marketplace...

  • 0

    18. ~tadek  2011-11-30 13:06:17  host: 81.168.254.14

    @16 Wiesz co tak naprawde to kto bedzie chiał odblokowac to sobie poradzi.

  • -1

    19.  2011-11-30 13:10:52

    @6 nienawidze Appl-eta

  • 0

    20.  2011-11-30 13:28:49

    #1,19: ale masz problemy... idz na jakas krucjate, "pakierze" ; )

  • 0

    21. ~pisul  2011-11-30 13:31:44  host: nat1.res.pl

    W erze kolorowych animowanych tapet i kolorowych ikon ekran BEZ info o stanie baterii czy sile sygnalu sieci podzielony jednokolorowymi kaflami brzmi jak zart!Po co w takim razie wsadzac ekrany z paleta kolorow 16 milionow?Marketing robi wszystko zeby to COS sprzedac.Ale szalu nie ma.

  • 0

    22. ~pisul  2011-11-30 13:40:57  host: nat1.res.pl

    Druga niezrozumiala rzecz.Mam 50 gier.Ale zeby wlaczyc konkretna przewijam,przewijam i przewijam pionowa list!Kuriozum roku.Calkowicie nieuzyteczne udziwnienie.

  • 0

    23. ~tadek  2011-11-30 14:08:00  host: 81.168.254.14

    @22 hehe jakbys w androidzie nie musiał przeiwjac. W WM masz ikone szukaj i nie ma problemu

  • 0

    24. ~  2011-11-30 14:36:24  host: p20-09.opera-mini.net

    @22 rodzice z mongolii?

  • 0

    25. ~franco baresi  2011-11-30 16:24:35  host: public91863.xdsl.centertel.pl

    przypadła mi do gustu ta prezentacja i już wiem że mój kolejny smartfon będzie właśnie na Windows Phone 7. System mega-intuicyjny i fantastyczny od strony wizualnej, na coś takiego czekałem. Ikonki androidowych aplikacji prezentują się anemicznie na tle tych kafelków. Czekam na korzystne ceny nowych smartfonów Nokii z WP7 na pokładzie.

  • 0

    26.  2011-12-01 07:06:52

    Zniechęciło mnie to do WP7 jeszcze bardziej.

Dodaj swoją opinię