Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Symetryczne 333 Mb/s za 85 zł od września w Moico

Symetryczne 333 Mb/s za 85 zł od września w Moico

LuiN 30 Czerwca 2014 09:13

11 0

1. września wrocławski Moico podnosi prędkość Internetu w swoich dwóch tańszych pakietach.




Dotychczasowy Kiss z 55 Mb/s (55 zł) przyspieszy do 100 Mb/s, a Hug ze 100 Mb/s (85 zł) do 333 Mb/s. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów, zarówno nowych jak i dotychczasowych. Zmiany nie wiążą się z dodatkowymi opłatami i formalnościami.


Nadal obowiązują brak umowy terminowej, łącze symetryczne (prędkość pobierania = prędkość wysyłania) oraz statyczny adres IP. Oprócz wspomnianych pakietów Kiss i Hug, Moico oferuje swoim klientom pakiet Greet z Internetem o prędkości 1 Gb/s (155 zł).

Źródło tekstu: Moico     

Dodaj do:

Tagi: moico

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    2. ~mac  2014-06-30 09:32:49  host: user-94-254-149-50.play-internet.pl

    Na co komu w domu aż 333Mbit? Ja mam obecnie 10Mbit bo mniejszych nie było i to jest wciąż troszkę za dużo :p

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    3. ~mac  2014-06-30 09:36:26  host: user-94-254-149-50.play-internet.pl

    Natomiast trzeba przyznać, ze oferta prędkość do ceny rewelacyjna :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Chłopak z wioski  2014-06-30 09:47:57  host: user-94-254-147-249.play-internet.pl

    I co z tego, jak na wsi to niedostępne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~333mb  2014-06-30 09:54:09  host: 212.160.172.85

    Witam, 333mb dobrze że jest napisane do 333mb już w tekście. Bo w praktyce może wyciągnie 130mb a przy 100mb może z 40mb. Korzystam z podobnej firmy i nie polecam. A awarii więcej niż samego działania....

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6. ~Lukas  2014-06-30 09:57:37  host: 194.181.150.75

    Miło, że będę miał szybciej. Jak kolega "5" pisze to nie poleca swojego dostawcy. Ja moico używam i polecam, bo awarii praktycznie nie ma. Oczywiście całość na światłowodzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7.  2014-06-30 09:57:43

    Ciekawa oferta,zwłaszcza że to symetryk.

  • Ten komentarz został ukryty.

    9

    8.  2014-06-30 10:05:10

    330Mb/s + lacze SYMETRYCZNE+ BRAK UMOWY TERMINOWEJ! W zyciu nie widzialem tak dobrej umowy!
    mi w UPC jako "stalemu klientowi" proponuja 60Mb/s za 70zl brutto i 3 miesiace za 0zl w umowie na 12 miesiecy...
    Szkoda ze tej firmy nie ma w Krakowie WIELKA SZKODA

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    10.  2014-06-30 11:00:32

    Mila89, dodatkowo te 60 mbps z uploadem do 6...
    UPC z ofertą przedlużeniową się moim zdaniem ośmieszyła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-06-30 11:14:38

    @10 zlozylem wypowiedzenie i dalej kicha... najgorzej ze jak z nimi gadam to konsultant na start mowi ze nawet jesli zlozylem wypowiedzenie to i tak nic nie dostane wiecej bo "oni znaja oferty konkurencji" itd itd
    1 lipca wchodzi chyba jakas nowa oferta bo jak patrzylem po regulaminach dotychczasowych ofert to sa one wazne do 30 czerwca(czyli do dzisiaj) zobaczymy

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12.  2014-06-30 11:16:27

    Dlatego mam nadzieje ze ta firma wejdzie na rynki nowych miast... z taka oferta na starcie zmiataja UPC
    Nawet nie musialbym miec 330Mb/s mogloby byc 30 lub 60Mb/s na laczu SYMETRYCZNYM i brak lojalki i bralbym nawet za te 85zl

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2014-06-30 11:46:56

    Symetryk, super sprawa.
    Niestety duże opy w takich cenach nie dają za wiele. U mnie multimedia. praktycznie DL ~60mb/s, UP 4,5mb/s. Czekam na czas gdy usługi zaczną się przenosić do chmury, ludzie zaczną zauważać atut wysokiego upload, ruszą oferty i konkurencja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~aczytowazne  2014-06-30 12:06:58  host: c177-116.icpnet.pl

    Ja chce ich w Poznaniu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~pabloki  2014-06-30 13:50:21  host: 213.158.222.12

    co z tego jak to działa tylko we wrocławiu i tylko w malutkim zakresie lokalizacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-06-30 17:56:20  host: 213.158.216.56.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    No i wlasnie takie oferty sprawiaja ze to co oferuja "operatorzy komorkowi" jest w moment zmiecione z sila huraganu. Co tu duzo gadac - kablowki sa duzo lepiej doinwestowane, zupelnie inna strategia. Nie wiem z czego to wynika: lepsze zarzadzanie, mniejszy obszar dzialania i inne myslenie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~wole SDSL  2014-06-30 22:39:20  host: host-81-190-144-237.olsztyn.mm.pl

    oferta taka sobie. dlaczego? bo orange ma CAŁE 4 Mega i też symetryczne ale bez gwarancji pasma za tylko 940 zł netto. to jest dopiero wypas. link do oferty http://tlp.is/2y5 . i co wy na to?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~zyzy  2014-06-30 23:06:53  host: host-22-250.internetunion.pl

    Korzystam z usług MOICO od ponad dwóch lat i w tej chwili już mam do 100Mb/s. Powiem tak, te 100Mb jest prawie zawsze, ale jak tylko podłącze się kablem to z torrenta pociągnie te 11MB, przez router i sieciówke to maks wykręciło 3,3MB, bo za dużo ograniczeń, a sprzęt wcale nie najtańszy;-) nie mylić Mb z MB ! ;-P
    Akcja jak dla mnie na +, zresztą co roku podnoszą prędkość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2014-07-01 03:19:44  host: host-81-190-228-129.wroclaw.mm.pl

    @18 O jakich ograniczeniach piszesz? Bo ja na najtańszym tplinku za 50zł rozpędzam 60mbit do 7,2-7,4 megabajta/s.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~smoq  2014-07-01 08:23:51  host: 93.179.224.155

    załóż router Edge od ubuquiti, on Ci pociągnie pełne pasmo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~smoq  2014-07-01 08:24:47  host: 93.179.224.155

    a dokładnie taki -Ubiquiti Edge Router Lite
    bije na głowę rozwiązania kilkadziesiąt razy droższe