Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Symbian: oficjalna aplikacja do obsługi YouTube'a

Symbian: oficjalna aplikacja do obsługi YouTube'a

LuiN 20 Marca 2009 19:40

0 0

Google przygotował oficjalną aplikację służącą do obsługi serwisu YouTube z poziomu telefonów pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Symbian trzeciej i piątej edycji. Program jest darmowy, jednak pilotażowo aplikację udostępniono jedynie w wybranych krajach.

Oficjalnym mobilnym YouTube'm w wersji dla Symiana cieszyć mogą się mieszkańcy Australii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Irlandii i Nowej Zelandii.

Mimo, że od pewnego czasu dostępne są już telefony z Symbianem na pokładzie, które potrafią odtwarzać linki strumieniowe przez przeglądarkę internetową, to jednak dedykowane aplikacje do obłsugi YouTube'a cieszą się niesłabnącą popularnością. Flash w przeglądarce okazał się bowiem nie tyle przydatny, co uciążliwy.




Teraz dedykowaną aplikację przygotował sam Google - właściciel serwisu YouTube. Aplikacja wkrótce będzie dostępna również dla mieszkańców innych krajów pod adresem mobilnej wersji witryny: m.youtube.com.



Źródło tekstu: dailymobile.se, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2009-03-20 20:53:48

    Można ściagnać przez Operę Mini , łatwo oszukac google. Wrzuciłem , jest pod tym adresem: http://www.zshare.net/download/573468029b4c6609/

  • 0

    7. ~Artur  2009-03-20 20:56:49  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    Wystarczyłoby proxy. Super aplikacja, tego mi brakowało.

  • 0

    8. ~  2009-03-20 20:57:26  host: aaui49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja bardzo ładnie podziękować.

  • 0

    9.  2009-03-20 21:24:06

    Na e51 i Skyfire Youtube chodzi bardzo dobrze i nie trzeba pomocy googla.

  • 0

    10.  2009-03-21 01:37:58

    nie wiem jak tam youtube, ale kilka innych flashowych odtwarzaczy multimediow to i na normalnym safari z flashem dalo sie odtwarzac. jakby to bylo malo, to byl do tego jeszcze (o ile sie nie myle) polski emTube, ktory z powodzeniem odtwarzal pliki flv gdy jeszcze realplayer symbianowy ich nie rozpoznawal (realplayer do teraz nie pozwala ich przewijac, w emTube nie bylo tego problemu) ;)

  • 0

    11.  2009-03-21 13:18:53

    Na touchu chodzi to kiepawo. Jakieś efekty wizualne są, ale nie wszystko działa. Zwykły YT jest znacznie wygodniejszy.

  • 0

    12. ~Koval  2009-03-21 14:15:22  host: 188.33.30.194

    U mnie w N95 z najnowszym sofcikiem smiga bardzo fajnie, polecam maniakom youtube

  • 0

    13. ~pepe  2009-03-21 23:14:12  host: affa160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy można z tego programu zapisać filmik na telefonie? mam N95 8GB. jeśli tak to jak to się robi? dzięki za pomoc.

  • 0

    14. ~  2009-03-22 07:57:36  host: t04-11.opera-mini.net

    Ooo nokia dostala aplikcje ktore iphone mial od lat hheehehhe. Co do zgrywania filmow to iphone ma mxtube

  • 0

    15. ~  2009-03-22 11:01:32  host: dynamic-62-87-243-60.ssp.dialog.net.pl

    Wystarczy zmienić na język angielski i kraj na stany zjednoczone i można już pobrać sobie z oficjalnej strony :) nawet przez orginalną przeglądarkę zainstalowaną w tel. :)

  • 0

    16. ~Rafał  2009-03-22 12:11:44  host: 82.177.12.54

    Aplikacja na E51 sprawuje się świetnie. Czegoś takiego potrzebowałem.

  • 0

    17. ~Misiek  2009-03-22 12:13:59  host: bqz47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A cos się nie można na tej aplikacji zalogować do swojego konta na ypu tube. Aplikacja od Jave jest o dwa nieba gorsza ale tam przynajmniej z logowaniem nie było problemu. No chyba ze ja nie umiem... :(

  • 0

    18. ~morfis2  2009-03-22 12:48:16  host: 192-mia-8.acn.waw.pl

    Z tego co czytałem wynika że z logowaniem mogą być jeszcze problemy, mają to poprawić w późniejszych wersjach

  • 0

    19. ~mimi  2009-03-22 19:10:33  host: 193.120.116.185

    dziala bardzo dobrze :) nie wiem jak z logowaniem bo to mi niepotrzebne i nie uzywam.

  • 0

    20. ~  2009-03-22 19:22:12  host: aava194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Logowanie jest potrzebne przy niektórych filmikach. W sumie nic tam nie ma więc naprawdę nie wiem po co.

  • 0

    21. ~  2009-03-22 19:24:33  host: aava194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *** Z cyklu Trelepolis POBUDKA! *** Ponoć Midas dał głos, że spółka ACCL idzie do piachu. Wygląda na to, że z MVNO w GB dla Polaków nic nie będzie.

  • 0

    22.  2009-03-22 19:57:39

    @14 oooo patrz google zaspalo i wydalo oprogramowanie, ktore w podobnej formie juz dawno bylo dostepne dzieki polskiemu programiscie pod nazwa emTube ;)

  • 0

    23. ~adam  2009-03-22 21:07:13  host: 77-253-48-52.adsl.inetia.pl

    emtube juz od dawna nie dziala przeciez... mi troche przycina na n95 ale to chyba tylko u mnie, jeszcze to rozpracuje ;p

  • 0

    24. ~  2009-03-22 21:11:08  host: t03-05.opera-mini.net

    Mam sonyericssona k530i i nie otwarza mi filmów z you tube dla komórek HELP!!!!

  • 0

    25. ~Misiek  2009-03-22 21:13:21  host: bre254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***20 logowanie jest mi potrzebne do dostępu do mnówstwa ulubionych filmików, przecież nie będę ich za każdym razem szukał :(

Dodaj swoją opinię