Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Symbian Donna już we wrześniu?

Symbian Donna już we wrześniu?

Q! 1 Czerwca 2012 08:52

0 0

Według serwisu Symbian Developers, kolejna aktualizacja systemu Symbian/Nokia OS pojawić ma się na rynku już we wrześniu.



Nie wiadomo obecnie jaką nazwę otrzyma ta aktualizacja. Biorąc jednak pod uwagę dostępne informacje, może to być zarówno Donna, jak i Belle FP2 czy PR3.0.


Nie wiadomo również jakie zmiany wprowadzi nowa wersja oprogramowania. Wiadomo natomiast, że będzie ona przeznaczona dla drugiej generacji smartfonów Nokii, a więc modeli 603, 700, 701 oraz 808 PureView.




Źródło tekstu: Symbian Developers, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -3

    1. ~Ametystowa Aneta  2012-06-01 09:08:27  host: 94.75.84.90

    Ile jadu w takiej krótkiej wiadomości...no ale wiadomo kto jest jej autorem :-/

  • 0

    2.  2012-06-01 09:18:09

    no dobra Donna, a Carla to co,jajeczko?

  • 3

    3. ~BKX  2012-06-01 09:19:56  host: 212.160.172.70

    1: Ty chyba masz jakieś problemy ze sobą...

  • 1

    5.  2012-06-01 09:20:44

    @Krzychu007 - Carla to najprawdopodobniej Belle FP1. Albo FP2. Nikt dokładnie tego nie wie, pewnie Nokia też nie. :-P

  • 0

    7.  2012-06-01 09:27:38

    No nie dziwne, zę dla telefonów nieprodukowanych czy wycofywanych z produkcji pomału, nie będą coraz to lepszych systemów robić... Wystarczy, ze przez jakiś rozsądny czas poprawki poważniejszych albo mniej poważnych błędów będą robić.

  • 0

    8. ~ktoś  2012-06-01 09:53:53  host: ackb15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @applefan - gościu, weź goń się z tego forum, bo tylko robisz śmietnik i wkurzasz innych. Co, mamusia kupiła Ci 3GS i teraz się lansujesz? Jarasz się iphonami jak murzyn blaszką, a tak prawdę mówiąc IOS to kicha jakich mało. Bawi mnie, jak Ci pseudo-biznesmeni szpanują swoimi IP z systemem, który nie potrafi chociażby zsynchronizować zadań z outlookiem. Słuchawki od strony technicznej i innowacyjnej może są ciekawe, tak jak niektóre aplikacje na IOS. Ale system sam w sobie to porażka.

  • 0

    9.  2012-06-01 09:57:59

    @6 jako użytkownik internetu nie rozumiem po cholerę w wiadomości o Noki się o iPhone rozpisujesz.

  • 0

    10. ~  2012-06-01 10:25:45  host: apn-31-0-1-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak czytam wpisy applefana, to zaczynam rozumiec, dlaczego posiadanie iPhona nie jest juz tak eksponowane przez powaznych ludzi, jak to mialo miejsce jeszcze rok-dwa temu. Po prostu - w miare, jak coraz wiecej przyglupiej dzieciarni typu applefan fascynuje sie tymi telefonami - z prestizu robi sie wstyd.

  • 1

    12. ~Misiek  2012-06-01 10:45:34  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    Dla mnie podstawową przewagą Nokii z Symbianem nad resztą, w tym IOS (poza Blackberry i Androidem ICS) jest obsługa dwóch APNów JEDNOCZEŚNIE, co umożliwia zapięcie ruchu z korporacyjną polityką bezpieczeństwa. Do tego bardzo dobry wybór punktu dostępu, z którego ma korzystać każda aplikacja. Tego nie da się zrobić w IOS, bo kupertyński system ma idiotyczne ograniczenia...

  • 0

    13. ~mucus  2012-06-01 11:03:42  host: host86-180-31-164.range86-180.btcentralplus.com

    niech juz ktos ta Nokie kupi bo zal mi sie robi... to co ta firemka robi to masakra jakas. kiedys potentant dzis nisza. nikt tego nie kupuje no moze w afryce i polsce jeszcze.

  • 0

    14. ~  2012-06-01 11:04:03  host: z59-09.opera-mini.net

    Och gdyby tak nokia wróciła do symbiana i zrezygnowała z wm który ją uśmierci.

  • 2

    15. ~mnb  2012-06-01 11:06:55  host: ip-51-9.zax.pl

    Bardzo dobrze, że w dalszym ciągu pracują nad Symbianem. To dobry i wbrew obiegowym opiniom, bardzo sprawny system. Jeśli ktoś używa go do pracy, doskonale mnie rozumie. Część osób z mojej firmy dostało Iphone i... korzystają ze starych wysłużonych Noki E71. Apple z pewnością są ładne i bardzo dobrze wykonane. Pytanie jednak, czy to jest najważniejsze? Ja jestem posiadaczem Noki E72 i jak na razie nie mam zamiaru jej wymieniać. Czekam na "dopracowanego" Windows Phone. Ten obecny, jeszcze jest kulawy.

  • 0

    16. ~hopla  2012-06-04 14:38:23  host: mt.pl

    Ciekawe czy nowy Symbian będzie obsługiwał dwurdzeniowe procki , bo pewnie w tym czasie WP już będzie .

Dodaj swoją opinię