Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Symbian Belle od 8. lutego

Symbian Belle od 8. lutego

LuiN 30 Stycznia 2012 15:43

0 0
nokia n8Na wietnamskiej stronie i profilu facebookowym Nokii pojawiła się informacja na temat terminu udostępnienia oficjalnej aktualizacji Symbiana ^3 do wersji Belle. Użytkownicy między innymi Nokii N8 będą mogli cieszyć się nowym systemem od 8. lutego.

Oprócz Nokii N8, aktualizację otrzymają też modele E7, X7, E6 i C6-01. Co ciekawe, w/w modele Nokii i Nokia 500 sprzedawane są aktualnie już z Symbianem Belle. Sugeruje to przy okazji, że na liście telefonów, które dostaną aktualizację 8. lutego znajdzie się też prawdopodobnie Nokia 500.






Źródło tekstu: nokia.vn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2012-01-30 16:50:21

    Witam, trochę serwis mało spójny :) To ma być nokia bella, a nie symbian bella ;> Chociaż mam tą wersje finalną (którą nokia ma udostępnić 111.030.0609) i dalej jest sygnowana treścią "symbian" Poczekamy jak wyjdzie. Pozdrawiam

  • 0

    8.  2012-01-30 16:54:46

    @4 wersja oficjalna może i tak. Ale mi o finalną chodzi. Ta 2.0 obecnie to niestabilna beta.

  • 0

    10. ~aleks  2012-01-30 17:54:35  host: c45-222.icpnet.pl

    film ma już sporo miesięcy... jeszcze przed ogłoszeniem informacji o "rebrandingu" symbiana

  • 0

    11. ~rad  2012-01-30 17:55:45  host: z37-15.opera-mini.net

    Nokia C7 bez aktualizacji?

  • 0

    12. ~Drag  2012-01-30 18:13:05  host: user-46-112-209-197.play-internet.pl

    Nokia C7 jest nie do dostania w sieci orange z powodu "przestarzayly telefon" lub tez "wycofano gdyz okazaly sie wadliwe", szkoda, bo chetnie bym wzial ten telefonik gdyz spelnia moje wymagania w 100% :)

  • -1

    13.  2012-01-30 18:14:30

    Mam informacje (nie wiem, na ile zgodne z prawdą), że C7 przekroczyła próg zwrotów gwarancyjnych tolerowany przez Orange i została wycofana.

  • -1

    14.  2012-01-30 18:14:59

    Tak przynajmniej uważa dziewczę z jednego z poznańskich salonów :).

  • 0

    15. ~Jaro070  2012-01-30 18:17:00  host: z49-10.opera-mini.net

    bada 2.0 był dostępny już 31 grudnia 2k11r dla Polski i Węgier.

  • 0

    16.  2012-01-30 18:25:03

    @15 główny oddział Samsunga jest innego zdania.

  • -1

    17. ~  2012-01-30 18:29:47  host: s39-04.opera-mini.net

    czas nokii z symbianem już minął. by by nokio

  • 0

    18.  2012-01-30 18:30:59

    @16 myślisz że samsung polska wie o co wogóle chodzi? nie

  • 0

    19. ~  2012-01-30 18:37:50  host: v21-08.opera-mini.net

    a z windowsem nie wróżę im sukcesu

  • 0

    20.  2012-01-30 19:04:33

    @18 Samsung Polska? Człowieku, mi chodzi o GŁÓWNY oddział a nie Samsung Polska.

  • 0

    21.  2012-01-30 19:06:15

    @17 czemu od 3 lat widzę opinie "specjalistów", że nokia lada moment padnie a nadal się świetnie trzyma? Chyba Ci "specjaliści" spod znaku Opera Mini są o kant kuli potłuc.

  • 0

    22.  2012-01-30 21:46:51

    jesteś dla mnie trochę niezrozumiały, skoro aktualizacja wyszła to jak samsung może mówić inaczej?

  • 0

    24. ~vicio  2012-01-31 06:18:16  host: v28-08.opera-mini.net

    Tu jest mowa o Belli a nie o Bada. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę ktoś się tu będzie skarżył że go żona bije :/

  • 0

    25.  2012-01-31 08:19:16

    Znalazłem takie info w sieci: Microsoft Apps available for Symbian Belle Microsoft Apps have been made available for Symbian Belle smartphones. These incude: - Microsoft Lync 2010 Mobile - for cost efficient IM, presence, audio and web meetings on-the-go. - Microsoft PowerPoint Broadcast - quick broadcast of presentations directly from PC to mobile. - Microsoft OneNote - rich note taking with images. Syncs with Microsoft SkyDrive. - Microsoft Document Connection - single view to documents stored on mobile, including email attachments as well as documents on Microsoft SharePoint 2010 sites. The Microsoft Apps are available through Software update. To get them, use the corresponding function of Nokia Suite or Nokia Software Updater.

  • 0

    26. ~wilku555  2012-01-31 10:38:50  host: 82.160.207.2

    LuiN a C7 dostanie belke czy nie? bo teraz to juz sam nie wiem: raz jest ze tak innym razem ze nie...

  • 0

    27. ~Kaban  2012-01-31 10:53:48  host: CLIENT-librum-0.jgora.dialog.net.pl

    Pewnie że dostanie nowy soft też C7, jak ludzie kombinują z telefonami bez pojęcia to potem i lecą do serwisów.

  • 0

    28.  2012-01-31 11:11:11

    @24 odezwał się ten co zawsze na temat pisze...

Dodaj swoją opinię