Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwia Grzeszczak w nowej odsłonie kampanii T-Mobile

Sylwia Grzeszczak w nowej odsłonie kampanii T-Mobile

orson_dzi 14 Kwietnia 2017 13:15

11 13

t mobile bezlimitu

17 kwietnia startuje druga część ogólnopolskiej kampanii promującej nową ofertę na kartę w T-Mobile. W najnowszym spocie, obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy Sylwię Grzeszczak.

T-Mobile w ofercie na kartę oferuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i 10 GB Internetu za 25 zł na 30 dni. Pakiet można w każdej chwili zwiększyć o 1, 3 i 5 GB w cenie 5, 9 i 12 zł. Osoby przenoszące numer otrzymują pełny 30-dniowy pakiet za darmo przez jeden miesiąc.




Dla użytkowników, którzy mało korzystają z telefonu jest dostępna oferta Bez limitu za 1 zł dziennie. Opłata 1 zł jest pobierana w momencie wykonania pierwszego połączenie danego dnia i później do jego zakończenia dostępne są nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i pakiet 300 MB. Opłata za Internet jest pobierana po przekroczeniu 5 MB transferu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | sylwia grzeszczak

w sumie: 56
  • -3

    38. ~joł  2017-04-15 08:55:20  host: 89-79-40-194.dynamic.chello.pl

    UWAGA NA KRUCZKI: limit prędkości lte to 15Mb/s. W praktyce koło 12 mam. Tak nie powinno sie ogranicza klientów swych( w najlepszej sieci????) ! A wszystkim innym dawac np 20GB bez ograniczeń. Oraz GB nie przenoszą się na następny miesiąc. Ale jak komuś to nie przeszkadza to oferta ok.

  • 1

    39. ~rew  2017-04-15 09:14:28  host: user-94-254-225-225.play-internet.pl

    jeśli ktoś wybierając ofertę kieruje się opłaconym celebrytą z reklamy to jest głupi

  • 1

    40.  2017-04-15 09:29:55

    @38: A przy necie w telefonie to jakaś różnica? Torrenty doisz i wolno lecą? Do streamingu, paplania na FB i pobrania raz na czas jakiegoś pliku w 2 minuty zamiast jednej wystarczy. Dodatkowo skoro masz 12Mbps to bez limitu pewnie nie mialbys więcej.

  • -3

    41. ~cziko  2017-04-15 09:55:48  host: afow185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale sie ta kedzierska swinia spasla..

  • 0

    42. ~k&S  2017-04-15 10:55:24  host: 188.146.134.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mam stara oferte ta sprzed 1.1.2017 dla mnp oraz ta najnowsza na drugim starterze i jest duza roznica tzn. po ftp w nowej ofercie nie pociagnie sie wiecej niz 8mb/s takie jest ograniczenie dla pojedynczego pliku,dopiero w "multipliku" mozna dojsc do 15mb/s lacznie,wiec oferta typowo do smartfona.

  • 0

    43. ~41v  2017-04-15 12:50:59  host: n15-08-06.opera-mini.net

    @41 cziko dlaczego swojej Matce tak ubliżasz? Na takiego gno....ja cie wychowała?

  • -3

    44. ~Żak  2017-04-15 13:17:08  host: n29-02-07.opera-mini.net

    To Sylwia Grzeszczak bedzie teraz kupować garnki od naciągacza?

  • 2

    45.  2017-04-15 14:14:34

    @44 garnki to raczej od polkomtela mozna predzej dostac

  • -4

    46.  2017-04-15 17:27:31

    T-bombajl to marketingowe oszustwo z gwiazdkami, limity transferu w prepaidzie do 15Mbps, nie wpuszczanie prepaidów do usług dodatkowych. Niech idą na dno! Niech nikt się na to nie nabiera, czytajcie regulaminy dokładnie. T-cwaniactwo lubi dziwne zapisy, nic u nich nie jest jasne i jednoznaczne albo poprostu nie działa.

  • -4

    47. ~OT  2017-04-15 17:42:40  host: apn-37-7-100-186.dynamic.gprs.plus.pl

    @46. Gosc - święta racja, T-Mobile to takie samo dziadostwo jak Orange, zero inwestycji w siec jak i w ofertę, zastój totalny, widać kończą się fundusze .

  • -3

    48.  2017-04-15 18:16:22

    @47 Nie wiem czy takie samo, ja widzę różnice między O i T-m, technicznie działają, ale marketingi i polityki mają zupełnie inne, ja zostałem w Orange, bez porównania do T-szamba jeżeli chodzi o przejrzystość i działanie usług.

  • 1

    49.  2017-04-15 22:15:50

    @47 inwestycje w siec to oni akurat chyba robią, chociazby to co sie nawet nad lte złaczyli tmobile z orangem

  • 0

    50.  2017-04-15 22:32:13

    W sieć inwestują miliardy zł, a w platformę bilingową i miboa nie mogą od lat wywalić kilkunastu milionów? Ciekawa ta firma. Taki nowy mercedes z wypasionym silnikiem, tylko bez hamulców i wspomagania.

  • 0

    51. ~piotrmak  2017-04-17 10:21:46  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Ty słoneczny za to lubisz jazdę bez trzymanki w sieci bez sieci:)
    Tanio to już tam było:(

  • 0

    52. ~Zdzichu  2017-04-17 10:43:51  host: n26-02-07.opera-mini.net

    51. Lepiej byc w jakieś sieci bez sieci i byc zauważalnym, niz w takim molochu i byc traktowanym jak drzazga w d..pie

  • 2

    53. ~Bocian  2017-04-18 10:14:51  host: public-gprs354307.centertel.pl

    @52 i na takich frajerów te sieci wydmuszki liczą. Sieć bez infrastruktury jest kotem w worku.I w każdej chwili zawinąćci się z rynku może razem z twoimi środkami na koncie.

  • 1

    54. ~Zdzichu  2017-04-18 14:54:30  host: n16-09-05.opera-mini.net

    53. To trzeba tego kota w worku przehytrzyć i nie ładowac na zapas. Jak narazie to w tm znikają środki z konta potajemnie

  • 0

    55. ~532.  2017-04-18 15:02:29  host: 188.146.133.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wysłałem smsa aktywującego pakiet 20gb i przyszła odp że po informują mnie o aktywacji pakietu minęło 6godzin i nic, dzwoniłem do BOU i Pani konsultantka powiedziała że pakiet włącza się w ciągu 72godz. Serio to tyle musi trwać? Jak u Was było?

  • 0

    56. ~lukasz  2017-04-19 16:46:51  host: dhcp-91-241-25-018.zc.net.pl

    Aby aktywować Bez limitu trzeba być w taryfie Frii
    fajna oferta ale trochę stronnicza :(

  • 1

    57.  2017-04-20 11:29:20

    przypiomnienie oferty z przełomu roku a i tak bije najnowszą play na łeb. celebrycki pseudo operatorek ofertowa dawno nie jest "play" a już nawet nie "stop" a bardziej "rewind"

Dodaj swoją opinię