Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki T-Mobile

Sylwestrowe statystyki T-Mobile

LuiN 3 Stycznia 2013 11:16

0 0

W okresie sylwestrowo-noworocznym, czyli od 31. grudnia do 1. stycznia, klienci sieci T-Mobile wysłali i odebrali ponad 152 mln SMS-ów, co oznacza minimalny wzrost względem roku ubiegłego.



W tym samym czasie przesłano także blisko 1 mln MMS-ów. O blisko 10% wzrosła ilość minut rozmów, które przeprowadzili klienci sieci.




W porównaniu z rokiem ubiegłym klienci znacznie chętniej korzystali z Internetu, przesyłając w ciągu dwóch dni, w samej tylko sieci 3G, blisko 100 TB danych, co oznacza wzrost o ponad 57% względem roku ubiegłego.

Łącznie w okresie świąt 23-26 grudnia i sylwestrowym 31.12-1.01 klienci sieci T-Mobile wysłali i odebrali ponad 510 mln SMS-ów i przesłali ponad 300 TB danych.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~Hmmm...  2013-01-03 11:57:33  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    510 mln wysłanych i odebranych smsów? To ile wysłali, a ile odebrali?

  • 2

    2. ~  2013-01-03 12:00:25  host: abae149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko jak wysyłałem z t-mobile to Zaden sms nie doszedł z powodu przeciążenia sieci. W Playu wszystko przebiegło normalnie.

  • 4

    3.  2013-01-03 12:08:18

    Tdebile nic innego nie maja do zaprezentowania - oprocz statystyk za poszczególne swieta

  • 1

    4. ~Dean  2013-01-03 12:14:58  host: 87-205-199-99.adsl.inetia.pl

    ~3 akurat podawanie statystyk to już tradycja u operatorów :)

  • 0

    5. ~ziutasek  2013-01-03 12:19:06  host: abxk132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja statystyka wygląda tak że pierwsze połączenie w 2013 roku udało mi się zrealizować około 2:45 wcześniej paraliż sieci ;-)

  • 0

    6.  2013-01-03 12:36:55

    U mnie w Wigilię po wysłaniu smsów z T-mobile nie dostałem ani jednego raportu doręczenia. Chyba nie tylko ja miałem z tym problemy, bo dostałem kilka smsów zdublowanych od osób mających t-mobile - pewnie niektórzy tak jak ja nie wiedzieli czy sms doszedł i wysyłali jeszcze raz smsa. W Play przebiegło bez problemów i raporty były od razu.

  • 0

    7. ~  2013-01-03 12:51:56  host: user-94-254-146-207.play-internet.pl

    W domu 4 telefony. 2 Play i 2 TM. Play bez problemu, a TM tragedia w obie strony.

  • -1

    8. ~  2013-01-03 13:10:52  host: gaja.tpnet.pl

    Ciekawe, ile spośród tych 125 mln odebranych esemesów to był spam T-Mobile, 85 proc.?

  • -1

    9.  2013-01-03 13:48:31

    Jeśli chodzi o Szczecin, to "najnowocześniejsza sieć w Europie" była najgorzej (nie)działającą siecią i obok Orange były to jedyne sieci jakie miały (jakiekolwiek) problemy [co ciekawe, lepiej działało Orange]. Siostrze [jakaś taryfa firmowa T-Mobile] oraz cioci [taryfa T-Mobile Tak Tak] nie udało się od 23:00 do 02:30 odebrać żadnego SMSa, wysłać żadnego SMSa, oraz odebrać, ani nawiązać jakiegokolwiek połączenia. hail Nowa, Najnowocześniejsza sieć w Europie... Lepsza była nawet ta starsza (bo ani Ciotka ani siostra nie narzekały na jakiekolwiek problemy). Hail NetWorks, czyli równia pochyła (dla T-Mobile).

  • 0

    10.  2013-01-03 13:53:39

    Aha, żeby nie było, ciotka i siostra były w tym czasie w różnych częściach miasta (okolice Mierzyna; Pomorzany). Nawiązanie połączenia do koleżanki, która ma T-Mobile (okolice Podjuch), oraz innej, która ma Heyah (centrum) było nieskuteczne (z play [ja] i orange [inna koleżanka z centrum]). Dla porównania nie było najmniejszych problemów z nawiązywaniem połączeń między Play-Plus, ba nawet udało się dodzwonić do koleżanki z centrum [Orange] - godzina 23:59, Play-Play (23:55) i do kolegi z Plusa (00:03)

  • 1

    11. ~młody  2013-01-03 17:26:35  host: 89-69-223-70.dynamic.chello.pl

    @10, prawda. Gdy byłem na roamingu Orange w sylwestra to za cholipcie nie szło się dodzwonić. Zmieniłem na zasięg macierzysty Play i od razu poszło. Tylko irytujace jest ze w Play zawsze trzeba tak dlugo czekac na zestawienie połączenia.

  • 0

    12.  2013-01-04 15:10:38

    niech sie nie kompromituja... w Szczecinie niemal wszyscy moi znajomi z abonamentami w T nie mogli sie niemal do 3 nigdzie dodzwonic. na imprezie lacznie ze mna byly jeszcze 2 osoby z abonamentem - nikt nie mogl wykonac polaczenia, ale odebrac juz tak... co ciekawe problemu nie mial tak tak...

  • 0

    13.  2013-01-04 15:12:37

    tlumaczyli to - noworocznym przeciazeniem sieci... nigdy jeszcze mi sie nie zdarzylo, by nie moc wykonywac polaczen dluzej niz po 1... i tak oto najnowoczesniejsza siec w Europie koncertowo wyladowala na tylku...

  • 0

    14.  2013-01-04 16:40:31

    Skurczybyki, potrafią podawać statystyki transferu danych, a udostępnić jego kontrolę kodem użytkownikom już nie. Z coraz większym obrzydzeniem reaguję na nazwę tego operatora. Tak kończy się rebranding w polskim wydaniu.

  • 0

    15. ~  2013-01-04 20:54:07  host: ppp155212.ostnet.pl

    Dziwne, może przez to, że Heyah już dziesięć minut po północy dzwoniłem gdzie chciałem.

Dodaj swoją opinię