Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki T-Mobile

Sylwestrowe statystyki T-Mobile

Q! 3 Stycznia 2012 17:28

0 0
W okresie sylwestrowo-noworocznym klienci sieci T-Mobile wysłali prawie 220 mln wiadomości SMS oraz ponad 1,4 mln wiadomości multimedialnych MMS.

Przedstawione liczby dotyczą ostatnich dni 2011 oraz pierwszego dnia 2012 roku. Oznacza to, że w porównaniu z rokiem poprzednim liczba wiadomości SMS zwiększyła się o około 3%, natomiast MMS - o około 10%.

W tym samym czasie wszyscy klienci sieci przetransferowali łącznie dane o wielkości ponad 100 TB (terabajtów, tysięcy gigabajtów).


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    2. ~  2012-01-03 18:00:03  host: z52-14.opera-mini.net

    Plus też nie podał. Podał natomiast statystyki za 30. grudnia - 1. stycznia, a więc T-Mobile pewnie też.

  • 0

    3.  2012-01-03 18:03:46

    zaq22 (1), Polkomtel (patrz wiadomość poniżej), także nie podał danych co do rozmów - czy im też prawdopodobnie "spadło"? Operator sieci Plus również podał statystyki z "ostatnich dni grudnia" (30, 31) + pierwszego dnia stycznia. Ściemnią! Jednak jakoś nie widzę Twoich, podobnych "żali", pod wiadomością ze statystyką Polkomtela...

  • -1

    4. ~Cent  2012-01-03 18:48:09  host: user-164-127-27-32.play-internet.pl

    3, a Play to co święto był? Idz paść krowy.

  • 0

    5. ~  2012-01-03 19:45:59  host: z53-16.opera-mini.net

    Te statystyki tak naprawdę o niczym nie świadczą ale zawsze jeszcze wówczas Era była na końcu listy. Orange w tym roku wogóle nie podał tych statystyk ani świątecznych ani noworocznych. Więc pewnie słabo wypadły im te statystyki. Wygląda na to że T mobile miała najlepsze w tym roku. Ja mam numer w Orange dużo dzwoniłem.

  • 0

    6. ~dociekliwy  2012-01-03 20:07:56  host: dtm73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O połączeniach głosowych nie ma mowy, bo bts-y nie wyrabiały (dotyczy całej W4) i do 01:00 ciężko było błyskawicznie się połączyć. A przy o bts, to czemu Orange i Plus na Śnieżce mają tylko GSM 1800Mhz ? Gdyby zainstalowali tam 900 Mhz to byłaby kara i zakłócenia operatorów czeskich ? Rozumiem, że promień zasięgu sieci na 1800Mhz to max. 1 kilometr, tak ? Kto widzi różnicę między 900-ką a 1800-ką to niech napisze.

  • 0

    7. ~  2012-01-03 20:09:59  host: z45-09.opera-mini.net

    1800 jest popularniejsze od 900.

  • 0

    8. ~  2012-01-03 20:12:42  host: 77-254-163-29.adsl.inetia.pl

    @7 - przestań gadać głupoty hotelarzu

  • 0

    9. ~cit  2012-01-03 20:27:52  host: host-81-190-254-244.elk.mm.pl

    GSM 1800 to zasięg do 8 km przy sprzyjających warunkach.

  • 0

    10. ~  2012-01-03 20:39:55  host: z39-03.opera-mini.net

    @dociekliwy. Ja dzwoniłem tuż po północy i to do kilku osób w Orange z numeru Orange i nie było najmniejszych problemów. Może to zależy od miejsca i ilości dzwoniących. Ja mieszkam na wsi i bez problemów.

  • 0

    11. ~alef  2012-01-03 21:26:32  host: 31-187-1-132.home.aster.pl

    za to moje sms-y z T-deMobile "wysłane" tuż przed i chwilę po północy do dziś wiszą jako niedostarczone

  • 0

    12.  2012-01-03 22:10:58

    @10 - właśnie dlatego uważam że T-Mobile mocno ściemnia. Zresztą inni też oszukują. Mam komórkę od ponad 10 lat i zawsze były problemy z dodzwonieniem po północy w Nowym Roku a nawet o 1 w nocy. Od dwóch lat widzę że dodzwonienie się do kogokolwiek w Sylwestra stanowi coraz mniejszy problem. Po prostu telefonowanie w Sylwestra już się przejadło. W tym roku bez problemu zadzwoniłem 10 minut po północy na inną komórkę.

  • -1

    13. ~k  2012-01-03 22:17:07  host: user-164-126-216-216.play-internet.pl

    kogo taka wiadomość obchodzi i co komu to daje?

  • 0

    14. ~lalas  2012-01-04 08:49:50  host: 212.160.172.70

    he he moje wysłane po 12 też do dzisiaj wiszą ;-)

  • 0

    15. ~  2012-01-04 09:46:14  host: z32-06.opera-mini.net

    9- do 8 a nawet 12km to sieje 900 MHz, a 1800 max. 3 kilometry, więc nie pisz bzdur.

  • 0

    16. ~Franek  2012-01-04 14:24:13  host: public14349.xdsl.centertel.pl

    Raczej nie podali bo i tak podczas zabawy mało kto ci będzie dzwonił bo jest głośno i w ogóle. Co do ilości smsów to dużo, ładny wynik . I co do transferu danych też dużo jak nawet bardzo dużo.

  • 0

    17. ~Katja  2012-01-04 14:43:46  host: public-gprs334350.centertel.pl

    Ja tam nie miałam problemu z wysyłaniem oraz odbieraniem smsów, mieszkam w małym miasteczku (30tyś) ale wysyłałam oraz odbierałam od znajomych z większych miast (Wawa, Łódź) i bez problemu 00:03 dało się wysłać.

  • 0

    18. ~Sako  2012-01-04 16:32:17  host: 77-255-35-188.adsl.inetia.pl

    Hmmm pewnie zależy to od liczby osób w jednym miejscu, bo jak na placu konstytucji dajmy na to jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi chcących połączyć się w tym samym momencie to wiadomo ;)

  • 0

    20. ~  2012-01-05 12:45:54  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl