Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki Plusa

Sylwestrowe statystyki Plusa

WitekT 2 Stycznia 2009 13:26

0 0

Od 30.grudnia do 1. stycznia klienci sieci Plus wysłali 675 tys. MMS-ów, o ponad 2% więcej niż przed rokiem, oraz ponad 170 mln SMS-ów, prawie 9% więcej niż w roku ubiegłym.

Najwięcej SMS-ów - około 61 mln - wysłano 31. grudnia.

Liczby te nie obejmują MMS-ów i SMS-ów wysłanych z aplikacji, np. z bramek SMS-owych, ani też wiadomości otrzymanych przez klientów Plusa.




Zobacz: tegoroczne, Sylwestrowe statystyki Ery, Orange i Play.
Zobacz: zeszłoroczne, Sylwestrowe statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.

Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~zxcv  2009-01-02 13:32:51  host: ip-92-42-118-57.uznam.net.pl

    fajnie sms i mms.. ale dodzwonić się z Plusa gdziekolwiek w sylwester nie dało się do 2;/

  • 0

    2. ~wer  2009-01-02 13:38:18  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    w sumie mały przyrost MMS ów, tylko 2 %, myślałem że więcej tego będzie

  • 0

    3.  2009-01-02 13:40:37

    Widać,że stosunkowo niewiele osób wykorzystuje mmsy.

  • 0

    4. ~ttt  2009-01-02 13:46:03  host: ip-94-42-37-77.multimo.gtsenergis.pl

    I po co są te statystyki publikowane? W żaden sposób nie wpływa to wycenę Polkomtela.

  • 0

    5. ~re3  2009-01-02 13:47:17  host: ars158.internetdsl.tpnet.pl

    MMS-Y w plusie są drogie. Gdyby zrobiono je rzędu 20 gr jak to ma miejsce w play to by z pewnością ich popularność wzrosła.

  • 0

    6. ~kwistas  2009-01-02 13:47:58  host: w3cache.wignet.pl

    Ja tylko dzwoniłem nie było sensu wysyłać sms.

  • 0

    7.  2009-01-02 13:50:07

    ttt: bo to ciekawostka? I raczej bardzo poczytna patrząc na statystyki odsłon i ilość komentarzy... Gdzie napisaliśmy, że to ma wpływać na wycenę? Kto i gdzie tak mówił?

  • 0

    8. ~  2009-01-02 13:51:14  host: w3cache.wignet.pl

    Wideorozmowy nawet w czasie największego obciążania czyli między 0.00 a 2.00 nie było problemu z obrazem i dźwiękiem.

  • 0

    9. ~ttt  2009-01-02 13:55:03  host: ip-94-42-37-77.multimo.gtsenergis.pl

    WitekT: przecież nie piszę, że napisaliście. Piszę tylko o swojej obserwacji bo nie widzę sensu podawania tego typu statystyk. Ten rzecznik Playa mi się ostatnio spodobał bo sam stwierdził to samo co ja. Czy Orlen podaje ile sprzedał benzyny w Sylwestra, czy Polmos podaje ile ludzie kupili wódki w Sylwestra? Nie. Więc nie wiem, po co te statystyki. Ale jeśli ktoś bez nich nie potrafi żyć to już w to nie wnikam.

  • 0

    10.  2009-01-02 14:00:55

    ttt: no ale najwyraźniej wiele osób na to czeka, skoro są to tak komentowane newsy...

  • 0

    11.  2009-01-02 14:16:27

    Zgadzam się Witku statystyki muszą być, ale przydałyby się jakieś tabelki i w których są dane od reszty i z zeszłego roku. Coś jak tabelki sprzedaży telefonów z podziałem na producentów.

  • 0

    12. ~J  2009-01-02 14:36:11  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @ttt: Pojechałeś teraz jak w tym kawale. Amerykanie w 1975 zadali pytanie komputerowi radzieckiemu: Ile par butów rocznie przypada na 1 Rosjanina? Komputer wk****ony odpowiada: A WY DYSKRYMINUJECIE CZARNYCH!!!

  • 0

    13.  2009-01-02 14:36:47

    Te statystyki miałyby sens, gdyby operatorzy podawali to samo... A tu jeden podaje odebrane i wysłane, drugi podaje z bramkami SMS, a trzeci skromnie i uczciwie same wysłane... I jak tu cokolwiek porównać.

  • 0

    14. ~bart4  2009-01-02 14:54:27  host: public-gprs22220.centertel.pl

    W Plusie liczba smsow miazdzy mmsy, zobaczymy jakie proporcje pomiedzy smsami i mmsami podadza pozostali.

  • 0

    15. ~dt  2009-01-02 19:50:53  host: wap.plusgsm.pl

    troche eskow w sylwestra wyslalem ale i tak wolalem dzwonic. Rok temu nie bylo problemow z polaczeniami i w tym rowniez bez problemu do kazdego sie dodzwonilem.

  • 0

    16. ~  2009-01-02 23:20:16  host: f96-048.opera-mini.net

    @1: albo jesteś agentem orangutanów, albo mieszkasz na jakimś zadupiu, gdzie jeden bts obsługuje cały powiat.

  • 0

    17. ~dechomenon  2009-01-03 03:39:33  host: 212.67.159.28

    mi bardzo ciężko było by przeprowadzić taką statystyke z jakiego opa gdzie nie można się dodzwonić i przez ile czasu...ponieważ na takie imprezy nie zabieram telefonu...:)

Dodaj swoją opinię