Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki Orange

Sylwestrowe statystyki Orange

WitekT 5 Stycznia 2010 10:38

0 0
31. grudnia i 1. stycznia klienci Orange wysłali prawie 130 mln SMS-ów i niespełna milion MMS-ów.

 

SMS

MMS

31. grudnia 2009 roku

66.559.457

605.502

1. stycznia 2010 roku

62.227.652

360.552


Zobacz: tegoroczne, Sylwestrowe statystyki Play i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Sylwestrowe statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.
Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Orange, Play i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange i Plusa.



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2010-01-05 10:49:25

    czemu tabelka przy oręcz, a przy Plusie np. nie? :D a nie lepiej zebrać do kupy statystyki i zrobić 1 news w tabelkami i porównaniami? :) w tym newsie rozbicie ile 31 XII, a ile 1 I, a w newsie Plusie znowu piszecie w okresie 30 XII-1 I. Więc tak byłoby czytelniej ;)

  • 0

    3. ~  2010-01-05 10:52:01  host: v05-08.opera-mini.net

    statystyka ładna.w orange to sa w abo/mix jakies pakiety mms?jakos duzo tych mms.mirekb

  • 0

    4.  2010-01-05 10:52:14

    papszmir: bo każdy liczy inaczej - PTC (o ile poda) mówi o wiadomościach wysłanych i odebranych, Plus tylko o wysłanych, a Orange o wysłanych także z mBoxa i bramek. Tego się nie da porównać.

  • 0

    5.  2010-01-05 10:55:43

    ale tabelkę się da zrobić ;)

  • 0

    6.  2010-01-05 10:57:19

    papszmir: jak chcesz zrobić tabelkę dla Plusa, jeżeli oni podają zbiorcze dane dla 3 dni i dane z jednego, "najruchliwszego" dnia?

  • 0

    7. ~  2010-01-05 11:02:09  host: v07-15.opera-mini.net

    Widać duży spadek aktywności klientów Orange w porównaniu z Plusem. Wynika to zapewne z ilości klientów. Plus ma ich sporo więcej a szczególnie małolatów, którzy w SMS-ach są najlepsi. Te statystyki żeby coś mówiły powinny też uwzględniać voice w tych dniach. 60 mln mniej to naprawdę dużo.

  • 0

    8.  2010-01-05 11:06:06

    ja bym nie pisał o spadku aktywności klientów orange i nie wyciągał aż tak daleko idących wniosków. Przecież sporo osób jak chce złożyć życzenia w nowy rok, święta itp, to po prostu dzwoni. Dlatego dla mnie takie statystyki są średnio miarodajne.

  • 0

    9. ~benny  2010-01-05 11:08:31  host: public-gprs92339.centertel.pl

    takie zestawienia, robione przez każdego opa w inny sposób to tylko zabawa, liczą się wyniki kwartalne

  • 0

    10. ~~benny  2010-01-05 11:43:13  host: c20-159.blackberry.net

    Widze ze niektorzy maja problemy ze zrozumieniem. Jak mozna zestawic w tabelce nieporownywalne dane?

  • 0

    11.  2010-01-05 11:51:22

    Dzwoni? W tym okresie żeby się dodzwonić, z orange, lub na orange trzeba było znalezć otwarta linie...

  • 0

    12.  2010-01-05 11:52:51

    @11. A ja tam w sylwka dzwoniłem na orange parę minut po północy i nie było problemów.

  • 0

    13. ~  2010-01-05 11:57:53  host: user-89-108-225-50.mobile.playmobile.pl

    @11: Hehe, trafiłeś w sedno :-) właśnie tak to jest z orange...

  • 0

    14. ~  2010-01-05 13:22:02  host: v13-03.opera-mini.net

    A mnie orange zawiodło w sylwestra. Niestety o północy nie szło zadzwonić a smsy wysłane 31 grudnia doszły 1 stycznia.

  • 0

    15. ~  2010-01-05 13:39:43  host: v02-07.opera-mini.net

    Oj straszne doprawdy doszly troche pozniej oj oj. A zadzwonic mozna w nowy rok pozniej bo o polnocy NORMALNI ludzie to sie bawia

  • 0

    16. ~e66  2010-01-05 15:20:58  host: chello089072168164.chello.pl

    tyle lat Ludkowie korzystacie z telefonów mobilnych i w Sylwestra i nie w Sylwestra i takie pierdoły wypisujecie, a to że nie można się połączyć, a to że sms doszedł następnego dnia, to są tylko urządzenia techniczne, mają prawo nie zadziałać po co tym się tak podniecać, nie macie ciekawszych zajęć ?

  • 0

    17. ~~e66  2010-01-05 15:26:31  host: c20-122.blackberry.net

    Do 14: toz to tragiedia

  • 0

    18. ~  2010-01-05 16:46:15  host: 212.160.172.70

    #3 sa 1000sms/500mms

  • 0

    19.  2010-01-05 17:12:43

    130mln smsów przy około 15mln klientów to niezłe staty, ja może tak dużo nie wysyłałem, może 3 czy 4, szły bez problemów u mnie.

  • 0

    20. ~Pon  2010-01-05 17:25:30  host: 87-205-195-41.adsl.inetia.pl

    Wyniki mają jakie mają. Pewnie jak to w Orange zdarzały się zapchania i sieć zajęta ale u nich to normalne. Ale przynajmniej nie tak jak w Play że przy och tak małym obciążeniu niezłe kłopoty były.

  • 0

    21.  2010-01-06 11:15:47

    @4 Typowy przyklad manipulacji danymi przez W3 skoro na przyklad podaja dane z bramki sms. Perwa. Jak ja nie cierpie calej tej trojki za manipulowanie ludzmi. Gadali, gadaja i beda gadali JEDNYM glosem. Oligopol i tyle.

Dodaj swoją opinię