Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki Orange

Sylwestrowe statystyki Orange

WitekT 2 Stycznia 2009 16:19

0 0
31. grudnia i 1. stycznia klienci Orange wysłali ogółem 127 mln SMS-ów i ponad 850 tys. wiadomości MMS.

31. grudnia było to dokładnie 68.018.736 SMS-ów oraz 549.177 MMS-ów, a 1. stycznia - odpowiednio 59.347.331 SMS-ów i 302.447 MMS-ów.

Zobacz: tegoroczne, Sylwestrowe statystyki Ery, Play i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Sylwestrowe statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.

Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~  2009-01-02 21:33:53  host: buh11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19 Witek, ale to wzrost w analogicznych okresie 2007 r?

  • 0

    22. ~  2009-01-02 22:31:04  host: oo6.ipartners.pl

    http://siteanalytics.compete.com/telepolis.pl/

  • 0

    23. ~kwistas  2009-01-02 22:42:20  host: w3cache.wignet.pl

    Ja dzwoniłem więc do statystyk się nie dołożyłem.

  • 0

    24. ~kwistas  2009-01-02 22:52:00  host: w3cache.wignet.pl

    Ale wy macie nie tak z głową jak zwykle fanatycy sieci się odezwali Plus zgania na Orange, że zawyżyli Orange na Plusa, że sobie dodaje więcej godzin Plajowcy to się wszystkich czepiają i tylko ciastem napychają. Nawet wielki fanatyk Plusa się odezwał pan papszmir i oczywiście na korzyść Plusa. Naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy? Tylko takie dogryzanie sobie? Statystyki statystykami, sieci komórkowe między sobie pokazują i niby się chwalą. Żeby statystyki były prawdziwe trzeba by było do każdej sieci wysłać niezależnych ekspertów którzy by podliczyli wszystko. A wy zachowujecie się jak "przedstawiciele" sieci komórkowych, udajecie znachorów i tak naprawdę o tym nie macie zielonego pojęcia. Po prostu żal.

  • 0

    25. ~  2009-01-02 22:59:57  host: f96-048.opera-mini.net

    @3 i 9: no właśnie, a z Plusa i Ery mogłem dzwonić prawie normalnie (kilka % zajętości sieci). I dlatego może i orange wysłało więcej sms-ów.

  • 0

    26. ~  2009-01-02 23:14:52  host: f96-048.opera-mini.net

    Od kiedy to 650 tys = 549 tys + 302 tys? Orangutany jak zwykle oszukują!

  • 0

    27.  2009-01-02 23:21:15

    21: niestety nie, zdecydowanie mniejszy - z wielu względów. trochę mniej mnie było (i newsów) w 2008 roku, poza tym pomału odbijamy się CHYBA od sufitu maksymalnej liczby użytkowników niszowych serwisow telekomunikacyjnych...

  • 0

    28.  2009-01-03 01:25:42

    Jesli telepolis nie jest jednym z najpopularnejszych serwisow telekomunkacyjnych do powiedzcie jake strony sa czesciej odswiedzane... nie róbmy komedii GOL? Od 3 lat news to 3 slowa link do pdfa. Czasy gdy pod newsem na golu pojawialo sie 100 komentarzy juz minely i nie wroca sami tak sobie zrobili. Dziekujemy telepolis ze istniejecie wszystkiego dobrego w nowym roku.

  • 0

    29.  2009-01-03 09:41:05

    #28: Wystarczy wejść na tą stronkę co kolega #22 podał i dopisać gol-a. Wtedy prawda wyjdzie na wierzch. Gol jest na dnie :)

  • 0

    30. ~  2009-01-04 00:11:45  host: bkz149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badziewne Orange znowu mi naliczyło kasę za połaczenia w święta i sylwestra na 78zł, gdzie rozmowy miały być w te dni również darmowe. Syf, syf syf i jeszcze raz syf. W przyszłym roku będę już korzystał z innej sieci a banda oszustów z Orange niech się pałuje. Brat z ery oczywiście rozmawiał sobie za darmo i naliczyli mu aż 0zł i 0 gr. Jestem wkur...!

  • 0

    31. ~martinezowiec  2009-01-04 21:01:40  host: c78-142.icpnet.pl

    Dlaczego Witku nie słuchasz kolegi 26., który słusznie zauważył, że 650 tys =/= 549 tys + 302 tys? Błąd jest w komunikacie prasowym czy też Telepolis się nieco przeliczyło?;-)

  • 0

    32. ~  2009-01-04 21:52:58  host: w3cache.wignet.pl

    30. niby jak za darmo rozmawiał w Erze? jaka usługa?

  • 0

    33. ~blond_blondyna  2009-01-04 23:49:44  host: dynamic-78-8-82-176.ssp.dialog.net.pl

    Statystyki są bardzo niedokładne. Podobno wysłano 68.018.736 sms'ów. Z moich obliczeń wynika, że było ich 68.018.737. Po dodaniu mojego, oczywiście.

  • 0

    34.  2009-01-05 08:14:09

    martinezowiec: mój błąd i przeoczenie - już poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    35. ~  2009-01-05 11:17:25  host: brr3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32 no jak to jak za darmo? Ma swoje 2000 minut do 5 numerów plus coś tam koło 200 minut do wszystkich. I sobie z tego skorzystał. A ja mimo ze mam darmowy numer to nie ważne. Mnie musieli policzyć osobno. Złodzieje. A miał się w tym roku darmowy numer wliczać w sylwestra i święta co nie?

  • 0

    36. ~  2009-01-05 11:56:03  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    boże ale połowa ludzi tutaj jest pusta.porażka

  • 0

    37. ~  2009-01-05 22:47:26  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    @32: kwistas jak to jak? NORMALNIE, nie to co w orangutanie. Zresztą #35 Ci napisał. To się nazywa Era Komfort czy tam Nowy Komfort. Zresztą i w niektórych innych to chyba jest.

  • 0

    38.  2009-01-06 15:28:22

    Mam w nosie statystyki.Interesowało mnie to,że 1 stycznia nie mogłem nigdzie zadzwonić ani wysłać smsa.Znikało nawet logo Orange.Jak się już pojawiło/logo/to nie można było sprawdzić nawet stanu konta/*124*#/Dopiero 2 stycznia o 08:30 wszystko wróciło do normy jak ręką odjął.Nie wiem czy to awaria/przeciążenie/ nadajnika,czy celowe działanie.Era nie miała takich problemów.

  • 0

    39. ~sieć orange  2009-01-09 13:34:28  host: cc.azsoft.pl

    Jak narazie orange zdominowało nasz kraj i w sylwestra nastąpiło przeciążenie sieci dlatego tez były problemy z wysyłką smsów czy też wykonywanymi połączenia...Pozdrawiam sieć orange

  • 0

    40. ~  2009-01-10 02:04:59  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    orange niczego nie zdominowało. Połowa tych rzekomych 14 milionów to prepaidy, które dawno nie powinny byc aktywne (bo nie są aktywne tak naprawdę). Jedyne co orange zdominowało, to MARNOSĆ NAD MARNOŚCIAMI :-D

Dodaj swoją opinię