Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sylwestrowe statystyki Ery

Sylwestrowe statystyki Ery

sirmark 2 Stycznia 2007 13:52

0 0
W Sylwestra i Nowy Rok (31.12.06-01.01.07) klienci Polskiej Telefonii Cyfrowej wysłali i odebrali rekordową liczbę prawie 160 mln krótkich wiadomości tekstowych SMS. Jest to ponad 44% więcej niż w tym samy okresie roku ubiegłego. Coraz popularniejsze stają się także wiadomości multimedialne MMS; ich liczba przekroczyła 570 tysięcy, czyli o około 43% więcej niż w roku ubiegłym.

Zeszłoroczne statystyki Ery z przełomu roku podaliśmy w tej wiadomości.


Sylwestrowe statystyki Orange podaliśmy w tej wiadomości, a Plusa w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-01-02 14:22:45

    No ja w tym roku wyjątkowo mało esemesów dostałem... Podobnie znajomi - zrobiłem "wywiad" w tej sprawie ;-) Ale też wszyscy mówili, że mniej wysyłali. No i po raz pierwszy na zabawie sylwestrowej nie było widać ludzi klepiących pod stołami esemesy. Kiedyś życzeń nie można było złożyć bo każdy esemesy albo czytał albo wysyłał... Ja tylko dwa połączenia wykonałem - do dzieci .

  • 0

    2.  2007-01-02 14:26:35

    ja przeciwnie.To najprostsza forma złożenia życzen, a dzwonić nie ma czasu i nie zawsze chce się z kimś gadać, a chce się tylko złożyć życzenia. Na pokazanie, że o kimś się pamięta, czy miło wspomina:P najlepszy jest sms czy mail.

  • 0

    3.  2007-01-02 14:28:58

    w sylwestra w Erze bylo przegiecie o dodzwonieniu sie gdzies od 00:00 do 01:00 nie bylo mowy . Choc do mnie sie dwom osobom z ERY udalo. SMS dochodzimy po 2 godzinach .

  • 0

    4.  2007-01-02 14:35:23

    Neo - to ja wysłałem e-maliową drogą życzenia... właśnie dlatego, żeby komuś przypomnieć, że się o nim pamięta czy miło wspomina. Pozwoliło mi to dodatkowo na znacznie fajniejsze przekazanie tych życzeń. A tak w ogóle to wysyłam pocztą ok. 20 kartek świąteczno-noworocznych co roku ;-) Życzenia mailowe i esemesowe szczególnie to raczej do kolegów i dalszych znajomych wysyłam...

  • 0

    5. ~zb  2007-01-02 14:35:53  host: dpt102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie wiem, ja nie narzekałem.A życzenia złożyłem kilku osobom w Erze.

  • 0

    6. ~Robo  2007-01-02 14:36:52  host: bck6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnie we Wrocku do okolo 02.00 był totalny korek w Erze. Nawet przekazniki 3G nie pomogły.

  • 0

    7.  2007-01-02 14:39:51

    a do mnie dopiero dochodzą eski od Orange wysłane. Z kolei u mnie w Erze było w miare dobrze, na pewno lepiej niz rok temu.

  • 0

    8.  2007-01-02 14:44:15

    a ja w plusie o 00.00 wysyłam sms a tu zaraz raport dzwonie i bez problemu byłem w ciężkim szoku ;) plus się postarał w tym roku ;)

  • 0

    9. ~andrew  2007-01-02 14:56:08  host: dol214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ja podobnie miałem w omawianej tutaj Erze. może zalezy od miejsca z którego się dzwoni czy pisze, ja w wwie mialem luzik z Erą

  • 0

    10. ~  2007-01-02 15:03:08  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    a ja inaczej,wolę zadzwonić i osobiście złożyć życzenia.Wtedy czuć kontakt z drugą osobą,słychać jego barwe głosu,emocje.To zupełnie inna "jakość przekazu"

  • 0

    11. ~  2007-01-02 15:57:10  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Ja głównie dzwoniłem - u mnie Era to jedyna sieć z której dało się zadzwonić - Orange np. było zapachane "Sieć zajęta" do 1:00

  • 0

    12.  2007-01-02 16:06:14

    U mnie w Krotoszynie Era od 24 godz do 1 godz zapchana i nie mozna się było dodzwonić. Pozniej było już ok.

  • 0

    13. ~Zico  2007-01-02 17:00:40  host: 213.158.194.228

    U mnie (Krakow i okolice) z ERA nie bylo problemow zarowno z wysylaniem smsow jak i dodzwonieniem sie. Moze tylko smsy przekraczajace 160 znakow wisialy krotka chwile. Orange jak zwykle zapchane, a komunikat "siec zajeta" nieodlacznie towarzyszyl garstce moich znajomych, ktorych trzyma jeszcze umowa w tej sieci. Odnosnie Plusa nie mam niestety 100% potwierdzonych informacji ale podobno bylo niezle:-)

  • 0

    14.  2007-01-02 17:14:44

    u mnie w centrum Tarnowa (na rynku) gdzie bylo sporo osob (co widac na www.tarnow.pl ;) zarowno kilka min przed polnoca jak i kilkanascie min po polnocy bez problemow dodzwonilem sie do ery, do innych operatorow nie mialem takiej potrzeby

  • 0

    15. ~wole- orange.  2007-01-02 17:44:59  host: aclc151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i znow era podala wyslane i 0odebrane, takie rzeczy to tylko w erze.

  • 0

    16. ~wole- orange.  2007-01-02 17:47:10  host: aclc151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wogole to na innych stronach juz sa statystyki orange i plusa, np na telixie. Cos ostatnio telepolis neawsy co daje to sa dosc trocjhe stare. Nie wspomne juz ze strona sie zacina a Pan Tomaszewski obiecal od styczia nowy serwer

  • 0

    17. ~  2007-01-02 22:54:38  host: aclc151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i znów telepolis spi wszyscy juz podaja informacje o plusie o zmainach w numerach itd. coraz gorsza strona, az zal mi opuszczac jej a;le naprawde neawsy sa dziennie 3 i to z wielkim opoznienieniem panie Tomaszewski popraw sie pan, mam nadzieje ze to chodzi o przeprowadzke, bo widze ze warszawa juz nie olsztyn pozdrawiam

  • 0

    18.  2007-01-02 23:58:31

    Wysłano i odebrano. Raportów też "odebrano!" proporcjonalnie do wysłanych SMS-ów. Takie coś to tylko w ...

  • 0

    19.  2007-01-03 14:12:52

    info ile wysłanych a ile odebranych niewiele zmienia. chyba zawsze podawali łączną liczbe o ile sie nie myle.

Dodaj swoją opinię