Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sygic: nawigacja GPS z akceleracją 3D

Sygic: nawigacja GPS z akceleracją 3D

LuiN 12 Lipca 2010 10:33

0 0

Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program Sygic AURA Professional, który łączy zalety nawigacji GPS 3D z sieciami społecznościowymi.

aura iphone 3d aura iphone 3d aura iphone 3d

Program wykorzystuje mapy firmy TeleAtlas, rozbudowaną bazę danych POI, geotagowany serwis wiki i informacje z przewodników po mieście. AURA wyświetla rzeczywisty widok 3D uwzględniający wysokość i rzeźbę terenu oraz zabudowę, wykorzystując teksturowane modele budynków.

Aplikacja jako pierwsza używa technologii akceleracji 3D dostępnej na iPhonie, co przekłada się na szybkość i jakość trójwymiarowych wizualizacji. Nawigacja charakteryzuje się szybkim mechanizmem wyliczania tras, oferuje asystenta pasa ruchu, informacje drogowe w tym ograniczenia prędkości i radary.
Program umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie kontaktów z możliwością komunikacji telefonicznej. Mechanizmy społecznościowe pozwalają wymieniać informacje o ciekawych miejscach i obszarach z innymi użytkownikami programu.

Program jest w pełni funkcjonalny w wersji offline, jednak pozwala znacznie poszerzyć zasób informacji korzystając z Internetu. Przechodząc w tryb online można sprawdzać status i lokalizację znajomych, pogodę, stan zakorkowania dróg, jak również wymieniać się, np. danymi miejsca spotkania.

Nawigacja potrafi prowadzić zarówno po drogach, jak i chodnikach oraz ścieżkach w przypadku pieszych. Program oferuje informacje o ciekawych miejscach bazując na danych z renomowanych przewodników i Wikipedii.

Program do nawigacji Sygic AURA Professional (cała Europa) dostępny jest dla urządzeń iPhone w cenie 69 euro.

Źródło tekstu: Sygic, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~d  2010-07-12 13:30:45  host: aabd19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze by było żeby se to można apgrejdnąć z Sygica 9 dla N900.

  • 0

    2.  2010-07-13 08:08:44

    a czy na androida bedzie?? urządzenia z andkiem maja dedykowane procesory graficzne (tylko wiekszosc ma skopane sterowniki do nich) co może się przydać w renderowaniu grafiki 3d w w/w nawigacji. Nie wątpie ze na GT540 pojdzie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet