Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Swobodne rozmowy w sieci Era

Swobodne rozmowy w sieci Era

LuiN 20 Stycznia 2009 15:56

0 0

Od 23. stycznia Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza promocję Swobodne rozmowy. Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają dodatkowo do 1000 minut miesięcznie do wykorzystania w dowolnie wybranej tzw. strefie swobodnych rozmów.

Strefa ta działać będzie w ramach usługi Era Numer Stacjonarny. W celu aktywacji Strefy swobodnych rozmów należy zadzwonić z miejsca, które klient wybrał na taką strefę (np. z domu) pod numer 602900.




Promocja dostępna będzie w abonamencie już od 25 zł, w którym klienci otrzymają do wykorzystania 500 minut miesięcznie. W abonamentach powyżej 25 zł, otrzymają oni 1000 minut miesięcznie. Promocyjne pakiety minut będą przyznawane co miesiąc, przez cały okres trwania umowy.

Dodatkowe informacje na temat usługi dostępne będą na stronie Ery od 23. stycznia. Ponadto, w ofercie biznesowej Ery pojawia się nowy telefon - Samsung SGH-M8800 Pixon.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~:::darius86:::  2009-01-20 18:23:32  host: 212.160.172.70

    dzisiaj do mnie dzwonili z Biura Obsługi. wybrali mnie (no wow jestem specjalnym klientem) i mają dla mnie niepowtarzalną ofertę: pakiet 50 mega za 15 zł miesięcznie.

  • 0

    18.  2009-01-20 18:53:55

    Z jakim taktowaniem? Pewnie 50kB zamiast 100kB, i do tego jesteś w starej taryfie Co do newsa - nie ma co się przedwcześnie cieszyć...

  • 0

    19. ~  2009-01-20 20:54:35  host: dynamic-78-8-4-237.ssp.dialog.net.pl

    jesli to bedzie tak: aktywuje numer stacjonarny w sferze 022 to moge gadac za friko na numery stacjonarne warszawskie, to trzeba powiedziec ze nie zaglada sie w zeby darowanemu koniowi...

  • 0

    20. ~......  2009-01-20 21:24:48  host: 83.1.17.13

    pracuje w erze abonament standardowy za usługe to 5 zł brutto minuty są do ery i na numery stacjonarne, pakiety do wszystkich zależą od wyboru taryfy, minuty promocyjne można wykorzystać ze strefy czyli obszar minimum 500 metrów od miejsca zalogowania

  • 0

    21. ~  2009-01-20 21:29:22  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    do 20: minimum czy max 500 metrów??

  • 0

    22. ~mirekb  2009-01-20 21:39:39  host: apn-77-114-168-17.gprs.plus.pl

    @21 pewnie era liczy ze na 1rachunku sie dowiesz;-)minimum to jasne,nawet kolo1km działa.bez stresu..a jednak era mocna konkuruje z tp pod wzgledem ofert "z domu na stacjo"w sumie z calej 4 ma najlepsza oferte pod tym wzgledem..play tez sie wysilil po500min w play i stacjo przez 6 mies(potem stawki zgodne z cennikiem;-)) plus i orange maja to gdzies i w standardzie nie daja juz do sieci "i stacjo"..wbrew pozorom przy tak niskim mtr dla stacjo sie nie dziwie ze mozna zarobic piszac"do wszystkich"..

  • 0

    23. ~:::darius86:::  2009-01-20 21:42:15  host: 212.160.172.70

    20. - tylko pewnie minuty będą schodziły po wykorzystaniu abonamentu, co?

  • 0

    24. ~Olek  2009-01-20 23:03:40  host: 213.155.189.253

    Ja mam Era numer stacjonarny, strefa działa jeszcze ok. 4 km od zadeklarowanego miejsca.

  • 0

    25. ~m  2009-01-21 00:05:33  host: s32.zabrze.net.pl

    Z pewnoscia minuty nie beda schodziły po wykorzystaniu minut z abonamentu. To nie play ! Tak tez maja w obecnej promocji gdzie dodatkowe minuty z jedna lub 5 osobami schodza równolegle z minutami do wszystkich.

  • 0

    26.  2009-01-21 00:31:59

    Jak nie będzie pożerać minut z abonamentu to oferta super. Teraz mając nr stacjonarny za 5zł najpierw niestety żre drogie minuty z abonamentu a dopiero potem ze strefy domowej jest po 20 gr/min.

  • 0

    27. ~jass  2009-01-21 09:33:19  host: user-89-108-227-209.mobile.playmobile.pl

    Moj kolega ma ta usluge na swoim koncie w erze i ta usluga dziala nawet 15 km od miejsca w ktorym byla aktywowana... a te minuty pewnie beda do wykorzystania po tych z abonamentu.

  • 0

    28. ~:))  2009-01-21 10:15:08  host: chello084010144209.chello.pl

    ho ho - to jest ciekawe, a jeszcze bardziej czy inni operatorzy coś podobnego zaproponuję - rozumiem, że ta promocja jest za darmo?

  • 0

    29. ~boczi  2009-01-21 10:52:36  host: f96-065.opera-mini.net

    Jesli po abo bedzie schodzic (tak jak teraz w era nr stacj, mam po to by dzwonili do mnie taniej),to beznadzieja,zarobia na tym,ludzie beda dzwonic na sile po to,by miec 1kmin do sieci i stacjon, a jak beda chcieli gdzies indziej,to beda placic ponad abo.

  • 0

    30. ~zigzag  2009-01-21 10:54:55  host: dou227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dużo tych minut, no i na cały czas trwania umowy - to się tez liczy. Era mocniej uderzyła z promocjami ostatnio

  • 0

    31. ~arasson  2009-01-21 15:06:26  host: cxy74.internetdsl.tpnet.pl

    Przeczytajcie regulamin najpierw a potem rzucajcie hasła typu : "pewnie do wykorzystania po darmowych minutach..". W regulaminie jest opisana kolejność wykorzystywania darmowych minut. Jeżeli jesteś w strefie domowej (min. 500 metrów, chociaż czasami to jest pare kilometrów) dzwoniąc na Ere i stacjonarne wykorzystywane sa minuty z pakietu dodatkowego (1000 min) chyba, że ten numer na który dzwonisz jest aktywny jako pakiet "Wybrana osoba 200 lub 2000" to wtedy z idzie z pakietu "wybrana osoba". Bardzo fajna usługa, można trzepać rozmowy z chaty jak się patrzy. Pozdro

  • 0

    32. ~lemur  2009-01-22 09:52:00  host: dor17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie , jest tak jak opisałeś. Przy tej ilośći minut to w sumie z domu się gada za darmo przez całe 24 miesiące

  • 0

    33. ~Najtel  2009-01-22 14:49:50  host: hgp78.internetdsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o Era numer stacjonarny to udało mi sie dzwonić nawet z odległości 8 km od ustalonej strefy. W praktyce oznacza to że mieszkając w małej miejscowości można dzwonić na całym terenie miasta. W momenie wykonywania polączenia mamy informacje w postaci długiego sygnału dźwiękowego że znajdujemy się w sterefie domowej, więc nie ma możliwości żeby naliczyło nam na rachunku dodatkowej kwoty. No i na końcu - jest możliwość poszeżenia strefy na BOA lub w punktach APS.

  • 0

    34. ~_marek_  2009-01-22 16:22:52  host: alc22.internetdsl.tpnet.pl

    Czy są już dostępne szczegóły tej promocji??

  • 0

    35. ~buahaha  2009-01-23 12:20:39  host: 79.191.27.89

  • 0