Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Święta z Play Online

Święta z Play Online

LuiN 9 Listopada 2009 17:19

0 0

Abonament za 1 zł nawet przez 5 miesięcy, do 10GB na transfer danych, krótka umowa, możliwość przetestowania oferty bez ryzyka przez 7 dni, modemy od 1 zł - to wszystko w nowej promocji Play obowiązującej od 10. listopada.



W promocji Święta z Play Online przy wyborze taryfy 5GB abonament kosztuje 1zł przez pierwsze 3 miesiące w przypadku zakupu oferty w salonie. Przy zakupie w e-shop lub przez Telesales obniżona opłata obowiązuje pierwsze 4 miesiące.




W promocji Święta z Play Online przy wyborze taryfy 10GB abonament za 1zł przez pierwsze 4 miesiące w przypadku zakupu oferty w salonie. Przy zakupie w e-shop lub przez Telesales obniżona opłata obowiązuje pierwsze 5 miesięcy.

W przypadku jednej i drugiej taryfy umowa trwa 18 miesięcy, dostępne są modemy w promocyjnej cenie do 1 zł oraz obowiązuje promocja Sprawdź i Kup, czyli możliwość swobodnego testowania usługi przez 7 dni.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~tomiq  2009-11-09 18:49:09  host: apn-77-115-199-160.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe jakie nowe telefony pojawia sie na przelomie roku. Przy okazji konferencji powinni cos powiedziec wiecej. Telix napisal ze Motorola chce wprowadzic Dexta i Milestone do Polski.

  • 0

    22. ~  2009-11-09 18:59:04  host: v05-04.opera-mini.net

    ad 20. Ja tez w dzien czesto mialem ponad 500 kb/s i niezle chodzilo. Bardzo rzadko spadalo ponizej 250kb/s. Ogolnie bylem bardzo zadowolony. Obecnie siedzi u mnue karta mbank i czesciej mam edge niz hsdpa. Ale jak juz zlapie hsdpa to ponizej 1500kb/s nie spada. W Erze mam to samo. rcicho

  • 0

    23.  2009-11-09 19:17:53

    jak się zaczął zapychać net z Playa wróciłem do Generacji - i nie żałuję :-)

  • 0

    24. ~  2009-11-09 19:25:08  host: inet20909nr-2s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    U mnie ma kilka osob i niestety narzeka predkosc jest taka sobie wiadomo ograniczona ale najgorszy jest ten zasieg juz zapowiedzialy ze nie przedluza umowy wiadomo ma byc mobilny net a nie prawie mobilny i niestety ma to wszystko swoje odbicie w cenie za ten internet. Ten komu potrzebny net w podrozy nawet nie patrzy na oferte Playa taka prawda.

  • 0

    25. ~despera  2009-11-09 19:43:52  host: v07-15.opera-mini.net

    A nadajnik nodeB jest w pakiecie?

  • 0

    26. ~blablabla  2009-11-09 19:57:34  host: 188.33.43.223

    @20 mirek b Z 18km miałeś 0,6-08 Mb? Dziwne, jeszcze dziwniejsze, że modem Ci zasięg chwycił.No chyba że masz dobrą antenę- wtedy to ma sens.

  • 0

    27. ~driver  2009-11-09 20:06:32  host: apn-77-114-230-19.dynamic.gprs.plus.pl

    24 Bzdety piszesz z doswiadczenia wiem ze nie ma sensu nawet wlaczac netbooka poza miastami w trasie.

  • 0

    28.  2009-11-09 20:12:13

    24 & 27 przerabialiśmy to już tysiące razy, każdy wie gdzie jest internet Playa, barany Playa nie biorą, więc oszczędźcie sobie te wypociny.

  • 0

    29. ~  2009-11-09 20:13:55  host: v08-05.opera-mini.net

    @26 rok temu przypadkiem wybrałem wybor reczny sieci i pokazało 3g.jest to obszar gdzie krzyzuje sie zasieg p4 z az 3bts(2,18,22km) i 1 nodeb 18km.jak mam tam wybór automatyczy sieci loguje sie w polkomtelu w zasadzie na amen ;).na mini mix mam recznie ustawione p4 ale maja miedzy23a7 przerwy,tak na 20min,bts mam od 30dni.mirekb

  • 0

    30.  2009-11-09 22:37:37

    Cala prawda o play on line na abonament na nadajnikach 3G P4: W malych miastach dziala niezle, na codzien uzywam go jednak we Wroclawiu w kilku stalych lokalizacjach i bywa bardzo roznie z transferem. Teraz mam mieszane uczucia czy mam za miesiac przedluzac czy nie umowe. Na jednym NodeB jest prawi zawsze 500kB lub nawet 1Mbit a w innej lokalizacji wieczorami predkosc downloadu spada do 100kbit i to juz nie jest wygodne korzystanie z netu, bo nawet duze zalaczniki poczty sie dlawia. Co ciekawe upload zawsze jest na max modemu czyli niecale 300kbit

  • 0

    31.  2009-11-09 22:39:38

    Wydaje mi sie ze P4 musi zainwestowac w zwiekszanie pojemnosci sieci w duzych miastach bo zaczyna sie tragedia w niektorych lokalizacjach przez ilosc userow ciagnacych z sieci p2p

  • 0

    32.  2009-11-09 22:44:58

    To czas zablokować P2P, bo to odbija się nawet na kliencie korzystającym ze zwykłego telefonu.

  • 0

    33.  2009-11-09 23:07:11

    no co tu komentować? oferta jak oferta... promocja ;-)

  • 0

    34. ~  2009-11-10 00:54:15  host: 188.33.165.160

    31 masz rację co z tego że stawiają nowe Btsy na zadupiach jak w dużych miastach rośnie ilośc klientów na net Playa a nadajniki już ledwo zipią, odbije sie to na jakości rozmów i transferze. Play powinien postawić więcej nadajników w dużych miastach, tak aby dały rade obsłużyć też tych nowych klientów z idącej właśnie promocji :)

  • 0

    35. ~a  2009-11-10 01:51:44  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    Luin, a kogo interesuje ile miesiecy abo bedzie za zlotowke? bo w zasadzie tego dotyczy 90% notki. operatorzy serwuja abo za zlotowke by ciemny lud to kupowal, a Wy zamiast rzeczowej analizy ile za miesiac ale juz po promocji, dostosowujecie sie do tego wciskania przez operatorow abo za zlotowke. a ze akurat Playa promocja, coz, zbieg okolicznosci? hmmmm...

  • 0

    36. ~jass  2009-11-10 08:50:33  host: 188.33.253.43

    Na moim Play Online umowa mi sie konczy za miesiac i gdyby w moim miescie Orange mialoby zasieg UMTS to bym przeszedl do Multimo ale na razie zostane chyba w Play tylko na umowie bezterminowej.

  • 0

    37. ~jass  2009-11-10 08:52:09  host: 188.33.253.43

    Obecna predkosc mojego to 935.80kbps

  • 0

    38. ~a  2009-11-10 09:02:27  host: chello089079123148.chello.pl

    35: nie zgodze sie. To akurat bardzo wazne ile jest miesiecy za 1 zl, bo to determinuje srednia miesieczna cene. Jesli beda np 4 miesiace po 1 zl przy abo 45 zl to daje ci to cene 35,22 zl miesiecznie. Jak ktos nie ma wiec operatora w okolicy to moze mu styknie za te pienaidze.

  • 0

    39.  2009-11-10 11:41:25

    #34. Dokładnie tak jest. Mieszkam we wrocławiu - odległość od bts playa 800m. Transfery praktycznie zawsze poniżej 150 kb/s. A w szczycie zwyczajnie wywala modem z nadajników i nie ma internetu. "Internet" w Play to jest atrapa i parodia internetu i nie jest warta nawet 10 PLN miesięcznie. Bts Plusa jest 1500 metrów ode mnie i na tym samym modemie NIGDY nie zszedł poniżej 1 Mbit/s. A z reguły jest to 2-3,6 Mbit/s. To jest PRZEPAŚĆ jakościowa pomiędzy tymi operatorami.

  • 0

    40. ~robi  2009-11-10 13:42:32  host: chello084010102197.chello.pl

    Co chwilę 'super';) newsy że Play Online to czy tamto... Kiedy będzie informacja że Play Online przestał być głównie OFFline? Nudzi już ten pseudo informacyjny szum wokół czegoś (PlayOnline) czego bardziej nie ma niż jest...

Dodaj swoją opinię