Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Święta w "utrzymaniówce" Ery dla indywidualnych

Święta w "utrzymaniówce" Ery dla indywidualnych

WitekT 2 Grudnia 2008 08:53

0 0

Oprócz tego, że telefon w Erze można wymienić już w taryfach indywidualnych nawet 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, operator przygotował dodatkowe, świąteczne oferty utrzymaniowe.

Od 5. grudnia Klienci, którzy wybiorą przy przedłużaniu umowy taryfę Nowa Era 120, 200 lub Era Relaks, dostaną za 1 zł aparat fotograficzny Samsung S760 (7 Mpix, 3-krotny zoom optyczny).

Pojawi się także możliwość wzięcia na przedłużenie umowy iPhone’a 3G z taryfami jemu dedykowanymi. Niestety, cena telefonu, jak i abonamentu, jest identyczna jak dla nowych klientów. Szerzej o taryfach i cenach pisaliśmy w tej wiadomości.




Ciągle można otrzymać dodatkowe bonusy takie, jak 50% rabatu na usługę 5 wybranych osób 2000 przez cały okres trwania umowy czy darmowy blueconnect 50 MB przez 2 miesiące. Obie promocje dostępne są od taryfy Nowa Era 80 wzwyż. Dodatkowo, każdy może otrzymać darmowo na 5 miesięcy usługę Era Numer Stacjonarny.

Pojawiły się nowe telefony w ofercie. Są to SonyEricsson XPERIA X1, HTC Touch Pro (pod marką MDA Vario IV, w wersji z AutoMapą lub bez) oraz LG KC910 Renoir.

Obniżono ceny następujących telefonów: SonyEricsson K850i (w wersji z drukarką i bez), Nokia 6500 slide, Samsung SGH-U600 oraz Sagem my721X.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~mirekb  2008-12-02 10:39:01  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @10 pewnie po14 pojda newsy..ciekawe czy dadza w sieci i stacjo bez pakietów 25gr/min czy wymyslili jakies badziewie

  • 0

    14. ~  2008-12-02 10:39:34  host: wap.mobile.project4.pl

    od kiedy ta oferta obowiazuje.Bylem przed chwila w salonie i powiedzieli ze za kilka dni ta oferta wchodzi.Kobieta sciemniala ze nie moze podac daty obowiazywania tej oferty.

  • 0

    15. ~3m  2008-12-02 10:40:01  host: aji135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech lepiej urealnią ceny N82, E66, E71 i jeszcze kilku innych modeli. Nikt nie mówi o tym,by były za złotówkę w taryfie za 20zł, ale np w takiej NE80 za 65zł telefony te kosztują tyle, co niebrandowane z Nokia Poland. Pamiętacie te teksty o fenomenie polskiego rynku:). Przecież operatorzy jawnie robią niedoinformowanych ludzi w balona. Powinno być prawnie zakazane umieszczanie zwrotów typu "w promocyjnej cenie" w odniesieniu do takich tabel.

  • 0

    16. ~  2008-12-02 10:42:51  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #10: na pewno będzie po godz. 22, kiedy małe dzieci już śpią :)

  • 0

    17. ~AK  2008-12-02 10:45:46  host: merkury.jarsat.pl

    ~ biotyt - Równiez czekam na to co zaoferuje MK, ciekawe do ilu obniza stawki. MK ma jedna zasade - prosto bez pakietów bez trudnych koncówek dlatego teraz jest 50 gr za min. i 15 gr za sms. Jezeli MK wprowadzi np 45 gr/min. do wszystkich i 15 gr/min. wewnatrz sieci i na stacjonarne to bedzie miłe zaskoczenie :). A co do ery to za poł roku jezeli nic nie zrobia z TT to bardzo dużo straca - nie wszyscy czytaja regulaminy i do piero na własnej skórze poczują ze mozna w ciagu miesiaca zamówic tylko do pakiety. Zastanawia mnie teraz co Play przygotuje dla swoich pierwszych klientów na abo... wiosną 2009 ma ruszyc 5 operator wiec robi sie ciekawie ;]

  • 0

    18.  2008-12-02 11:07:50

    Ja uważam, że będą dalej trzymali się prostoty oferty. Obniżą pewnie stawki do poziomu 30-40gr/min do wszystkich sieci. To by był krok w zła stronę gdyby zaczęli rozróżniać stawki wewnątrz i poza sieć.

  • 0

    19.  2008-12-02 13:25:11

    w erze chyba sie naćpali i k...a zaszaleli

  • 0

    20. ~  2008-12-02 15:22:18  host: user-89-108-226-94.mobile.playmobile.pl

    A ode mnie na swieta otrzymaja wypowiedzenie umowy!! Bye Bye maszka(e)ro :P

  • 0

    21. ~Boj  2008-12-02 15:36:24  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    U mnie cała rodzina to Erowcy daleka i bliska rodzina o kumplach nie pisze ale oni tez maja w Erze Kiedy sprowadza do Ery Samsunga i450, i550 i i560 te fony są na Symbianie je nie wyobrazam sobie fona bez Symbiana

  • 0

    22.  2008-12-02 16:32:58

    ~ 20 - Złożyłem wypowiedzenie w salonie przed 2tyg, następnego dnia zadzwonił do mnie gostek z call center. Skończyło się tak, że dostałem 120min/360sms(Nowa Era 60) za 30 zeta przez pierwsze 12m-cy, później standardowe 45 zeta. Umowa na 2 lata z telefonem(SE K770i). Kurier przyjechał 2 dni później ;)

  • 0

    23. ~od kiedy  2008-12-02 17:14:53  host: bep144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od kiedy ta promocja? na stronie ery nadal są stare cenniki i oferty

  • 0

    24. ~tomek  2008-12-02 18:59:07  host: chello089078197128.chello.pl

    #20 to nic wielkiego nie wyczarowales z nimi.normalna oferta dla stalych abonentow.Gdybys mial abonament srednio 150 zlotych to wtedy warunki dopiero by Cie zaskoczyly.Klient ktory placi 30-60 zl to gorzej niz sredniak.Srednio za dobrego klienta uwaza sie takiego ktory zostawia co miesiac powyzej 85 zl.Powtarzam usredniajac.Pozdrawiam

  • 0

    25. ~dex  2008-12-02 20:13:02  host: router.zoz-brodno.waw.pl

    Pewnie ze oferta, jest ciekawa. Ja dostaje niezle warunki, podoba mi sie w tej sieci. Co do telefonow sa naprawde niezle i co i raz dochodza niezle nowosci!

  • 0

    26. ~mhm  2008-12-02 20:40:19  host: chello089078254165.chello.pl

    Czekam na X1 i Vario IV dla stalych abo. (abo indywidualni) , wciaz jest tylko mda compact IV :/ , w niezlej cenie ale wole zdecydowanie vario lub x1, moze telefonicznie sie cos dowiem. maja 2 miesiace inaczej przejde tam gdzie daja np vario :)

  • 0

    27. ~1jaa  2008-12-03 00:10:52  host: fcd154.internetdsl.tpnet.pl

    mda vario IV? gdzie się pojawił?

  • 0

    28. ~1jaa  2008-12-03 00:16:46  host: fcd154.internetdsl.tpnet.pl

    ze względu ze nie mogę edytować tego co napisałem, teraz widzę, że mda vario IV jest ale dla era biznes jutro dzwonie i się dowiaduje o klientów inwidualnych

  • 0

    29.  2008-12-03 00:37:53

    Dopisalem w newsie, ze czesc info dotyczy promo od 5. grudnia.

  • 0

    30. ~m  2008-12-03 16:52:46  host: s32.zabrze.net.pl

    Bardzo konkurencyjna oferta w stosunku do innych sieci. 2000 minut z 5 osobami za 15 zł i numer stacjonarny plus aparat o wartosci ok 220 zł na allegro. Swietnie !

  • 0

    31. ~dzet  2008-12-04 19:53:20  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    to prawda, naprawde dobra oferta utrzymaniowa ery. Aparat to spoko prezent. Zawsze mozna komus oddac. 2000minut z 5osobami to dobra oferta. A jesli ktos ma jeszcze dziewczyne i rodzine w sieci to rewelacyjnie!

  • 0

    32. ~pablos  2008-12-06 00:42:41  host: 87-205-60-232.adsl.inetia.pl

    Czy ktoś sie orientuje czy istnieje możliwość wgrania "automapy" do Xperii i czy ta nawigacja będzie w nim działała poprawnie???

Dodaj swoją opinię