Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Święci Mikołajowie z TP

Święci Mikołajowie z TP

WitekT 1 Grudnia 2004 14:19

0 0

W grudniu szpitale dziecięce, w których działa Telefon do Mamy będą odwiedzać Święci Mikołajowie. W ich role wcielą się pracownicy TP, którzy jako wolontariusze zgłosili się do akcji gwiazdkowej TP.

Już 1 grudnia ekipy Świętych Mikołajów pojawią się w szpitalach w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Wolontariuszom będą towarzyszyć znane postacie: Magdalena Stużyńska, Krzysztof Hołowczyc i Michał Milowicz. Mali pacjenci we wszystkich szpitalach, z którymi Telekomunikacja Polska współpracuje w ramach projektu Telefon do Mamy otrzymają upominki od Świętych Mikołajów, a do szpitalnych świetlic trafią książeczki i kolorowanki.
Akcja gwiazdkowa zbiega się w czasie z rozwiązaniem konkursu dla dzieci: Życzenia świąteczne z Telefonu do Mamy. Konkurs TP cieszył się ogromnym zainteresowaniem małych pacjentów, którzy nadesłali ponad 2000 rysunków i tekstów. Autorzy czterech najpiękniejszych prac w nagrodę otrzymają komputery multimedialne. Wyróżniono również czterdzieści prac, których autorzy dostaną gry edukacyjne, książki i zabawki. Każdemu dziecku, które wzięło udział w konkursie do domu zostanie przesłany specjalny dyplom.

Dzięki TP od roku mali pacjenci ponad 800 dziecięcych oddziałów szpitalnych w całej Polsce, w których działa Telefon do Mamy mają możliwość kontaktu z bliskimi. Dzieci otrzymują od TP bezpłatne karty telefoniczne TP Dzieciom. W szpitalach rozdano już ponad 100 000 takich kart, a mali pacjenci rozmawiali z nich przez ponad 4 miliony minut. Projekt Telefon do Mamy jest częścią autorskiego programu charytatywnego Telekomunikacja Polska Dzieciom.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet