Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Święci Mikołajowie TP w szpitalach

Święci Mikołajowie TP w szpitalach

WitekT 6 Grudnia 2005 13:40

0 0

W grudniu szpitale, w których działa Telefon do Mamy odwiedzą Święci Mikołajowie. W ich role wcielą się pracownicy TP, którzy jako wolontariusze przyniosą chorym dzieciom prezenty, zorganizują zajęcia plastyczne, konkursy i zabawy.

Ponad 100 pracowników TP odwiedzi 119 oddziałów dziecięcych. Wolontariusze przekażą dzieciom upominki i specjalne karty telefoniczne do Telefonów do Mamy. Część Mikołajów przygotowała jeszcze dodatkowe niespodzianki dla dzieci: zajęcia plastyczne, konkursy, gry i zabawy.
Na każdy z ponad 1000 oddziałów dziecięcych, w których działają Telefony do Mamy trafią również upominki od TP tj. książeczki, bloki rysunkowe, kredki. Oprócz kart telefonicznych, które regularnie przesyłane są do dzieci przebywających w szpitalach, firma przygotowała karty pocztowe, aby najmłodsi mogli wysłać świąteczne życzenia swoim bliskim i kolegom.

Ponadto TP zorganizowała w szpitalach konkurs rysunkowy dla dzieci. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: komputer, odtwarzacz mp3 i gry multimedialne. Każdy uczestnik konkursu otrzyma specjalny dyplom. W ubiegłorocznej edycji konkursu otrzymaliśmy ponad 2000 prac dzieci, a najładniejsze rysunki można oglądać przez cały rok na kartach telefonicznych TP Dzieciom. Obecna karta świąteczna TP Dzieciom oraz kartki pocztowe, które trafiły do szpitali, ozdobione są właśnie nagrodzonymi rysunkami z ubiegłorocznej edycji konkursu.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~hettman  2005-12-06 15:22:21  host: 87.207.92.181

  u mnie już był święty mikołaj z TPSA - przynusł mi rachunek 3-ci raz z rzędu z podwojnie naliczonym abonamentem.A ja to bym chyba dał TPSA ruzge,z kolcami najlepiej. (moj komen. tyczy tylko tp,a tych dzieci mi bardzo zal i mam nadzieje ze wszystkie beda juz niedlugo zdrowe i na swieta beda juz w domciu,i mam nadzieje ze dla tych dzieciakow tpsa wysiliło sie bardziej niz z oferta handlowa dla ludzi)

 • 0

  2. ~pyp  2005-12-06 16:51:41  host: bbw186.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A ja mam zupełnie inne zdanie w tej kwesti. Ja uważam TPSA za chamów i złodziei, bo wiem jak oni traktują abonentów i jakie mają drogie usługi itp. Ale jeżeli chodzi o dzieci w szpitalach i ten program "TELEFON DO MAMY" to jestem pełen podziwu dla TP. Bo nikt inny na ten pomysł nie wpadł.Chociaż wiem że to że porozdają dzieciom milony kart to oni nawet nieodczuja ponieważ przychody TEPSY są KOLOSALNE.Ale i tak brava dla tepsy za taki program.

 • 0

  3. ~hettman  2005-12-06 17:44:36  host: chello087207092181.chello.pl

  @pyp- pewnie że nikt inny nie wpadł na taki pomysł bo nikt inny nie ma skarbonek porozwieszanych gdzie sie da.(m.in. w szpitalach)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet