Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego 2011

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego 2011

Ringu 17 Maja 2011 15:20

0 0

17. maja obchodzimy Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego, który znany był wcześniej jako Światowy Dzień Telekomunikacji. W tym roku święto obchodzone jest pod hasłem Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenach słabo zurbanizowanych.

Obchody w naszym kraju są organizowane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, odbędą się one 18. maja, w środę, w Pałacu Prezydenckim i Zamku Ujazdowskim w Warszawie.




Konferencja dotyczyć będzie m.in.: roli mediów elektronicznych w rewolucjach w Afryce Północnej i obywatelskich zastosowaniach Internetu w Polsce. Zgromadzeni będą debatować także o tym, czy marketing w sieci oraz nadużycia w dostępie do informacji mogą doprowadzić do nowych form totalitaryzmu.

Wieczorem planowane jest spotkanie przedstawicieli rządu ze środowiskiem teleinformatycznym. Podczas gali zostaną wręczone nagrody Infostar i Infostat.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 1

    1. ~  2011-05-17 15:26:49  host: t18-11.opera-mini.net

    A myślałem że pałac prezydencki to tylko samowola budowlana wokół cmentarza obok. To tam w ogóle coś się dzieje?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet