Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Światowa premiera ZTE Blade III

Światowa premiera ZTE Blade III

LuiN 4 Października 2012 16:00

0 0

zte blade iiiCzterocalowy wyświetlacz, dziesięciokrotnie więcej pamięci wewnętrznej, aktualizacja systemu operacyjnego oraz wciąż przystępna cena, to cechy nowego modelu z rodziny Blade.

Tak jak przy okazji premier poprzedników - Blade i Blade II (w Polsce pod nazwą Blade RBM w sieci Play) uwagę zwraca przystępna Blade III. Telefon ma posiada 4-calowy ekran WVGA (800x480 pikseli), Androida w wersji 4.0, 2,5 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD i aparat fotograficzny o matrycy 5 Mpix z funkcją autofocus.

Pierwszym rynkiem, na którym zaanonsowano nowego Blade’a jest region Skandynawii. W Szwecji dostępny będzie już w październiku w czarnej wersji obudowy za równowartość 720 zł, natomiast od września mieszkańcy Finlandii mogą kupować ten model w kolorze białym.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1. ~  2012-10-04 16:10:20  host: public-gprs157447.centertel.pl

    ucielo "cena" po wagę zwraca przystepna:)

  • 0

    2.  2012-10-04 16:19:47

    W ogóle 2 akapit to jaś bubel , w drugim zdaniu "ma posiada" ??? O co chodzi?

  • 1

    3. ~MlecznaKanapka  2012-10-04 16:25:09  host: 178-37-85-94.adsl.inetia.pl

    Taki chiński rywal S Advance, tylko pytanie jak sprawuje się w nim ten Amoled? No i z powodu braku flesza można się domyślać, że aparat nie jest najmocniejszą stroną tego telefonu.

  • -1

    4. ~kah  2012-10-04 16:47:13  host: 200-132-134-95.pool.ukrtel.net

    A po co flash? nie masz aparatu fotograficznego w domu?

  • 0

    5.  2012-10-04 16:48:53

    4@ to po co aparat w telefonie

  • 3

    6. ~wojsed  2012-10-04 16:52:06  host: acyq87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ZTE Blade II to NIE jest RBM One. RBM One to brandowany ZTE Blade. A ZTE Blade II nie było na naszym rynku. To że RBM One ma 5mpx zamiast 3,2mpx to inna sprawa. ZTE Blade wychodził brandowany w wielu markach (m.in. Orange San Francisco i Dell XCD35) i np różnił się aparatem, ilością RAM, ROM i ekranem AMOLED/TFT. ZTE Blade II nie wiele różni się od pierwszego Blade'a. Posiada Qualcomm MSM7227A 1GHz, zamiast MSM7227 600MHz.

  • -1

    7. ~user BLADE  2012-10-04 17:02:59  host: d189-188.icpnet.pl

    ZTE Blade RMB One Play - totalna porażka,funkcjonalność i sprawność taka sobie ,natomiast bateria... tragedia ,po 3 m-cach użytkowania i wyłączonych funkcjach jak wi-fi,GPS bateria nie trzyma na zwykłym czuwaniu nawet 24 godzin!!!,gaśnie w oczach...szit!!!

  • 0

    8.  2012-10-04 17:07:38

    @4: w domu pewnie ma, sęk w tym że raczej zwykle przy sobie go nie ma

  • 0

    9. ~  2012-10-04 17:14:23  host: 91.198.246.131

    @7 Czasem w moim też tak jest, że bez netu bateria trzyma 24h. Wtedy pomaga restart i znowu trzyma 3 dni.

  • 0

    10.  2012-10-04 17:21:03

    Alcatel 993 ma zbliżone parametry,jest na dwie karty sim,jest dostępny za 699 zł,więc ten Blade nieco spóżniony.

  • 0

    11.  2012-10-04 18:02:38

    @7 Jak kupujesz smartfona z najnizszej polki cenowej to nie spodziewaj sie, ze upieczesz na nim tosty. Osobiscie mam RBM One (ZTE Blade), ktorego kupilem w pierwszej promocji na grouponie za 299zl, i jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko zalezy od tego, do czego potrzebujemy smartfona. Ale takie pytanie nalezy sobie zadac przed jakim kolwiek zakupem czego kolwiek. Co do baterii - rzeczywiscie to nie jest mocna strona tego telefonu; z reszta jak wiekszosci budzetowych tabletow. Za to cena jest atrakcyjna... cos za cos.

  • 0

    12.  2012-10-04 18:21:36

    &: mam używam go od grudnia i nie jest aż tak źle... uzyj aplikacji watchdog i zobacz co tam tak żre tą baterie ;) w tle...

  • 0

    13. ~  2012-10-04 20:40:56  host: 77-255-119-190.adsl.inetia.pl

    @12 podaj konkretną nazwę wachdog bo jest ich kilka. najlepiej link

  • 0

    14.  2012-10-04 20:56:55

    13: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zomut.watchdog lite

  • 0

    15.  2012-10-04 21:36:28

    Albo better batery status. Tyle że go w markecie nie ma. Na forum android.com.pl jest cały wątek z programem i instrukcja jak go używać. A co do baterii ogólnie to prawie wszystkie smartfony mają baterie która na długo nie starcza i blade nie jest tu jakiś bardzo słaby niestety, ale tak to już jest

  • 0

    16. ~  2012-10-04 21:53:33  host: z27-14.opera-mini.net

    ZTE Kis: 5 dni bez netu, 20% baterii. Huawei Ascend G300: 4 dni bez netu, bateria 0%.

  • 1

    17.  2012-10-05 00:18:23

    Jak używam telefon tylko do dzwonienia i czasem smsa to trzyma bateria 3 dni. Tylko że po to jest smartfon żeby korzystać z jego możliwości więc trochę netu, czasem wifi/gps i wiadomo że trzeba zaraz od nowa baterię ładować.

  • 0

    18. ~  2012-10-05 09:58:03  host: user-164-127-145-201.play-internet.pl

    @14, jak używałem takich aplikacji to głównie one zżerały baterię. A co ma to ostrze w sobie takiego ostrego, by się nim interesować?

  • 0

    19.  2012-10-05 15:19:59

    cene

Dodaj swoją opinię