Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Światłowodowe potyczki

Światłowodowe potyczki

LuiN 1 Września 2008 22:52

0 0

Nie udało się dojść do porozumienia pomiędzy byłym członkiem zarządu Krzysztofem Surgutem a nowym zarządem spółki Hawe. Sprawa znajdzie swoje zakończenie w sądzie.

W czerwcu odwołany został zarząd PBT HAWE, spółki dysponującej na terenie Polski infrastrukturą światłowodową o łącznej długości 1350 km (planowane jest kolejne 2650 km sieci szkieletowej). Krzysztof Surgut będący członkiem odwołanego zarządu nie doszedł do porozumienia z nowym zarządem spółki i wystąpił z pozwem do sądu.
W zarządzie HAWE Krzysztof Surgut odpowiedzialny był za pion związany z usługami operatorskimi nowopowstającej, ogólnopolskiej sieci światłowodowej. Przedmiotem pozwu sądowego jest zerwanie umowy wiążącej spółkę HAWE z Krzysztofem Surgutem i żądanie odszkodowania w wysokości pięćdziesięciu czterech tysięcy złotych.

Pierwsza rozprawa już we wrześniu. Pozostali członkowie odwołanego zarządu również rozważają wystąpienie na drogę sądową.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2008-09-02 00:27:52

  Gdzieś mi się już obiło o uszy to nazwisko :) Gość przypadkiem nie był kiedyś związany z Astrą ???

 • 0

  2. ~  2008-09-02 06:46:02  host: f96-030.opera-mini.net

  Z Astrą związany jest Krzysztof Surgowt.

 • 0

  3.  2008-09-02 07:43:45

  A propos Krzysztofa Surgowta, ktoś z Was pamięta jak prowadził w latach 80-tych m.in. turniej telewizyjny Rambit?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet